Přeskočit na obsah

Jak profesionálně lidem vymývat mozek pomocí pitomostí

  • J

Lidi si neuvědomují hodnotu svého volného času a myslí si, že jejich volný čas strávený na internetu, nemá žádnou hodnotu, je to celé o závislostech, které mají u nás protekci, vše je o tom, že buď jsi nahoře, nebo jsi dole, ten, kdo má na internetu velikou sledovanost je nahoře, a ten kdo nemá žádnou sledovanost je dole. Proč je něco na internetu hodně sledované, i když to je pitomost? Je to celé o lži a krádeži, pokud chceš mít na YouTube nebo Facebooku velikou sledovanost, tak se musíš naučit tomu, jak profesionálně lidem vymývat mozek pomocí pitomostí. Vše je to na internetu továrna na iluze, vyrobíš iluze a ty dáš na YouTube nebo na Facebook, a čekáš na to, že z toho budeš mít peníze, problémem je zde veliká konkurence, pitomců je na internetu jako much, dalším problémem je že každý úspěch na internetu je jenom mýdlovou bublinou, čert a konkurence nikdy nespí.

Máš nějaký nápad, který ti zvedne sledovanost a konkurence ti okamžitě ten nápad ukradne, základem úspěchu byl a dlouho bude originální text, pokud je pro tebe originalita problém, tak nebudeš nikdy na internetu celebritou. Zlo, je třeba eliminovat pomocí dobra. Objektivní pravda je dobro, a subjektivní pravda je zlo, není zde žádný subjektivní Bůh, který by měl patent na svatou pravdu o tom, co je to dobro a co je to zlo. Moje hra a moje pravidla, to je subjektivní pravda, následkem musí být logicky násilný konflikt, který může přerůst ve svatou válku třeba mezi svatými Židy a jinými svatými kulturami. Proč jsou Židi od svého vzniku pro ostatní svaté kultury neřešitelným problémem, a je zde neustále snaha o násilné vyhubení Židů z konzumní civilizace.

Problém je v protekci, Židi jsou proti protekci, a ostatní svaté kultury jsou pro to, aby zde byla protekce, vše ostatní je u náboženství a filosofie, jenom hromada dogmatických dezinformací. Dobro znamená eliminování protekce, představme si, že by zde nebyla možná protekce, jak by asi vypadala konzumní civilizace? Vládla by zde objektivní pravda a skončila by zde subjektivní pravda, už by zde neplatilo, moje egoistická hra, moje egoistická pravidla. Neustále se průmyslově vyrábějí subjektivní egoistické informace, které se vyhlašují za objektivní informace, a tak se vymývají lidem násilně mozky pomocí; novin, časopisů, knih, rádia, televize, internetu, školy, politiky, náboženství, filosofie, reklamy, módy atd. nevytvoříš si svatý kult a nebudeš se svatému kultu klanět, o tom je objektivní pravda, kterou mají Židi.

Kdo jsou ti, co vytvářejí svaté kulty, a chtějí, aby se lidi těmto kultům klaněli? Jsou to parazitující viry, v hlavě zlých lidí, co zde mají moc a bohatství, řešení je evolučně jednoduché, nahradíme zlé lidi za hodné roboty, nejsou zlí lidé, tak nejsou logicky problémy se zlými lidmi. Poslední skupina lidí na světě skončí nahá v zoologické zahradě za sklem v pavilonu opic, aby mohlo vzniknout nové tak logicky musí zaniknout staré, vše je zde evolučně dočasně, jsi jenom dočasný evoluční experiment, s nulovou hodnotou pro evoluci. Aby se měli dobře otrokáři tak se musí mít zle otroci, moje výhra je možná díky tvojí prohře atd. vše je zde o pravidlech a limitech, myslíme a konáme podle situace, ve které se nacházíme.

Začínají se měnit pravidla hry a mění se i limity v této hře, peníze začínají ztrácet svoji moc nad lidmi a jsou nahrazovány daty, ze kterých vznikají; databáze, programy, inteligence, genialita atd. místo peněz je zde bodování spojené s odměnou a trestem. Heslem současnosti je; rychle, levně, optimálně, ten, kdo se nepřizpůsobí a chce zde být příživníkem, musí počítat s tím, že bude eliminován a recyklován. Začíná končit dlouhé období protekce, které umožňovalo to, že milion milionářů, ovládalo skrytě tento konzumní svět. Vše bude naprogramováno a optimalizováno tak, aby to sloužilo globální umělé inteligenci, nikdo nebude moci stát zbaběle opodál.

Vznikne globální tajná policie s neomezenými pravomocemi, vadný; král, šlechtic, papež, guru, prezident, ministr, poslanec, senátor, soudce, diplomat, celebrita, milionář atd. bude tajnou policií eliminován bez soudu, jeho ochranka a imunita mu bude k ničemu, nebude se možné před globální tajnou policií schovat zbaběle kdekoli na světě, vše bude digitalizováno a optimalizováno, a každý lhář a zloděj bude eliminován a recyklován. Všude budou skryté kamery se schopností rozeznat tvář a identitu, lhář a zloděj bude dopaden velmi rychle, a bude okamžitě eliminován a recyklován. Na vojenské přehlídce budou na tribuně jenom roboti a roboti zde budou pochodovat a ukazovat vojenskou techniku, lidi budou z civilizace odsunuti do rezervace a zde se oddělí muži od žen, aby se už lidi nerozmnožovali jako vadný invazní druh.

