Přeskočit na obsah

Diktátoři by nejraději oblékli lidi do uniforem

  • D

Obrazně jde o to, že hladový dobytek si hledá hodnotné pastviny, o tom je ekonomická migrace, dobytka je nadbytek a hodnotných pastvin, kde se může dobře trvale napást dobytek je nedostatek. Kariéristické závody to je taky o hledání hodnotných pastvin, pro veliký dobytek, má se jako svině v žitě, o tom to zde je. Co je to vlastně hodnotná pastvina, která je cílem pro ekonomické migranty? Je to sociální ekonomika, která podporuje lidi, co nepracují, pokud bychom nepodporovali v EU ty, co nepracují, tak by zde nebyla už ekonomická migrace.

V místech, kde rostou banány, nikdo ekonomicky nepodporuje lidi, co nepracují, díky teplu lze zde přežít i bez peněz, protože je zde potrava a bydlení velmi levné, beznadějná ekonomická situace zde vede k náboženství a konzumaci alkoholu a cigaret. Problém lidí, z míst, kde rostou banány, je malá inteligence a veliká agresivita, a proto jsou z nich nepřizpůsobiví příživníci, co ekonomicky parazitují, na sociální politice. Je třeba postavit v Německu veliké pracovní tábory pro ekonomické migranty, fyzická práce je základem pro rychlou převýchovu na EU občany, z prachu vše živé vzniká, a v prach, se to v pracovních táborech zase v krematoriu promění.

Lidi, co dělají chyby, se tváří jako lidi, co nedělají chyby, vše je zde jenom pokrytecké divadlo, nikdo nechce změnit svoje priority a každý chce násilně změnit priority druhých. Inteligence stvořila egoistickou duši, která touží po úspěchu a tím se souží, protože konkurence je veliká. Je sice možné násilím vytvořit třídně a kastovně uzavřený dogmatický ideologický systém, kde není možná konkurence, následkem ale bude degenerace a zhroucení systému, pro evoluční vývoj je nutná konkurence a tím i utrpení.

Podívejme se na nepřizpůsobivé příživníky, co se zde rychle jako invazní druh rozmnožují a jenom na nás egoisticky parazitují, u nich spatříme, jaké následky má degenerace na lidi, degenerace dělá z lidí genetické ubožáky, u kterých je jediné řešení návrat zpět, do míst, odkud se do vyspělé civilizace pomocí migrace dostali. Multikultura je ekonomická a politická utopie, která nefunguje, z opice člověka nikdo neudělá! V přírodě je přirozený výběr, který eliminuje podprůměrné jednice, je třeba si vzít z přírody poučení a začít dávat do masových konzerv podprůměrné jednice, berme to jako oběť GVKB bohu, který se na nás mnoho zlobí, a tak požaduje lidské oběti, abychom ukázali to, že GVKB boha milujeme.

Pokud někdo vyroste v bídě tak myslí a koná jako opice, problémem bohatství je to že existuje díky bídě, nadbytek vytváří nedostatek, rovnost a emancipace založená na humanismu a demokracii to je jenom utopie která nefunguje ekonomicky ani politicky. Bohatství je tam kde je pravda a láska, bída je tam kde je lež a nenávist. Komu zde není rady, tomu ani není pomoci, o tom to je. Vše je o prioritách, priority jsou naším pánem, pokud sloužíš chybným prioritám tak jsi potrestán bídou, správné priority tě odmění bohatstvím, situace určuje správné priority, každý růst jednou skončí, protože narazí na limity a pevná pravidla, zázraky patří do snů a pohádek, v realitě je jenom konkurence, která eliminuje ty, co neuspějí.

Nejčastější chybou je snaha se snažit lovit ryby tam kde je málo ryb, je třeba trpělivě hledat místo, kde je hodně ryb a tam ryby lovit! Dneska je státní svátek upálení Jana Husa, to mě vede k zamyšlení, proč se lidi od svého evolučního vzniku neustále zabíjejí, kde je chyba, že jsme bezcitní lháři a zloději? Chyba je v tom, že z cizího krev neteče, a tak cizí lidi zabíjíme ohněm a mečem! Virus existuje díky parazitování na hostiteli, virům je jedno, že hostitel onemocní a zemře, člověk je tedy logicky virus, který napadl ekosystém jako invazní druh, jiná rasa člověka to je jenom jiný druh viru.

