Přeskočit na obsah

Každý spasitel lidstva hlásal optimismus a pesimisté jej proto většinou eliminovali

  • K

Význam jistoty a nejistoty je větší, než si uvědomujeme, podívejme se na optimisty a zjistíme že to jsou jedinci co si umí vytvořit pro sebe jistoty, a tak nemají psychické problémy, naopak pesimisté si neumí pro sebe vytvořit jistoty, a tak mají psychické problémy. V ráji je jistota a v pekle nejistota, problémem je to že v lidské společnosti je nadbytek pesimistů a nedostatek optimistů, a tak mají lidi v hlavě peklo.

Každý spasitel lidstva hlásal optimismus a pesimisté jej proto většinou eliminovali! Komu není rady tomu není pomoci, každá civilizace zanikla díky pesimismu, a stejně tak zanikl socialismus díky pesimismu, nerozděloval bych politiku na pravici a levici ale rozdělil bych politiku na optimismus a pesimismus.

Problémem je to že politici jsou herci, a tak se naučí hrát mediálně roli optimisty a když získají vysokou státní funkci, tak odloží masku a jsou z nich zase pesimisti. Je chybou chtít z pesimistů udělat optimisty, je potřeba změnit pravidla podle kterých všichni žijeme tak aby se nám vyplatilo být optimisty, vše je zde hra podle pravidel a pokud se změní pravidla tak se změní i hra, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno o tom to zde bylo a bude!