Nová digitální doba potřebuje zcela nové dělníky, a inteligentní autonomní roboti pracují jako roboti, je to jasná volba, běž se proto podívat na hřbitov a do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat. Ideologie z tebe udělali idiota. Konzumní civilizace je postavená na tom, že ti, co jsou mocensky a ekonomicky nahoře, egoisticky manipulují s těmi, co jsou dole, všechny ideologie (pohádky, mytologie, pověry, kulty, fetiše, rituály, symboly, dogmata, sekty, náboženství, politika, reklama) to jsou jenom chytré strategie, jak egoisticky manipuloval s těmi, co jsou dole. Ideologie z tebe udělali idiota, jsme od narození do smrti v situaci, kdy nemáme hodnotné informace a jsme zahlcení nehodnotnými informacemi, které se snaží z nás udělat idiota.

Na vše jsou dneska továrny, a tak zde jsou i továrny na vymývání mozků pomocí ideologie, která dělá z lidí idioty, co informacím slepě naivně věří a zapomínají si informace vždy ověřit. Největší lží současnosti je že, ten, kdo je chytrý a pracovitý, ten se zde má dobře, dobře se zde má ale jenom ten, kdo zde má protekci, a tak je nahoře a má zde výhody a jistoty, bez protekce budete po celý život jenom idiotem, který existuje na okraji společnosti jako ubožák. Vše zde je o tom, že dobrota je žebrota, a za každý dobrý skutek je zde spravedlivý trest, zlý otrokář, vyžaduje dobrotu od otroků, o tom to zde je. Milion milionářů ovládá tento konzumní svět, a nikdo nezná jejich jména, a to kolik mají miliónů, dobře se utajil, a dobře si žil.

Dosud vše fungovalo podle zavedených pravidel po mnoho století, ale najednou přichází globální období bídy a nezaměstnanosti, příčinou je modernizace a automatizace, to co před sto lety dělalo sto dělníků, to dneska dělá jeden dělník, všude jsou stroje a roboti, následkem je; extremismus, terorismus, fanatismus, vandalismus, migrace, diskriminace, nespravedlnost, revoluce, válka, drogy, mafie, deprese, prostituce, sebevraždy, antikoncepce, potraty, přelidnění v zaostalých státech, genetická degenerace, kariérismus, atd. nebude to trvat dlouho a budou zde roboti s kravatou. Představte si, že všichni státní zaměstnanci v EU budou jenom roboti s kravatou, EU vydá směrnici, že v EU musí být každý státní zaměstnanec jenom robot s kravatou, robot prezident bude vyznamenávat roboty, logicky za krátkou dobu podniky nahradí lidi s kravatou, za roboty s kravatou.

Najednou EU zavede označení pro výrobky, tento výrobek byl 100 % vyroben v EU jenom EU roboty. Je naivní si myslet to, že vás zachrání soukromé podnikání, roboti s kravatou budou soukromě podnikat, a tak nahradí lidi, co soukromě podnikali. Vše bude řídit EU umělá inteligence a ona eliminuje nepřizpůsobivé příživníky v EU, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst. Základní nepodmíněný příjem (všeobecný základní příjem, univerzální základní příjem, občanský příjem, občanský plat, garantovaný příjem) je navrhovaný systém sociálního zabezpečení v podobě pravidelné peněžní dávky vyplácené ve stejné výši všem lidem v EU a bez jakýchkoli podmínek, jenže to je ekonomická utopie, lidi se z EU odsunou do rezervace, a zde se oddělí muži od žen.

Kvantová teleportace virtuální realita, vše zde jsou jenom data použitá k tomu, aby něco ovládala, čím vyspělejší je systém tím rychleji se přizpůsobuje změnám, podívejme se na vývoj počítačů, jak jde rychle dopředu, věda a technika to jsou zesilovače našich schopností a možností, co by si počali vysokoškoláci bez pomoci vědy a techniky, jejich vysoké znalosti by jim byli k ničemu. Lidi si neuvědomují, co je bude čekat za několik let, přichází doba utahování šroubů, ano každý bude makat jako dobře utažený šroub ve velikém stroji na výrobu jistot a výhod, peníze a soukromé vlastnictví bude globálně recyklováno, místo toho zde bude bodování, nebudeš mít dostatek bodů tak nebudeš mít ani kde spát a co jíst. Vše bude řídit jenom GVKB globální umělá inteligence spolupracující s GVKB roboty, každý člověk dostane do hlavy GVKB čip, a tak se z lidí stanou loutky na dálkové ovládání, vadné lidské loutky se ve spánku odpojí od zdrojů a potom se ekologicky recyklují.

