Přeskočit na obsah

Konzumní systém je provizórium

  • K

Po nekonečný čas zde neustále mnohé vzniká, aby to po určitém čase zaniklo, na věčné časy zde jsou jenom jednoduché vesmírné principy, kolem kterých se realita točí. Neustále přicházejí nové vlády, co se snaží všemu vládnout a vždy to dopadne tak, že se z nové vlády stane stará vláda a tu nahradí potom zase nová vláda. Neustále přichází noví spasitelé, co nám slibující zázraky, sliby se slibují a blázni se radují o tom je každá svatá ideologie, která slibuje to, co nedokáže splnit.

Neustále se snažíme o to abychom uspokojili svoje sobectví a tím se dostáváme do začarovaného kruhu toužení které je nám soužením. Z politiky se tak stali kariéristické závody o protekci, která přináší kariéristům moc a tím i bohatství. Za každým konfliktem v nás a okolo nás je sobectví, díky sobectví je zde evoluční proces, který stvořil sobeckého člověka, který si zde hraje na stvořitele všeho.

Smrt v nahotě odhaluje to, že každý vládce nějaké veliké organizace je snadno nahraditelný! Každý národ nebo stát to je centrální organizace ve které se z lidí stali díky zákonům a daním ekonomičtí otroci, důkazem toho, co tvrdím jsou neustálé války, kde se vraždíme mnoho tisíciletí jenom proto, že si to přejí ti, co nám sobecky centrálně vládnou. Není zde nikde na světě; feudalismus, kapitalismus, socialismus, humanismus, demokracie atd. všude na světě je jenom propaganda a cenzura, jsme centrálně násilně manipulování od narození do smrti a jakýkoli odpor je marný.