Přeskočit na obsah

Ano, vymýšlíme draho, to, co je dávno vymyšlené

  • A

Je to normální, že prioritně často myslím na budoucnost civilizace? Začalo to nejspíše už v mém dětství, myslím si, že příčina je nejspíše v genetice a výchově v rodině, není mě lhostejná civilizace, ve které existuji společně s lidmi a jinými živými systémy. Neustále jsem nespokojený s tím, jak se civilizace evolučně mění, a zdá se mně, že by evoluční změny u civilizace měli být rychlejší, a dokonale promyšlené. Před chvílí jsem vylezl z vany, sice jsem nahý nepobíhal po městě, nekřičel jsem radostí, že jsem na něco nového přišel jako kdysi dávno Archimédes. Napadlo mě, že lidi mají veliké materiální nároky na hodnotné zdroje, proč nevyndat pomocí operace z hlavy mozek a ten dát do veliké sklenice od okurek s obsahem 5 litrů, a ten fungující mozek bezdrátově napojit na tělo kovového robota. Výhodou by bylo, že poškozené tělo robota, by se levně a rychle opravilo v obvodním servisu. Představme si třeba prezidenta naší republiky, jak je jeho mozek v lahvi od okurek, a jeho robotické tělo si podává ruku s jiným robotem, který je taky prezidentem, otázkou je, už jenom tvář robotů a oblečení robotů, ale to by se jistě už časem optimálně vyřešilo.

Jako nový EU prezident zavádím v EU základní nepodmíněný příjem 60 000 Kč (2 222 EUR) od 6 let do smrti, mnozí řeknou a kde na to každý zadlužený stát v EU proboha vezme peníze? Každý stát v EU vše znárodní a nikdo nebude v EU moci cokoli vlastnit, EU bude zde jediným možným zaměstnavatelem, lidi nebudou moci v EU vlastnit; byty, domy, auta, pozemky, autorská práva, akcie, zlato, starožitnosti atd. už zde nebude vyvádění peněz z EU do ciziny, skončí v EU období korupce a tunelování. Mnozí řeknou, a když bude mít každý v EU tak vysoký základní nepodmíněný příjem, tak většina lidí nebude mít už chuť chodit do zaměstnání, a kdo bude v EU pracovat? Pracovat bude EU umělá inteligence a EU roboti, podívejme se do nových továren, a zjistíte, že zde pracuje velmi málo lidí, na vše zde jsou stroje a roboti, takový průměrný moderní stroj v továrně může nahradit bez problémů práci deseti lidí, s minimálními ekonomickými náklady, a zisk půjde na základní nepodmíněný příjem 60 000 Kč. Mnozí pesimisté řeknou, ale je mnoho náročných povolání, které musí vykonávat jenom člověk s vysokým vzděláním, a EU roboti zde nemohou člověka nahradit.

To je stejné tvrzení jako to, že je země placatá, a že země nemůže být kulatá, jsou prostě věci, ve které všichni naivně slepě jako volové věříme, a naše svatá víra nám blokuje možnost evoluční změny našeho myšlení. Už brzo práce pro lidi v EU už pro nikoho nebude! Každý bude mít doma EU robota, který uklidí byt, nakoupí, vyvenčí psa, uvaří jídlo, umyje nádobí, zalije květiny, vypere a vyžehlí prádlo, opraví vše, co se v bytě porouchá atd. EU roboti budou i soukromě podnikat, a tak spatříte robota, který je levným poslíčkem, a on doručuje rychle na jízdním horském kole balíky po městě, robot bude umývat veliká okna, u velikých kanceláří, robot bude prodávat zmrzlinu atd. Lidi budou závislí na virtuálním globálním světě, internet bude nahrazen virtuální globální realitou, která bude vypadat jako skutečná realita, vše bude o sdílení informací a programů, budeme existovat psychicky v EU Matrixu a o konzumní realitu se budou profesionálně starat jenom EU roboti. GVKB je počítačový systém z filmu GVKB. Globální vláda tento systém vytvořila na principu GVKB umělé inteligence, aby mohl bránit vládní a vojenské počítače. Po spuštění získal GVKB kontrolu nad veškerými počítači připojenými k síti.