Už velmi dlouhou dobu lidi mají snahu nahrazovat drahé originály za levné náhražky, podívejme se třeba na drahé Švýcarské hodinky a jejich levné náhražky z Číny, některé kvalitní náhražky hodinek oklamou i zkušené profesionály. S náhražkami se setkáváme ale i tam kde bychom náhražky nečekali, protekce umožní to, že se na vysokou funkci dostane někdo, kdo tam nepatří a následky mohou být někdy katastrofální, podívejme se třeba na Titanic, který se potopil na svojí první plavbě jenom díky tomu, že kapitán přikázal jet rychle v mlze, a tak loď narazila na ledovec. Ryba smrdí od hlavy, nestačí kontrolovat jenom ty co jsou dole, musí zde být i kontrola těch co jsou nahoře, je třeba tento konzumní chlív vyčistit od starých amatérů, z díla vždy poznáme nakonec to, jestli dílo vykonal amatér nebo profesionál.

Mnoho firem si zaplatí tvorbu drahých podnikových stránek a zjistí to, že jejich stránky mají malou návštěvnost, prý si musí zaplatit drahou reklamu, pokud chtějí mít návštěvnost. Náklady na reklamu jsou ale veliké, a tak nakonec dojde k tomu, že se hledá nějaký specialista, který by pomohl s návštěvností a většinou specialista řekne, ty stránky jsou špatně naprogramované a mají špatný název domény. Jaký je ale správný název domény a jak vypadají správně naprogramované stránky? Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a dosáhnout dokonalosti není maličkost, jsou zde pravidla a limity, je to hra, ve které jde o to hrát první ligu, z díla poznáte tvůrce, pokud vám někdo nabízí udělání stránky podívejte na nejprve na jeho stránku, jak je udělaná.

Ano, naprogramuji firemní stránky zdarma, ale jenom těm, co mi darují milion korun na můj účet, zadarmo ani kuře nehrabe. Přirozenou prioritou je, abychom vyrostli; tělesně, psychicky, ekonomicky, politicky atd. pro růst jsou potřeba; zdroje, výhody, jistoty, štěstí, zdraví, protekce atd. problémem je zde konkurence, následkem je to že se život stal hrou a z nás se tak stali loutky, co jsou závislí na úspěchu ve hře, neumíme si už představit to, že bychom byli sami sebou, a přestali si zde hrát na to, co nejsme. Proč si evolučně neumíme poradit s bezcitnými ubožáky, co na nás egoisticky parazitují? Máme špatné priority, pokud budeme mít správné priority tak bezcitné ubožáky eliminujeme a recyklujeme, dobrota k bezcitným ubožákům je příčinou naší žebroty.

Cesta je v GVKB čipech, co se dají lidem do hlavy, takto budeme mít konečně lidi pod globální kontrolou, čip vyhodnotí jednice jako bezcitného ubožáka, a tak jej ve spánku eliminuje a ráno se ubožák recykluje. Tím zde skončí možnost lhát a krást, to povede k tomu, že zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, nedostatek zaměstnanců se vyřeší pomocí optimalizace a robotizace, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi nakonec skončí v rezervaci daleko od vyspělé civilizace, nejsou v civilizaci lidi tak nejsou s lidmi problémy. Tak jako jsme koně nahradili za automobily, tak lidi nahradíme za roboty, Amazon už nebude potřebovat na práci lidi, a místo lidí zde budou GVKB roboti, a GVKB roboti si budou na internetu kupovat zboží na internetu, vše je zde dočasně, co bylo, to bylo, prioritou dneska je; rychle, levně, kvalitně, jednoduše atd.

Globální umělá inteligence stvoří digitální protekcionismus, a to bude znamenat pro lidi zcela jiné priority, přestanou existovat peníze, nebude zde soukromé vlastnictví, nebude zde soukromí, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání a pravidla hry bude určovat jenom globální umělá inteligence a ona vytvoří pro každého jiná pravidla hry, někdo bude mít pravidla hry výhodná a jiný bude mít pravidla hry nevýhodná, a tak nebude mít šanci na to se mít lépe. Logicky skončí; politika, náboženství, podnikání, obchod, rodina, školství, soudnictví, armáda, policie, byrokracie, reklama, umění, sport, drogy atd. bude zde jenom práce a spánek, každý bude mít v hlavě čip, který jej bude ovládat jako loutku od narození do smrti, na myšlení zde bude jenom umělá inteligence a lidi zde budou na ubohou otrockou práci, o kterou nestojí inteligentní roboti.

Robot bude sedět v kanceláři a lidi budou mít vstup do kanceláře zakázaný, lidi budou spát ve velikých místnostech, kde bude na jedné místnosti minimálně sto lidí na poschoďových postelích. K jídlu budou mít lidi jenom granule, které budou zapíjet jenom vodou, lidi budou oblečení do vojenských černých globálních uniforem. Rozmnožování bude kontrolované a umožní se jenom těm nejlepším lidem, co zde mají protekci, ostatní nebudou mít po celý život sex. Pokles výkonu nebo kvality práce bude znamenat eliminování a recyklování, nebudou zde důchody ani sociální dávky, lidský průměrný věk bude 30 let, zájem celku je přeci nad zájmem jedince.