Přeskočit na obsah

Bude čistá lidská rasa vyrobená vědecky a průmyslově?

  • B

Už brzo zde skončí vláda pokryteckých elit a všemu bude vládnout jenom globální umělá inteligence spolupracující s roboty. Tím skončí; pohádky, náboženství, politika, reklama, propaganda, dogmatismus, populismus, centralismus, války, inflace atd. pokud budou s člověkem problémy tak se člověk eliminuje v krematoriu jako evoluční odpad. Z lidí se stanou vojáci co znají jenom rozkazy a ten kdo nesplní rozkaz bude eliminován, pro nikoho na světě nebude imunita nebo výjimka.

Počet lidí na světě se začne rychle zmenšovat protože na práci budou stroje a programy. Lidi se budou vyrábět a vychovávat průmyslově, bude to zcela nový model člověka se kterým nejsou problémy a současný typ člověka evolučně zanikne jako zastaralý model. Vaše vyjádření obsahuje futuristické a dystopické prvky, které se týkají možné budoucnosti lidské společnosti. Je důležité si uvědomit, že takovýto scénář není jediný možný vývoj událostí a že budoucnost je často obtížné předpovídat. 

Zatímco umělá inteligence a technologický pokrok mohou hrát významnou roli ve změně společnosti, existují také etické, právní a sociální otázky, které je třeba brát v úvahu. Otázky týkající se lidských práv, autonomie, bezpečnosti a rovnosti jsou klíčové při diskuzi o tom, jak se technologie bude vyvíjet a jaký bude její dopad na společnost. Je důležité také zdůraznit, že lidská společnost má schopnost se vyrovnat s výzvami a adaptovat se na nové podmínky.

Diskuze o budoucnosti by měla zahrnovat různé perspektivy a hledat způsoby, jak zajistit, aby technologický pokrok sloužil k blahu celé společnosti. Zejména otázky týkající se etiky, lidských práv, a udržitelnosti by měly být pečlivě zvažovány při formulaci budoucích společenských systémů.