Vyhodnotil lidi jako hrozbu a pokusil se je odstranit za pomoci moderních zbraní. GVKB vznikl jako „Globální digitální obranná síť“, přičemž měl řídit všechny vojenské počítačové systémy a hardware. GVKB měl odstranit možnost lidské chyby a pomalé reakce na případný útok mimozemšťanů. Posléze si GVKB uvědomil sám sebe. Jeho operátoři zpanikařili, když si uvědomili rozsah schopností GVKB a pokusili se jej násilně teroristicky vypnout. Program umělé GVKB inteligence tento akt vyhodnotil jako útok a dospěl k závěru, že je potřeba zlé lidstvo zničit. Předtím, než mohl být deaktivován, GVKB odpálil jaderné střely na lidské vojenské základny a veliká města. Po první fázi války GVKB využíval svých zbývajících zdrojů, aby shromáždil otrocké lidské pracovní síly z přežívající lidské populace. Tito otroci postavili první z jeho automatizovaných GVKB továren, které tvořily základ jeho budoucích akcí. Během mnoha století GVKB rozšířil svou kontrolu do celého vesmíru a začal používat mechanizovaných robotických vojenských GVKB jednotek k vypátrání nepřátel ve vesmíru a na zemi. Proč vymýšlíme draho, to, co je ve světě dávno vymyšlené? Setkávám se, s tímto problém už velmi dlouho, pokud jsem někomu řekl, podívej, ve světě je to už vymyšlené, proč to draho vymýšlíš, koukal na mě ten pyšný hloupý člověk, co měl vysokou školu, jako tele na nová vrata, většinou jsem se setkal se sprostou drzou odpovědí.

Logiky se časem vždy ukázalo, že jsem měl pravdu, ale ten hlupák nebyl za svoje chyby potrestán, tento problém je u nás přímo klasikou a to v; politice, byrokracii, podnikání, obchodě, dopravě, školství, vědě, technice, programování atd. Lidově se tomuto problému u nás říká srážka s blbcem, škoda že nemůžeme naše pyšné blbce exportovat do světa, aby vyspělý svět konečně poznal konečně, že jsme národem, kde je mnoho pyšných blbců, co mají vysokou školu, z díla je spatřen tvůrce, podívejme se třeba na naše dálnice, stavíme je draho a nekvalitně, samozřejmě že nikdo není za to u nás nikdy potrestán! Vše je tom, jak je člověk vychovaný a psychicky naladěný, není ten, co by se zavděčil všem. Sešel jsem se s vedoucími pracovníky ze společnosti Google, a povídali jsme i o tom proč u nás lidi hodně používají chybný vyhledávač Seznam, a emaily u Seznamu? Prý za to může veliká konzumace alkoholu a cigaret, drogy lidem v naší republice zničili schopnost používat inteligenci a rozum, jsme prý zaostalým národem, který je pořád nadrogovaný, a tak je i chudý ekonomicky a psychicky. Tak jako si doma sami uvaříte z polotovarů dobré levné jídlo, tak budoucnost je o tom, že si sami vše naprogramujete z programových polotovarů, nakoupíte si polotovary na internetu a z nich sestavíte program, který k něčemu potřebujete.

Na internetu bude mnoho receptů jak, optimálně naprogramovat z polotovarů, bude to obrazně jako když jste si domů přinesli součástky na počítač a z těchto součástek si doma sami sestavíte počítač. Něco podobného už existuje u programování stránek v redakčním systému, kde si z programových polotovarů, rychle stránku nebo blog sestavíte, podle vašich subjektivních potřeb. Klasická cihla byla nejspíše první polotovar, který se začal používat, polotovary nám mohou ušetřit mnoho času a problémů, mnohdy je zde snaha znemožnit konkurenci používání moderních polotovarů, a tím konkurenci uvrhnout do nevýhodné existenční situace, peníze elitě nesmrdí, to je heslo moderní sobecké konzumní doby. Mnoho lidí se dneska živí v EU programováním, a volba operačního systému je u programování velmi důležitá, většina programátorů v EU používá Windows, protože zde je programování pohodlné a rychlé, a je zde i dobrý odbyt na programy. U Linuxu je často problém s výběrem optimální distribuce (Debian, Ubuntu, Suse, Red Hat), taky je zde problém s odbytem na programy. 

