Přeskočit na obsah

Dezinformace stvořili konzumní očistec

  • D

Jak uspokojit svoje pudy a inteligenci abychom byli šťastní i když nejsme úspěšní nebo nejlepší? Připomíná mi to domény na internetu které jsou šťastné, pokud jsou nejlepší díky protekci nebo díky profesionalitě. Neustále nám propaganda a rekalma o něčem tvrdí že je to nejlepší ve snaze z nás udělat naprogramované roboty které lze snadno centrálně ovládat. Pokud je člověk nejlepší tak s tím má jenom samé problémy, jak je to možné, měl by teoreticky být přeci šťastný že je v něčem nejlepší?

Vše je zde naprogramované aby to fungovalo, člověk je evolucí naprogramovaný genetický systém, problémem jsou chybné nastavení v programech proto lidi logicky dělají chyby, snaha o to aby lidi nedělali chyby je naivní, nikdo z lidí není dokonalý proto jsou tak populární herci co si hrají na to že jsou dokonalí a dokážou tak zázraky. Kultura je založená na uctívání svatých kultů jako je třeba Hospodin a Ježíš Kristus, ve skutečnosti zde všemu kraluje jenom evoluční proces, svaté knihy sepsali hříšníci ve snaze proměnit lidi na hříšníky pomocí dezinformací.

Je toho spousta k zvážení v tom, co považujeme za úspěch a štěstí, a jak to souvisí s našimi pudovými a intelektuálními potřebami. Každý jedinec má své vlastní měřítko úspěchu a štěstí, a někdy je toto měřítko ovlivněno vnějšími vlivy, jako je reklama nebo propaganda. Je pravda, že společnost nám často vnucuje normy a očekávání, co je „nejlepší“ nebo „úspěšné“. Avšak, klíčem k osobnímu štěstí je najít a udržovat vnitřní rovnováhu a mír, bez ohledu na vnější tlaky. To může zahrnovat sebepřijetí a ocenění svých vlastních schopností a úspěchů, ať už jsou malé nebo velké. Pochopení našich pudů a intelektuálních potřeb může pomoci nalézt vyvážený přístup k životu.

Je důležité si uvědomit, že ne každý cíl musí být dosažen za každou cenu a že neúspěch není vždy záporný. Chyby jsou součástí lidského života a můžeme se z nich poučit a růst. Co se týče náboženství a kultury, každý má právo na své vlastní názory a přesvědčení. Někteří lidé mohou nalézt sílu a smysl života ve víře a náboženských společenstvích, zatímco jiní mohou hledat štěstí a naplnění jinde. Důležité je respektovat různorodost myšlení a životních cest lidí kolem nás. Celkově vzato, štěstí a úspěch jsou individuální a subjektivní koncepty, a je důležité hledat a budovat je ve svém vlastním životě podle vlastních hodnot a priorit.