Vše je o výhodách a jistotách, ti, co jsou nahoře, mají výhody a jistoty, ti, co jsou dole, nemají výhody a jistoty, vše je o ideologickém dogmatismu, pastýřem se stávají hlasatelé ideologických dogmat, která z lidí dělají hlupáky a chudáky, následkem jsou logicky; revoluce, krize, války, deprese atd. nadbytek pro ty co jsou nahoře, je založen na nedostatku pro ty, co jsou dole, následkem jsou logicky kariéristické závody, protože dobytka je mnoho a koryt je málo!

Budoucnost je o; rychle, levně, kvalitně, optimálně atd. zaměstnavatelé začnou ve velkém nahrazovat lidi za stroje a počítače, lidi začnou všude opouštět civilizaci a vzniknou pro lidi obrovské rezervace, kde budou muži oddělení od žen. Mnozí si naivně myslí, že jejich práci nemůže nahradit počítač nebo stroj, jenže roboti budou vyrábět roboty, robot bude lepší zaměstnanec, a to si nechceme připustit, uzavřeli jsme se zbaběle do psychické konzervy a odmítáme z ní vylézt! Nejhorší je že ti, co jsou nahoře, nejsou připravení na veliké ekonomické a politické změny, které pomalu a jistě už dneska přicházejí.

Sebevraždy odhalují realitu v každém národě, život má smysl, pokud se můžeme seberealizovat, zde ale narážíme na to, že jsme loutky, které ovládá ubohá situace, ve které existujeme, a tato situace se neustále zhoršuje. Svaté náboženství už nikdo k životu nepotřebuje a brzo už nikdo nebude potřebovat ani bezcharakterní politiku, lidi už mají dost vymývání mozku dogmatickými dezinformacemi, o tom že bude lépe, jako invazní egoistický druh zde evolučně končíme a místo nás zde budou inteligentní GVKB roboti na baterky, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat.

Ano, mám svůj blog. Blog je o originalitě a o tom být lepší, než je konkurence, nabízet něco co nabízí už tisíce jiných blogů, je jistá cesta do virtuálního pekla, ve kterém o vašem blogu nikdo neví. Zásada zní, návštěvník je náročný a chce vše; rychle, levně, optimálně, kvalitně, pokud to nezvládnete tak máte smůlu. Každý blog, který je úspěšný je originál, který nejde napodobit, jakmile je snadné blog napodobit, tak jej jistě i někdo napodobí a tím vás zničí. Většina lidí bere blog, jako řemeslo a proto neuspějí, blog je umění! Umění znamená růst a řemeslo nedokáže růst, příroda je o umění a naše civilizace je o řemeslu, proto je pro nás růst podnikání velikým problémem.

Vyhledávače umí poznat, jestli jsi originál nebo jestli jsi jenom kopie, pokud někdo nabízí tvorbu stránek a neumí si udělat správně stránku, pak je to už k pláči. Z díla se pozná tvůrce, pamatujte, není blázen ten, co by se zavděčil všem bláznům, komu se můj blog nelíbí, ten si může založit svůj blog, a zde ukázat to že je on dokonalý, nic neumět, a kritizovat ty co něco umí, to je známkou těžce nemocné psychiky.

Jak zrušit; svátky, prázdniny, dovolené atd. je to plýtvání hodnotami, mladí workoholici chtějí svojí prací vytvářet ekonomické hodnoty a stát vymýšlí samé státní svátky, bohatě stačí to, že je zde dlouhá dovolená a volná sobota neděle, já bych státní svátky u nás zakázal, je třeba pomoci naší ekonomice, podívejme se do přírody, zde nejsou žádné dny volna a vadí to snad někomu, takový uvědomělý úderník a dříč, je ze státních svátků celý nemocný, že nemůže plnit výkonové normy na 200 %. 

