Přeskočit na obsah

Manipulace pomocí informací může i vést k ekonomické krizi nebo k revolucím a válkám

  • M

Svět nemění k lepšímu, ti, co jsou nahoře jako; králové, šlechtici, prezidenti, ministři, poslanci, senátoři, soudci, byrokrati, ředitelé, celebrity, milionáři atd. svět mění k lepšímu jenom praktické vynálezy jako je; benzínový motor, elektrický motor, elektřina, televize, rádio, tisk, internet, beton, cihly, třaskaviny, stroje, roboti, počítače, programy, umělé hmoty atd. evoluce neustále staré za nové nahrazuje. Bude líp díky internetu? Internet je obrazně jako silnice a po silnicích jezdí počítače a mobilní telefony, jde o to, aby tento systém využívalo optimálně co nejvíce lidí, a zde jde o vzdělání lidí, a o investice do modernizace internetu a počítačů. Statistiky jasně odhalují rozvojové národy, ve kterých je málo využíván internet, protože je to pro lidi ekonomicky nedostupný systém.

Nejvíce využívají internet vysokoškoláci ve věku od 20 let do věku 40 let, nejméně využívají internet důchodci, co nemají vysokou školu. Jde o to, aby využívání internetu bylo mnohem větší, a to je záležitost na dlouhou dobu, protože většina lidí na světě žije v bídě, a internet je pro ně ekonomicky nedosažitelný. Dalším problémem je veliké množství jazyků na světě, je třeba zavést jeden jazyk a to angličtinu, to je ovšem problém, který nebude rozhodně snadné vyřešit z mnoha důvodů. Ideálním řešením je dát všem lidem do hlavy GVKB čipy a do mozku nahrát GVKB operační systém, tím se stane internet součástí naší konzumní kultury, a tak nám bude líp. Podívejme se na evoluci z hlediska informací, díky informacím mohl vzniknout fungující složitý ekosystém a potom i člověk a jeho kulturní civilizace, informace nám umožňují dosáhnout úspěchu a cíle rychle a levně. Podívejme se na problémy a nemoci, pokud chceme problémy a nemoci eliminovat musíme mít k tomu informace.

Co se stane, pokud informace nemáme? Pokud nemáme informace tak nastupuje psychická práce, pomocí které se snažíme informace získat, někdy je to snadné a jindy je to obtížné, to záleží na situaci a tom, jaké informace hledáme. Abychom se v informacích vyznali tak je třídíme podle nějakého systému, pořádek je základem pro to abychom mohli informace optimálně využívat. Největším problémem jsou u informací priority, podle priorit se informace používají, ovšem priority se mohou změnit a tím se musí i změnit celý systém, a to je složité. Vzhledem k tomu že nemůžeme rozumět všemu, tak se specializujeme jenom na takové informace, které jsou pro nás prioritní v naší specializaci. U informací se setkáváme s monopoly, kdy monopol egoisticky určuje, jaké informace se budou hromadně šířit pomocí; tisku, rádia, televize, internetu atd. často je zde snaha o účelovou manipulaci s konzumenty informací, aby si konzumenti zvolili nějakou politickou stranu, nebo aby si koupili nějaké zboží.

Manipulace pomocí informací může i vést k ekonomické krizi nebo k revolucím a válkám, z lidí se najednou stávají loutky, které ovládají monopoly na informace. Svaté knihy to byli první monopoly na informace, které ovládali veliké množství lidí jako loutky, a tak vznikali svaté kulty, které se uctívali a ony dávali lidem svatá pravidla, podle kterých by měli lidi žít, základem zde byla pokora, protože pokorný věřící člověk je snadno manipulovatelný pyšnými lidmi. Přichází doba umělé inteligence, která se stane moderním manipulátorem lidí, ona to lenochům a parazitům spočítá, ze všech lidí se stane levná pracovní síla, a ten kdo nebude optimálně sloužit umělé globální inteligenci, ten bude ekologicky optimálně eliminován. Vysvětlení je v levných podnikových tarifech, podniky a stát mají neskutečně levné tarify, a pro obyčejné lidi jsou už jenom drahé tarify, jak je to možné, že zde nejsou pro všechny stejné ceny?

Vše je o regulacích a dotacích, někdo zde má výhody a jiný zde výhody nemá, největší šok je, pokud porovnáte ceny u nás a ceny v Polsku. Proč v Polsku jsou ceny malé, a u nás jsou ceny vysoké? Vše je o tom, že stát se rozhodl v Polsku s lakomými operátory zatočit a donutil je k malým cenám, ano, politici u nás selhali, a je třeba se poučit v Polsku, parazitovat na dělnické třídě je snadné, ale je to podřezávání si větve, na které sedíme. K čemu je vám levná pevná linka, když jste existenčně donucení telefonovat na mobilní telefony, a platit tak vysoké ceny! Je to podobná situace, jako s cenou benzínu, který je předražený, k čemu je vám potom auto a telefon, když nemáte díky ubohé minimální mzdě peníze na provoz? Nadbytek pro ty, co jsou nahoře, je zde díky nedostatku pro ty, co jsou dole, pro ekonomické migranty jsme už jenom zaostalou chudou tranzitní zemí, ve které je chybou žít.