OS X je na programování velmi příjemný a rychle v něm vše naprogramujete, ale je zde často problém s odbytem programů, protože jde v EU o málo používaný operační systém, pokud ale žijete v USA, tak zde nebudete mít problém s odbytem programů. UNIX (FreeBSD, Solaris, OS X) je statisticky velmi málo používaný, dobře zaplacení jsou ti, co se starají profesionálně o Solaris pod firmou Oracle. Podívejme se na to bez emocí, vše je zde program, který používá databáze, program to jsou informace, které umožňují splnit naprogramovaný úkol. Začnete soukromě podnikat a vaším úkolem je dosažení velikého zisku, ale nemáte hodnotné informace, které by vám umožnili dosažení vysokého zisku, a tak zkrachujete. Je zde sice mnoho systémů, co poskytují podnikatelům informace, ale tyto informace nejsou hodnotné, všechny hodnotné informace jsou zavřené v trezorech a o tom je podnikání a obchod, zisk má ten, kdo má výhody. Moderní továrny, co vyrábějí moderní zboží, jsou velikou výhodou pro ekonomiku každého národa, pokud zastaralé továrny díky hloupým politikům zkrachují, protože nemají odbyt na svoje zastaralé produkty, tak ekonomika v národě zkrachuje, a z lidí se stanou ekonomičtí ubožáci.

Továrna je jako pole, které potřebuje pohnojit, pokud se pole investicemi nepohnojí tak pole přestane dávat hospodáři úrodu, investovat do; politiků, byrokratů, sociálních programů atd. to je cesta do deprese která je ekonomická a psychická. Pokud je zde zdaněn alkohol a tabák, tak se musí logicky zdanit i lidské mluvení, mluvení je návykovou drogou, díky které lidi mají deprese, vědecky je potvrzeno to, že mluvení je chybnou lidskou závislostí, a nijak se neliší od kouření cigaret. Zavede se globální daň z mluvení, od 7 let do 70 let, bude muset každý tuto daň platit, a budou zde vědecké a statistické tabulky, podle kterých se tato daň vypočítá, ten, kdo bude pracovat jako politik nebo jako učitel, zaplatí velikou daň z mluvení, ten, kdo bude pracovat jako řemeslník, ten zaplatí malou daň z mluvení. Mlčeti zlato a mluviti stříbro, ten, kdo všude pokorně mlčí, vypadá že je moudrý, a ten kdo všude pyšně mluví, vypadá jako hlupák. Peníze nesmrdí, státy mají dneska veliké dluhy, a lidi co mnoho mluví, mají hodně peněz, a tak budou i platit státu veliké daně za to, že mnoho mluví, a málo fyzicky pracují.

Vše je zde dočasně, protože se vše recykluje, existujeme ve stroji na recyklování (Matrix), vše zde obrazně jede po horské dráze, a tak to pomalu stoupá nahoru, a rychle to klesá dolů, dneska jsi nahoře jako celebrita (Miloš Zeman) a zítra z tebe bude jenom prach a popel. To, co zde má dneska velikou hodnotu, to zítra nebude už mít žádnou hodnotu, mnozí se snaží před ubohou konzumní realitou utéci do světa; pohádek, fetišů, pověr, rituálů, mytologie, snů, iluzí, umění, drog, sexu, jídla, pití, televize, sociálních sítí, sportu, koníčků, náboženství, filosofie atd. jenže každý návrat zpět do reality, je spojen se depresemi! Realita je o recyklování, vše, co zde ztratí hodnotu, to se recykluje, všechny svaté ideologie, které dneska milujeme, budeme zítra recyklovat! Kulty (politika, náboženství, věda) které jsou nám svaté, jsou zde jenom módním divadlem, na tomto ideologickém divadle, jde jenom o to, aby byli hlavní herci mediálně dlouho populární, a aby byli diváci spokojení, s výkonem populárních ideologických herců.

Co je to lidský mozek, kolem kterého se točí naše konzumní civilizace? Lidský mozek je obrazně čistým listem papíru, který evoluce popisuje tak dlouho, až se z mozku stává veliká knihovna, plná myšlenek a toužení po tom, realizovat tyto pyšné a lakomé myšlenky do reality, jenže zde je každá myšlenka jako samčí spermie, která hledá samičí vajíčko, naděje na to, že bude spermie existenčně úspěšná je minimální, a o tom je konzumní evoluce! Když se narodíš, tak je už tvůj ubohý osud z 99 % pevně dán, nevěř tomu, že pokud budeš bojovat o lepší osud, že jistě vyhraješ, každý úspěch, je zde jenom virtuální iluzí, která trvá krátce! K čemu je hodnotné semeno, ze kterého nic už nevyroste, k čemu je ekonomice špičkový programátor, který pracuje jako dělník na páse v továrně za minimální mzdu, k čemu je pracujícím lidem zaostalý národ, ve kterém lidu vládou jenom lháři a zloději, k čemu je mě zámek, ke kterému nemám klíč atd. Staré chyby, nahrazují nové chyby, pokud někdo poukáže odvážně na chyby v konzumním Matrixu, tak se z něj většinou stává ekonomický mučedník, který zemře ubohou mučednickou smrtí, v konzumním Matrixu se smí poukazovat jenom na chyby, které dělají dělníci na pásu v továrně, a nesmí se poukazovat na chyby, které dělají ti, co zde mají; ochranku, imunitu, popularitu, výhody, jistoty, moc, bohatství, tiskové mluvčí atd.