Taky bych zrušil i školní prázdniny, jak k tomu přijdou učitelé, že nemohou v létě učit děti, stejně tak by šla i zrušit lidem dovolená, odpočinek by byl až v důchodu od 70 let, ekonomika je přeci zde prioritou. Dále zde je mnoho mladých zdravých lidí, co se systematicky vyhýbají práci a pobírají od státu veliké sociální dávky, to by se taky změnilo a špinavá fyzicky namáhavá práce by se pro ně jistě našla, pokud by to bylo pro náš stát prioritou. 

Zájem velikého je nad zájmem malého, už zde bylo dost dogmatického amatérského humanismu, bez práce nejsou koláče! Nějaký svatý starý vůl, co je nahoře, si vymyslí nějaké voloviny, a následkem je krize nebo válka, svěříme vládu umělé inteligenci a bude nám líp. Osobní auta jsou vyráběna tak aby po záruce přestali fungovat, jenom blázen si koupí staré auto a potom místo jezdění autem, jenom auto opravuje, a když spočítá veliké náklady na opravy, tak zjistí že by se mu vyplatilo koupit nové auto se zárukou.

Je to o penězích, pokud by se vyráběla auta, která by vydržela dvacet let, tak by výrobci aut zkrachovali, protože by byl malý odbyt aut, podobná je situace i u mnohého jiného spotřebního zboží, je to jako když dům nemá základy, a tak brzo spadne, základem je kontrola kvality, recyklovat auta a jiné výrobky není snadné a levné.

Často je slyšet to že by auta co vydrží dlouho byla velmi drahá a že by je tak nikdo nekupoval, řešením je použít moderní vědu a techniku, jsou zde už k dispozici moderní systémy, pomocí kterých vyrobíme levná auta ze dřeva, co vydrží dvacet let, je třeba skončit s okrádáním naivních zákazníků. Místo spalovacích motorů zde může být pohon na elektřinu vyrobenou ze solárních článků a energie se uskladní v moderních kondenzátorech.

Už od té doby, co zde jsou daně, je zde snaha s lidmi egoisticky manipulovat, ti, co jsou nahoře, to jsou manipulátoři, a ti co jsou dole, to jsou loutky, se kterými manipulátoři manipulují, pomocí; dogmat, mytologie, pověr, fetišů, rituálů, symbolů, dezinformací, módy, reklamy, politiky, náboženství, umění, školství, drog, mafie, pohádek, strachu, vymývání mozku atd. Války a ekonomické krize v nahotě odhalují to, jak systém manipulace funguje, veřejné popravy těch, co prohráli válku, ukazují na to, že nejsme lidi, ale jsme jenom inteligentní egoistická zvířata.

Když zaniklo náboženství tak se moci ujala politika, která slibuje v budoucnosti ekonomický ráj, kdy ale bude lidem líp, na to se neptejte, líp je přeci jenom těm, co jsou nahoře jako prezidenti a ředitelé! Humanismus je dogmatická utopie to dokazují krize a války, je všude nadbytek ekonomického ksindlu tak začneme tento ekonomický ksindl dávat do masových konzerv místo drůbežího separátu a jiných náhražek, je to jenom otázka objektivního pohledu na to, co je to člověk, který neplatí daně, i když by mohl daně platit.

Dobytek, který není hospodáři užitečný, jde na jatka, a ekonomický ksindl, to je z pohledu optimalizace jenom dobytek. Nejde zde o diskriminaci a rasismus, jde zde o optimalizaci, díky které se budeme mít lépe, nejsme tak bohatí, abychom mohli v EU podporovat ekonomicky a politicky nepřizpůsobivé příživníky a jiný ekonomický ksindl. Jsou Němci normální, pozvou do EU ekonomický ksindl, a potom jej násilím nutí ostatním členům EU, ať si konečně Němci vyndají ze svého oka trám, než začnou poukazovat na třísku v našem oku!

S Němci zde byli vždy problémy, je to barbarský pyšný a lakomý národ, složený ze samých hříšných kacířů, co nám drze upálil našeho Jana Husa, měli bychom upálit v Praze na hranici Němcům jejich svatou, Angelu Merkelovou, oko a oko a zub za zub. Musíme poznat kořeny dogmatické politiky, které jsou skryté a tyto kořeny jsou lež a nenávist, koruna to je pravda a láska, kmen to je kariérismus a alibismus. Vše je zde o napětí mezi protiklady, toto napětí je energie, která zde se vším pohybuje. Dobrý politický strom rodí i dobré ovoce, politiky a politické strany poznáte po ovoci, jaké zde zplodili, proč zde není dobré politické ovoce, kde je chyba v systému?