Skončí období nenávisti a lží, přijde období lásky a pravdy, příčinou zde bude globální nasazení autonomních inteligentních robotů na dobíjecí baterie, tyto roboty dostanou označení GVKB. Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance, se kterými nejsou problémy. Takovým zaměstnancem je jenom GVKB robot, lidi už nebudou muset chodit do zaměstnání a každý dostane poukaz do krematoria na bezplatnou kremaci, nejsou lidi, tak nejsou s lidi logicky problémy, člověk je evolučně zastaralý zaměstnanec, se kterým jsou jenom samé problémy. Roboti malé množství nahých lidí všech ras, zde nechají existovat v zoologických zahradách, nevěřte na to, že roboti budou otrocky sloužit lidem, to je naivní utopie, vždy to, co je lepší, eliminuje to, co je horší.

Podívejte se do továren, jak se zde začínají nasazovat; stroje, roboti, automatizace, optimalizace atd. Většina moderního zboží je vyprodukována už bez lidské práce, proto je zde všude bída a nezaměstnanost, přicházejí nové technologie, které umožňují snižovat ceny a zvyšovat rychlost, přichází doba dálkového ovládání a tím mizí logicky mnoho povolání. Podívejme se na; krále, prezidenty, ministry, ředitele, celebrity, milionáře atd. jsou to jenom staré kariéristické loutky, s nulovou hodnotou, vše zde už je naprogramované a stroje zde vše vyrábějí podle programů. Vše odstartovali počítačové hry, které lidem umožnili rozvíjet svoje psychické schopnosti a inteligenci, potom přišel internet a mobilní telefony s internetem. Veliké ryby začali požírat malé ryby a dneska je jenom málo firem, které jsou na vrcholu digitální pyramidy a tyto firmy určují módní trendy.

Zisky už nejsou veliké z výroby zboží, ale z poskytování digitálních služeb, mnoho velikých podniků a velikých organizací, zrušilo svoje veliká počítačová pracoviště, a vše svěřili velikým nadnárodním firmám, které zajišťují profesionální počítačový servis pro tisíce podniků. Z lidí se stávají čísla ve statistice, počítače nás špehují více, než si uvědomujeme, začíná se uvažovat o prevenci, kdy bude zadržen pachatel ještě před tím, než něco chybného spáchá, protože umělá inteligence, jej dlouho monitoruje, a usoudila, že je třeba zamezit spáchání zločinu.
Přichází doba sledování a odposlouchávání, do počítačů a telefonů se instalují špehovaní programy, nevěra bude eliminována, ještě před tím, než se o ní pokusíte.

Peníze a soukromé vlastnictví nakonec ztratí hodnotu, hodnotu bude mít jenom informace a programy, z lidí se stanou levné loutky na dálkové ovládání. Znečistíte záchod, a z reproduktoru se ozve, dokud to po sobě dobytku neuklidíš, tak se ti neotevřou dveře od záchodu. Nebudou zde už výjimky a imunita, nebudou zde už prezidenti a ředitelé, vše bude globálně řídit umělá inteligence. Lidi budou globálně už jenom na špinavou fyzicky namáhavou práci, kterou nebudou chtít dělat inteligentní autonomní roboti. O výchovu a převýchovu se postarají roboti, elektrické šoky zde budou pro jedince, se kterými budou nějaké problémy, nekvalitní genetický lidský materiál, roboti recyklují na substrát. Většina stánek a blogů na internetu je ubohá, protože je stvořili ubožáci, z díla spatříme tvůrce, dokonalost, se skládá z velikého množství maličkostí, a dosáhnout dokonalosti, to není rozhodně maličkost.

Základem je originalita, většinou se používají módní šablony, tak vás stránka nebo blog nijak nezaujme. Základem je zaujmout natolik že se bude návštěvník vracet a bude informovat jiné účastníky o této stránce nebo blogu, je to jako ve sportu nebo podnikání, ten, kdo je lepší ten se má i lépe. Vzhled musí být spojen i s optimalizací, rychle a levně musí návštěvník získat to, co potřebuje. Obsah musí být optimální a doplněn grafikou, kde amatéři dělají nejvíce chyby? Nejvíce chyb je u snahy jít do extrémů a myslet si že když naruším zavedená pravidla, že jsem originální. Dále je třeba si uvědomit to, že většina návštěvníků přistupuje na stránku z mobilního telefonu, který je pomalu připojen k internetu, bez optimalizace pro mobilní telefony, nemáme na internetu návštěvnost.

