Přeskočit na obsah

Mac mini M3 ws Windows 12

  • M

Rok 2024 bude spojen s uvedením Mac mini M3 a Windows 12, svět počítačů a operačních systémů prochází rychlými změnami, podobná je i situace u ostatních digitálních systémů, novinky přinášejí zisk a popularitu o tom nikdo nepochybuje, jedinou jistotou je smrt a daně jak pravil klasik.

Velikou změnou je i příchod umělé inteligence která je zde už jeden rok a má mnoho obdivovatelů i odpůrců to je normální. Vše se rychle mění ale lidi se už mnoho tisíciletí nezměnili a pořád vypadají stejně a i jejich myšlení je stejné, co s tím uděláme?

Nahradíme lidi za umělou inteligenci a autonomní roboty, žijeme v době nahrazování tvrzení že je něco nenahraditelné je nám k smíchu, hřbitovy jsou plné nenahraditelných celebrit!

Dříve se profesionální fotoaparát vyráběl ve stejné verzi deset let, dneska se profesionální fotoaparát vyrábí maximálně tři roky a potom je nahrazen novým lepším fotoaparátem, končí tak výroba zrcadlovek a místo nich zde jsou bezzrcadlovky, které jsou technologicky vypělejší ale mají brzo vybité baterie.