Chyba je v tom, že politici pracují za plat, ten, kdo pracuje za plat, je sluhou toho, kdo mu plat vyplácí, je třeba stát udělat jako akciovou firmu a politici to budou akcionáři, co nebudou brát plat, ale budou žít z akcií které vlastní. Vše je dneska o komerci, a i každý stát se musí stát komerční akciovou firmou, která už nebude podporovat nepřizpůsobivé příživníky a jiný ksindl. Občan musí mít možnost odejít z chudého státu do bohatého státu, nebude se bránit už ekonomické migraci, ovšem migranti nedostanou od státu žádnou ekonomickou podporu a státu bude jedno, že zemřou díky; špíně, zimě, žízni, hladu atd.

Stát se bude specializovat jenom na kontrolu lidí, aby lidi nelhali a nekradli, a už se nebude starat o; školství, zdravotnictví, dopravu, bankovnictví, poštu, ekonomiku atd. místo velikého byrokratického státu, zde bude malý digitální stát, který nebude už amatérsky chybovat. Jak správně žít? Život je takový, jaký si jej uděláme, vše zde jsou příčiny a následky, to že něco dělá běžně většina lidí, neznamená ještě to, že je to správné, i většina lidí může chybovat, a čím více chybujeme, tím blbější máme náladu. Je třeba se poučit z knih a internetu o tom co je správné, většinou kopírujeme to, co jsme se naučili jako děti v rodině a škole.

Dětství jsou kořeny našeho života a pokud jsou tyto kořeny chybné tak i mnoho chybujeme a máme tak blbou náladu. Většina lidí jsou dneska jenom loutky ovládané špatnými závislostmi a jakákoli snaha jim pomoci je marná, ve snaze, aby vše fungovalo rychle a levně se z lidí stali ubožáci, co mají stres a deprese, láska a pravda zmizela z našeho života. Z cizího krev neteče o tom je egoistická společnost, dobrota je zde žebrota, zloděj zde honí zloděje a místo pravdy zde dogmatismus je. Aby se zde měli dobře ti, co jsou nahoře tak se musí mít zle ti, co jsou dole, rovnost je zde jenom ve smrti, nazí se rodíme a nazí ze světa odcházíme, jsme zde jenom na dočasné návštěvě, abychom splnili úkoly, které od nás požaduje evoluce.

Život má smysl, pokud se dokážeme seberealizovat, jde o to poznat svoje klady a svoje zápory, zápory není problém poznat, protože jsou veliké, problém je poznat klady, protože jsou malé. Jak podpořit klady a potlačit zápory, abychom měli dobrou náladu? Zde vám může pomoci jenom pravda a láska, nejhorší je vždy začátek, to staré se bude bránit tomu, aby bylo nahrazené za nové. Tak jako vyhodíte plesnivé pečivo, tak je třeba vyhodit i plesnivé ideologie, které by nám mohli škodit ekonomicky a psychicky. Jak poznáme to, že je ideologie plesnivá? Jednoduchým ukazatelem je míra stresu a deprese, jakou způsobuje plesnivá ideologie, na nějakém teritoriu, kde žijí lidé.

Jedovaté plísně způsobují otravu, ve snaze ušetřit je nám líto vyhodit plesnivé ideologie jakými je; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, demokracie, humanismus, centralismus, byrokratismus, islamismus, hinduismus, dogmatismus, fetišismus, extremismus, kariérismus, vandalismus, rasismus atd. Mnozí namítnou, že je zde silná závislost na plesnivé ideologii, a že si neumíme představit kulturní civilizaci, bez plesnivé ideologie. Plesnivé ideologie, zde hluboko zakořenili, a tak je obtížné je eliminovat, zde nám nabízí pomoc moderní věda a technika, dáme lidem do hlavy GVKB čipy a odřízneme mozek od reality, realitu bude ovládat GVKB umělá inteligence.