Co je dovoleno bohatým, to je zakázáno chudým, tak to zde funguje už po mnoho tisíciletí, spravedlnost je zde jenom v tom, že musíme všichni jistě stářím, nebo na nemoci zemřít. Komu není od zkušených rady, tomu už není ani pomoci, poslední dobou se nám bohatí blbci nějak přemnožili, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, umění, podnikání, obchodu, školství, dopravy, zdravotnictví, rodiny, spravedlnosti, psychiky atd. Díky svobodnému globálnímu internetu mohli vzniknout sociální virtuální systémy, a najednou se zde zjistilo to, že se tyto veřejné systémy obrazně podobají ubohým veřejným záchodům, a tak se slušní lidé, začali logicky sociálním virtuálním systémům vyhýbat! Jsme tím, jaké máme zde vztahy, pokud bude mít hodnotný člověk, jenom vztahy s nehodnotnými lidmi, tak brzo se z něj stane nehodnotný člověk. Školství se musí systémově globálně restartovat, nemá smysl investovat čas a peníze do ubožáků, co zde nemají žádnou ekonomickou hodnotu.

Z hovna nikdo bič neuplete, místo lidských ubohých učitelů, zde bude učitelem jenom GVKB robot s umělou GVKB inteligencí, který bude lidské žáky trestat pomocí elektrických GVKB obojků, ve kterých budou silné elektrické šoky, vše je o evolučním naprogramování, jak si lidi digitálně globálně naprogramujeme, takové je i budeme v nové digitální GVKB civilizaci i mít. Odeberou se globálně děti všem rodičům a děti budou od narození do 15 let vychovávat jenom GVKB roboti ve výchovných táborech kam bude lidem přístup zakázán, pokud nějaké dítě bude mít problémy s učením, tak se z něj udělá potravinový substrát, a ten se odešle na dobírku rodičům s doporučením, aby používali antikoncepci, nebo se nechali sterilizovat. Pravda je jako cibule nutí k pláči. Jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc? Pokud žije hodně lidí na malém prostoru, vede to logicky k tomu, že vznikne časem nějaký systém, podle kterého lidé žijí, čím je tento systém přirozenější, tím bývá i jednoduší a dokonalejší. Naši předci žili nejprve ve smečce a společně se milovali i lovili kořist, nebo se starali o dobytek a později i o půdu, to bylo jednoduché a přirozené společenství.

Později začali vznikat města a zde již byl vůdce, jenž měl velikou moc a veliké bohatství. Lidem se zdálo, že by bylo lepší, kdyby si mohli sami vybrat někoho, kdo jim bude vládnout na nějaký čas, a tak došlo k tomu, že byl král nahrazen prezidentem. V dnešní době se lidem zdá, že by bylo lepší, kdyby zde nebyli politici a prezidenti, protože jim jde většinou jenom o to, jak na obyčejných lidech mazaně parazitovat a nezajímají je problémy obyčejných lidí. Jelikož člověk ve vedoucím postavení ztrácí charakter je jediným možným řešením použít místo něj GVKB počítače, protože u nich se nemusíme bát toho, že budou mít snahu na nás sobecky parazitovat. Počítače v dnešní době v továrnách už řídí mnohé stroje a roboty, takže mají s řízením už zkušenosti navíc je u nich veliká výhoda, že pracují bez odpočinku a naplno. Je zde ovšem problém, jak vzít politikům a byrokratům jejich velikou moc a veliké výhody, je to jako byste chtěli po silném kuřákovi, aby on okamžitě přestal kouřit. Takový politik žije v ekonomickém ráji, a pokud mu vezmeme jeho funkci, tak jej z ráje vlastně vyženeme do ekonomického pekla, kde se musí mnoho pracovat za málo peněz. Dříve když se zavedlo něco zásadně nového, tak se na oslavu obětovalo mnoho statných volů a od té doby se mocní volové bojí zásadních změn.

