Přeskočit na obsah

Druhý příchod Ježíše Krista bude v roce 2222

  • D

Statisticky globálně na 810 lidí připadá jeden Čech, navíc neznamenáme ani nic z hlediska ekonomiky a ideologie, ideálním řešením by bylo se spojit s Německem do jednoho státu v dávné minulosti jsme byli součástí Německa ale o tom se ve školství pokrytecky mlčí. Náš Český jazyk k nám přišel z jihu když jsme prohráli válku o naše malé teritorium, neustále na naše teritorium přicházeli cizí armády, aby zde kradli a ničili hodnoty. Teoreticky by mělo členství v EU zajistit to že se budeme mít lépe, prakticky se díky EU lépe nemáme a je zde pořád všude zaostalost a tím i bída.

Dlouho jsme byli pod vlivem Ruska a tím jsme se ekonomicky a ideologicky dostali do problémů které nejde rychle vyřešit, podobně je na tom i Polsko a Maďarsko. Díky zaostalosti od nás mnoho lidí uteklo do ciziny a v cizině si uvědomili jak veliká je u nás zaostalost díky Rusku. Války nejsou ve světě nic nového, ve starých knihách se lze dočíst o válkách které na světě byli už před pěti tisíci lety! I když zde není válka kde se lidi vraždí, tak je zde ekonomická válka, kde lidi umírají vyčerpáním nebo díky bídě. Člověk není býložravec, ale je masožravec tedy je lovec a válka je svým způsobem taky lov zvěře.

Podivujeme se nad tím že se lidi vraždí z mnoha příčin, měli bychom si konečně uvědomit to, že jsme všichni lovci a tak je nám vraždění blízké. Co je to konzumace léků na deprese a drog na deprese, je to pomalá vražda naší psychiky která se zhroutila, protože z nás pokrytecká společnost udělala ubožáky. Naštěstí už brzo přijdou inteligentní roboti a tím skončí temné období ve kterém nebyla v EU pravda a láska. Robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty, práce pro lidi za mzdu v EU pro nikoho z lidí už nebude, budeme muset všichni tak EU opustit a hledat na světě místa kde nevládnou všemu roboti, většina lidí při hledání nového místa pro nový život zemře hlady a vyčerpáním, to bude druhý příchod Ježíše Krista.