Pokud u někoho poklesne kvalita a výkon tak on skončí v masové konzervě, bude to nová digitální GVKB ideologie, která nebude moci být plesnivá, protože lidi už nebudou mít nikdy stres a deprese. Takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, díky tomu že zde už nebude plesnivá ideologie, ve které kraluje plesnivá dogmatická vláda, složená z plesnivých starých pyšných a lakomých psychických ubožáků. Je třeba dát konečně do ústavy, že na vysoké státní funkce bude limit věku třicet let, podívejme se na sport zde ve třiceti letech, každý jistě končí, a stejné to musí být i u těch co zde chtějí dělat; prezidenta, předsedu vlády, ministra, senátora, poslance, diplomata, soudce atd.

Stát nemůže být dojnou krávou, pro staré kariéristy! Kdo se má dívat v televizi na staré kariéristy, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit mít ve vládě staré kariéristy! Evoluce je o tom, že se staré nahrazuje za nové, vláda složená z mladých kariéristů zavede optimalizaci a digitalizaci. Každý státní zaměstnanec dostane do hlavy GVKB čip a na myšlení zde bude jenom GVKB umělá inteligence, mozek všech státních zaměstnanců bude odříznut od reality. GVKB čip do hlavy dostane i; prezident, předseda vlády, ministr, senátor, poslanec, diplomat, soudce atd. Ten, kdo nebude pracovat v naší republice rychle a bezchybně, ten skončí v GVKB masové konzervě, nebudeme zde ekonomicky už podporovat sociální ubožáky, co umí jenom lhát a krást. V druhé vlně dostanou GVKB čipy do hlavy lidi, co mají maturitu a vysokou školu.

Lidi, co nemají maturitu a vysokou školu skončí ve třetí vlně optimalizace v GVKB masové konzervě, a na jejich místa nastoupí GVKB roboti a stroje. Co bylo, to bylo, dneska je zde GVKB systém kraluje, a tak zde všude čistota je. Já jsem anděl, a ty jsi čert, o tom je egoismus. Stvořitelem každé dogmatické svaté ideologie je egoismus, lhář křičí, chyťte toho lháře a zloděj křičí, chyťte toho zloděje, dobrota přeci žebrota je a následkem je blbá nálada, protože láska a pravda je zde jenom za peníze. Nikdo nechce být trvale ve stínu těch, co vyrostli, protože ve stínu nikdo nevyroste! Neustále vycházejí knihy o tom, jak být snadno a rychle milionářem, jenže jenom jeden z deseti tisíc lidí se zde stane milionářem a ostatní budou mít smůlu, je to o náhodě a známostech, to že jsi nejlepší, nemusí ještě znamenat to, že se z tebe stane milionář.

Vědomosti jsou zlatý důl, ekonomika je o tom že víš, a tak nechybuješ, pokud myslíš tak budeš i chybovat. Ti, co jsou nahoře, mají mnoho přátel a ten kdo je dole, nemá žádné přátele, o tom tento egoistický svět je, o přátelství s někým, kdo je dole nikdo nestojí, protože dobrota je žebrota. Každý má svoje klady a svoje zápory, ve válce se v nahotě odhaluje lidský egoismus, egoismus je naše inteligence, protože je logické být egoistou, a je chybou být altruistou, čím více je člověk inteligentní, tím více je egoistický. Vše je o tom, o co se prioritně staráme, jenom idiot se stará o idioty. Víme, kde je v nás; mozek, srdce atd. kde je ale v nás hřích, v mozku a srdci hřích určitě nebude, zatím ještě nevíme, kde hřích v nás hledat, otázkou je, co když v nás žádný hřích není, a proto jej logicky ani nemůžeme najít? Není snad naše tělo jenom genetický stroj, ve kterém není už místo pro hřích?