Uvědomte si, pro jakou cílovou skupinu je stránka nebo blog, každá cílová skupina má jiné priority. Další velmi důležitá věc je nákup správné domény, pokud nebudete mít koupenou doménu umístěnou na hosting, protože jste lakomí, tak nemáte ani návštěvnost, vyhledávače dávají přednost zakoupeným doménám, které jsou na internetu aktivní minimálně tři roky! Další věcí jsou odkazy, které jsou hodnotné, zadarmo jsou jenom nehodnotné odkazy! Tvorba a provoz stránky nebo blogu to je záležitost na deset let, pomocí reklamy sice může rychle narůst vaše návštěvnost, ale jakmile přestanete reklamu platit, tak veliká návštěvnost zase zmizí. Problémem zde jsou stopy, i když použijete jakékoli strategie utajení tak na internetu stejně po sobě zanecháte stopy, třeba svým originálním stylem myšlení, nebo tím kde trávíte nejvíce času, jsou statistické metody, které umí najít podle stop každého, je to jako s otisky prstů.

Největší pozor je si třeba dát na hesla a na platební karty, zločinci vždy budou hledat cesty, jak lhát a krást, na internetu nemůžete nikomu věřit a tím mu i cokoli svěřit. Zločin je zde díky tomu, že se zlý člověk chce mít dobře na úkor cizích lidí, ostatně i v přírodě je všude boj o existenci, a veliká ryba zabije a sní malou rybu. Internet je zde teprve krátkou dobu v porovnání s knihami a novinami, často se hovoří i o internetové negramotnosti, lidi třeba jednou na dovolenou a chlubí se na internetu obrázky z dovolené, když se vrátí z dovolené domů, mají byt vykradený. Dalším problémem je, že pokud používáte telefon, je možné sledovat vaši polohu, a tak vám mohou zloději vykrást v klidu byt, jsme sledováni více, než si uvědomujeme, mnoho lidí se setkalo s tím, že si zaměstnavatel prověřoval na internetu o vás informace, a pokud našel něco, co se mu nelíbilo tak jste měli smůlu.

Vše směřuje jistě k likvidaci anonymity na internetu ve jménu bezpečnosti, pokud budete egoisticky porušovat svatá pravidla, tak si na vás ráno internetová policie počká, a jak vyjdete z domu, tak vás zatkne a odveze vás v poutech do krematoria, kde budete tajně eliminováni, nejsou zločinci, tak nejsou se zločinci na internetu problémy. Na sociální sítě chodí lidi, co jsou psychicky zaostalí, sociální sítě jsou moderní virtuální hospody pro idioty, vysokoškoláci jsou psychicky vyspělí, tak mají jiné priority, proto nechodí na sociální sítě, ale chodí na hodnotné stránky, kde je i hodnotný aktualizovaný obsah. V USA si dali tu práci, a zjistili statisticky jaké IQ mají návštěvníci sociálních sítí, co na nich tráví mnoho času, jejich inteligence byla statisticky podprůměrná, a tak tito lidé i podprůměrně žijí za podprůměrné platy. Jaký má smysl komunikovat s idioty na virtuální síti, co z takové virtuální komunikace může vzniknout?

Většina přístupů na virtuální sítě je z velikých mobilních telefonů, lidi, co se nudí ve škole nebo zaměstnání, používají sociální sítě k tomu, aby si zlepšili náladu, v mnohém se to podobá kouření cigaret a pití piva. Statisticky většina informací na sociální síti je pořád o tom samém jde prioritně o; lásku, sex, deprese, peníze, drogy, zaměstnání, školu, rodinu, nakupování, cestování, jídlo a pití, počasí atd. kdo chce s idioty v míru a klidu virtuálně žít, ten musí i idiotem být, o tom jsou bohužel sociální sítě.

Shrnuto jde o to, že sociální sítě jsou ubohou levnou psychickou náhražkou reality, pro psychické ubožáky, v mnohém mě to obrazně připomíná levné konzervy, ve kterých je místo masa drůbeží separát a ochucovadla, co s tím uděláme? Zavedeme každoroční kontroly lidí na kvalitu tělesnou a psychickou, nekvalitní jednice budeme globálně recyklovat na substrát, nejsou zde ubožáci, tak zde nebudou ani sociální sítě. Lidí je na světě jako much a eliminovat mouchy je přeci správné, války v nahotě odhalují to, že lidí je na světě už všude jako much, a tak se mouchy eliminují po milionech v plynových velikých komorách, pomocí plynu na hubení hmyzu.