Přeskočit na obsah

Běž se podívat do krematoria, abys pochopil to že jsi zde dočasně

  • B

Notebook s Windows to je cesta do očistce, komu není rady tomu není pomoci, správné je si nechat sestavit moderní počítač s grafickou kartou a jako operační systém použít Linuxovou distribuci SUSE, mnozí argumentují tím že jim notebook s Windows vyhovuje a že nestojí o veliký počítač kde je Linux. Je to celé o tom že lidi nechápou výhody jaké jim nabízí veliký počítač a Linux.

Podobná je situace i u fotografování a natáčení videa kde lidi používat místo fotoaparátů a kamer veliké chytré telefony. Dalším problémem je genetika a učení, pokud je zde chybná genetika a chybné učení tak následkem je chybná společnost složená jenom z chybných lidí co logicky dělají chyby a neumí se za svých chyb poučit a tak zde jsou války a inflace.

Vše směřuje k tomu že se lidi nahradí za roboty protože člověk je pro zaměstnavatele ekonomicky nevýhodný a robot je ekonomicky výhodný. Vaše stanovisko se zaměřuje na několik různých témat, včetně preferencí v počítačových systémech, technologických trendů a dokonce i na sociální a ekonomické aspekty současné společnosti.

Vaše názory zdůrazňují výhody moderních počítačů s Linuxovou distribucí před tradičními notebooky s operačním systémem Windows. Argumentujete, že mnoho lidí nepoznává výhody větších počítačů a Linuxu kvůli jejich omezenému pohledu nebo nepochopení. Upozorňujete na trend používání chytrých telefonů místo specializovaných fotoaparátů a kamer.

Zde je důležité rozlišovat mezi amatérským a profesionálním použitím. Pro mnoho amatérských účelů jsou chytré telefony dostatečné, ale profesionálové často upřednostňují specializované vybavení. Vaše úvahy se zabývají hlubšími sociálními a biologickými aspekty lidského chování. Zmiňujete, že chybná genetika a nedostatečné učení mohou vést k chybám a neefektivním rozhodnutím ve společnosti, což může mít negativní dopady jako jsou války a inflace. 

Nakonec upozorňujete na rostoucí trend automatizace a nahrazování lidí roboty v důsledku ekonomické efektivity. Tento trend je skutečný a vyžaduje komplexní analýzu a řešení v oblasti politiky, vzdělání a sociálního zabezpečení. Vaše stanovisko zdůrazňuje důležitost porozumění a adaptace na moderní technologie a společenské změny. Je důležité, aby lidé byli otevření novým možnostem a schopni se přizpůsobit novým podmínkám.