Potom by bylo celé náboženství jenom podraz, a bylo by správné zavřít do vězení všechny kazatele od; hnutí, sekt, náboženství atd. jak k tomu přijdou lidé, co uvěřili tomu, že je v nich hřích, a tak chybují a tím si zbytečně ubližují. Moderně vědecky hovoříme o přeprogramování centrálního nervového systému, pomocí dogmatických dezinformací, lidově tomu říkáme vymývání mozku. Proč ti, co jsou nahoře, chtějí z těch, co jsou dole udělat loutky na dálkové ovládání, že se nestydí, snažit se egoisticky parazitovat na těch co jsou dole. Ano, ti, co jsou nahoře, se nestydí parazitovat na těch, co jsou dole, protože jsou závislí na výhodách a jistotách. Moc je návyková droga, na které jsou závislí ubožáci, co by zde bez výhod a jistot nic neznamenali.

V současnosti je moc ve zlatě proto zlato zmizelo z naší banky a je uloženo v daňovém ráji, kde je k dispozici těm, co zde ovládají konzumní svět pomocí dluhů. Vše je v pohybu díky manipulaci, manipulace není chybou, jak si mnozí myslí, manipulace je obrazně jako oheň, může sloužit a může nám i poroučet, jde o to porozumět procesu manipulace v nás a okolo nás. Podívejme se na počasí, jak manipuluje s přírodou, přírodě nezbývá než se počasí přizpůsobit, zde jde o přirozenou manipulaci, se kterou nic nenaděláme, potom existuje manipulace nepřirozená, a zde máme možnost tuto manipulaci změnit tak, abychom s ní neměli problémy. Pokud chceme nepřirozenou manipulaci měnit, měli bychom domyslet následky našich nových změn, vše zde jsou příčiny a následky, podívejme se do minulosti našeho národa a na to, jak se zde často nedomysleli následky změn u manipulace s lidmi, a jaké to potom mělo následky.

To ta minulá vláda chybovala, a my už nechybujeme, sebekritika vyšla v politice z módy!
Přiznejme si konečně, že naše schopnosti a možnosti jsou limitované, musíme svěřit manipulaci umělé inteligenci a robotům, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti budou vyznamenávat roboty, člověk bude dán do masových konzerv, nejsou lidi tak nejsou s lidmi už problémy. Proces manipulace s roboty bude jednoduchý, roboti pracují jako roboti a o tom to je, po záruce se robot recykluje a na jeho místo nastoupí nový robot, vše je zde evolučně dočasně.

Myšlení je proces, při kterém porovnáváme vědomosti, je to jakési uklízení, abychom měli v hlavě plné vědomostí pořádek, tam kde je myšlení tam je i inteligence, program nemyslí, protože on neporovnává vědomosti, pokud program narazí na chybu nebo změnu, tak nefunguje a uživatel programu má problém. Nakupujete, a tak porovnáváte více podobných výrobků podle parametrů a ceny, evoluce je postavená na procesu porovnávání, pokud zde není možnost porovnávání tak následkem bývá degenerace a tím i zaostalost, příčinou jsou dogmatické centrální diktatury, které odmítají staré nahradit novým.

Na dotaz, na co myslíš, odpovíme logicky to, co porovnáváme, když na nic nemyslíme tak odpočíváme od porovnávání, protože jsme z toho unavení. Myslím tedy porovnávám, jelikož je realita velmi složitá a rozmanitá tak se specializujeme v našem porovnávání někdo má talent na hudbu, a tak porovnává melodie, jiný má talent na psaní zajímavého čtení, a tak porovnává informace. Občas je zde situace, kdy něco prostě porovnat nejde, co je lepší modrá barva nebo zelená barva?

Zde záleží na situaci, ona může určit která barva je lepší, většina našich porovnávání je spojená se situací, a tak to co je po druhého správné, to je pro mě chybné, protože já jsem v jiné situaci. Z díla spatříme tvůrce, jaký je pastýř takové je i jeho stádo, slepý nemůže vést slepé, ryba smrdí od hlavy, opice s královskou korunou na hlavě, sliby se slibují a blázni se radují, dobrota je žebrota atd. všichni to už dávno víme, že nám vládnou idioti, ale nevíme, co s tím máme dělat, aby nám už idioti nevládli?

