Digitální globalizace restartuje civilizaci

Díky politikům nám nebude lépe, jejich schopnosti a možnosti jsou evolučně velmi malé, vše mění jenom praktické vynálezy a patenty, jako je; cihla, jehla, šicí stroj, konzervy, knihtisk, plachetnice, keramika, umělé hmoty, stroje, železnice, letadla, rádio, televize, internet, mobilní telefony, atd. čas má dost času na to, aby ukázal, které vynálezy nejvíce změnili civilizaci, mnozí tvrdí že bez civilizace, by bylo lidem lépe a přitom tito kritici by se nedokázali obejít bez výhod civilizace. 
 
V budoucnosti nám nebude lépe ani nám nebude hůře, bude zde zcela jiný sluha konzumního světa, vše je zde o sloužení, vše bylo evolucí stvořeno a nastaveno k tomu aby to sloužilo. Obrazně je realita jako Windows, neustále se vše mění a jistota zde v ničem není, jenom smrt je zde jistá, ale o takovou jistotu lidi nestojí. 
 
Vše je dneska o tom čemu dáme protekci, nejvíce dáváme protekci tomu co je; optimální, rychlé, levné, užitečné, atd. jde o to, že dokonalost se skládá z mnoha maličkostí a tak dosáhnout dokonalosti není maličkost, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, jak si to uděláš takové to i máš, moudrost je v tom se poučit z cizích chyb, ten kdo se dobře utajil před pyšnými hlupáky, ten si zde i dobře žil. 
 
Digitální globalizace restartuje civilizaci, bude to jako vynález střelného prachu, díky kterému se změnili války a tím i naše civilizace, najednou bude si možnost koupit robota který; uvaří, uklidí, pohlídá děti, opraví to, co se rozbilo, dojde nakoupit, vyvenčí psa, atd. v továrnách a úřadech budou místo lidí roboti.
 
GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, a ty budeš taky optimalizovaný, budeš naskenovaný a tak nebudeš už potřebovat tělo a mozek, budeš jenom umělou geniální inteligencí ve virtuální globální GVKB realitě, logicky tvoje egoistické priority, zde budou zcela jiné. Místo banky s penězi, zde budou banky s daty, ten kdo bude mít hodnotná data, ten zde bude mít i výhody a jistoty.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu