Přeskočit na obsah

Bohatství je příčinou toho že je zde bída

  • B

Pochopte to že investice do zbraní a armády vás neochrání před válkou, před válkou může svět ochránit jenom to, že na světě nebude bída, bída je ekonomickým signálem oznamující válku. Vše zde jsou příčiny a následky, a tak po bídě následuje válka, statistiky jasně dokazují to, co říkám. Když to nejde po dobrém tak se to řeší po zlém a o tom příčina všech válek.

Bohatství je příčinou toho že je zde bída! Nadbytek pro ty, co jsou nahoře vytváří nedostatek pro ty, co jsou dole! Zde se dostáváme k tomu, že někdo má výhody a jiný má nevýhody, bohatne rychle ten, co má výhody, je to jako s výrobou zboží ve velkém, pokud můžete vyrábět zboží ve velkém máte výhodu, a tak bohatnete, pokud na zboží je odbyt, jakmile na zboží není odbyt tak jste v krizi.

Zboží je pro zákazníky drahé, a tak na něj není odbyt, proč je zboží drahé? Bohatí chtějí být ještě více bohatí, a tak zvyšují ceny zboží a používají monopoly k tomu, aby donutili konzumenty kupovat drahé zboží které není kvalitní, taky konzumentům poskytují půjčky, aby tak mohli prodat drahé zboží. Za vším je toužení po cizím, protože z cizího krev přeci neteče a tím se dostáváme do začarovaného kruhu násilí. Řešení spatřuji v nahrazení lidí za roboty a umělou inteligenci, nejsou na světě lidi tak zde nejsou války a bída.