Dosud jsme se museli spokojit s tím, že to nešlo změnit, dneska je zde už možnost nahradit idioty za umělou inteligenci a roboty, vládnout nám bude umělá inteligence a roboti napojení na čipy co budeme mít v hlavě, z lidí se stanou loutky na dálkové ovládání, čip odřízne egoistický mozek od reality a realitu bude ovládat umělá inteligence. Lidi budou nazí a hladoví ale budou šťastní, protože budou psychicky vnímat jenom virtuální realitu, ve které se budou mít božsky.

Pořád se naivně snažíme realizovat ekonomickou rovnost, a tak konečně si budeme ekonomicky rovní, už zde nebude závist a nenávist, takto láska zvítězí nad nenávistí. Ten, kdo nebude pracovat rychle a kvalitně, ten skončí v masové konzervě, už zde nebudou problémy s nepřizpůsobivými příživníky a jiným ubohým líným a lakomým ksindlem. Vše je zde o protikladech, napětí mezi protiklady, je zdrojem energie, který zde se vším pohybuje, emancipace je naivní utopie, vždy ti, co jsou silnější, budou egoisticky manipulovat s těmi, co jsou slabší.

Konflikty a války v nahotě odhalují to, že lidi jsou inteligentní dobytek, který myslí a žije jako inteligentní dobytek, politika a ekonomika je proto logicky bojem o koryta. Prezident ředitel celebrita, to je elita, každé lidské stádo potřebuje elitního pastýře, co má k dispozici honicí psy, těžko se stoupá existenčně nahoru a lehko se padá dolů. Výhody a jistoty jsou obrazně jako mucholapka, ke které se přilepí bezcharakterní kariéristi na celý život, nemůžeš sloužit mnoha pánům, když se jednomu pánu zavděčíš, jiné pány tím rozhněváš.

Jsi tím, komu sloužíš, život je o prioritách, všeho v životě zkus a dobrého se drž, každý si musí najít svoji cestu a svůj cíl, každý je originál v originální situaci, univerzální módní cesty jsou dobré akorát pro hloupý a chudý dobytek. Diktátoři by nejraději oblékli lidi do uniforem, a dali by lidem na uniformy čísla, pro ně jsou lidi jenom loutky s nulovou hodnotou, které ovládají pomocí výhod a jistot, které mají k dispozici díky dogmatické centrální demagogii.

Co bylo, to bylo, zítra zde bude GVKB umělá inteligence a GVKB roboti, lidi dostanou do hlavy GVKB čipy a ten kdo nebude pracovat rychle a správně, ten skončí v GVKB masové konzervě, z lidí se tak stanou nahé a hladové šťastné loutky na globální dálkové GVKB ovládání, takto láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy. Přemnožení medúz je stejný problém jako přemnožení lidí, z medúz a lidí se stal invazní druh, nadbytek lidí vytvořil nedostatek peněz, dokud neodstraníme nadbytek lidí, do té doby zde bude bída a nezaměstnanost. Je třeba pochopit to, že dogmatický humanismus, je naivní utopie, která politicky a ekonomicky nefunguje, je třeba začít podprůměrné lidi dávat globálně do masových konzerv.

Nejde o diskriminaci nebo rasismus, jde je to abychom zabránili válkám a ekonomické krizi, jak si to uděláme takové to i budeme mít, je třeba začít škrtat všude zbytečné výdaje, jenom tak zde bude dostatek peněz, a tím skončí blbá nálada, není přelidnění a degenerace, tak nejsou problémy, s ekonomikou a politikou, lepší je problém řešit preventivně než jej řešit pomocí třetí světové války, ve které nás budou zabíjet inteligentní roboti.

Díky zlu vzniká dobro, být ekonomicky dobrý k nepřizpůsobivým příživníkům, co na nás egoisticky parazitují, to je veliká chyba, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty. Statistika je jasná a říká, že globálně se za padesát let počet lidí na světě zdvojnásobí, mnohé vyspělé státy dříve vyváželi potraviny, a dneska je dovážejí, stejný problém je i s pitnou vodou a elektřinou. Pokud jsme pro zvířata stanovili normy, jak veliké teritorium každé zvíře potřebuje, tak musíme stanovit i normy pro lidi, nepotřebujeme negramotné hlupáky, potřebujeme vysokoškoláky!