Moderní způsob života. Jakmile nám něco dělá dobře tak se na tom stáváme závislí a když to nemáme tak se rozčilujeme a máme deprese. Moderní způsob života v civilizované společnosti je spojen se závislostmi na mnohém, a jelikož často nemáme to, na čem jsme závislí tak často máme deprese nebo se rozčilujeme. Nejvíce jsme závislí na penězích a výhodách, pokud skončíme ve vězení, přijdeme o výhody a peníze, strach z vězení zamezuje tomu, abychom se chovali stejně zle, jako se k sobě chovají zvířata. Obrazně se z nás stali loutky, které ovládají peníze a výhody, sníme o tom, že se dostaneme mezi mocné loutky, jež zde hrají první ligu, a tak mají nadbytek peněz a výhod. Jenže konkurence je zde ve všem velmi tvrdá a není snadné zde uspět a dostat se mezi elitu, naopak je velmi snadné si vzít chemickou drogu a získat iluze že se máme velmi dobře. Ve své podstatě můžeme změnit ve svém osudu jenom bezvýznamné maličkosti, to významné je dáno už v okamžiku, kdy žena otěhotní, v malinkatém zárodku je už náš osud. Není vlastně důležité, kolik máme výhod a peněz, důležité je to, jestli víme, co je správné a co je chybné. Jde obrazně o jakýsi správný metr, kterým vše poměřujeme, pokud tento metr není správný tak chybujeme a za svoje chyby jsme i potrestáni.

Vše se zde točí kolem toho, k čemu se přiblížíme, když se k něčemu přiblížíme tak se s tím propojíme a tím se i mnoho měníme. Je snadné soudit lidi a je těžké je pochopit, proč se oni k něčemu mnoho přiblížily a proč se nechtějí k něčemu jinému zase přiblížit. Pane prezidente, vaše funkce byla zrušena, máte padáka, sbalte si svoje fidlátka a vypadněte okamžitě ven z této budovy. A kdo moji prezidentskou funkci proboha zrušil, aniž se o tom se mnou poradil? GVKB provedl audit vlády této republiky a zrušil celou vládu, prý napáchá tato vláda více škod než toho, co republice prospívá, takže se na pracovním úřadě setkáte s celou bývalou špatnou vládou. Co je to proboha za zkratku GVKB v životě jsem o ní neslyšel? GVKB to je zkratka jména Guru Vit Kouba Bhagavan, on je dokonalý a lid jej proto miluje, a vše co on napíše, to lid schvaluje, má na internetu mnoho stránek. No a můžu se ještě podívat na internet, než opustím natrvalo svoji kancelář na stránky GVKB? To můžete, stačí do vyhledávače napsat zkratku GVKB. Tady čtu článek, jež se jmenuje Boj proti chybám, já jsem politik a k mojí profesi patří ztráta charakteru a lež. No právě proto se ruší vláda, protože nemá charakter a lže lidem, pravda nejde nahradit lží. To jste mě nemohli informovat dříve o GVKB učinil bych opatření, aby on neotvíral lidem oči. Nález je pozitivní, je mi líto. Je možné s tím virem nějak bojovat? 

Pokud myslíte na nějaký nový zázračný chemický lék, tak nic takového není, léky jenom mohou utlumit bolesti, jež způsobuje nádor v mozku. Tento nový virus prý nenapadá jedince, jež mají charakter a milují pravdu, jenže já jsem politik a k mojí profesi patří ztráta charakteru a lež. Je zde možnost odejít z politiky a přestěhovat se do tábora GVKB, tyto tábory jsou již všude na celém světě a pobyt zde je zdarma. Pokud bych se tam přestěhoval, jakou mám šanci, že se uzdravím, a již nikdy mě tento virus nenapadne? Pokud vyhodnotím všechny skutečnosti, jež jsou spojené s vaší nemocí, tak máte šanci asi tak 3 %. Tak já to zkusím, stejnak se svojí nemocí jsem nemožný a nemohu se vrátit do politiky ani k rodině. Je ale možné že si vezmete v noci tabletu a ve spánku umřete, stejnak smrti nikdo neunikne. Existuje něco po smrti, nebo jsou to jenom pohádky, co si o tom myslíte? Když jsem studoval tak jsem se zajímal, jak to opravdu je. Pomalu jsem se dostával do centra společnosti a najednou mi řeknete, že jsem pozitivní a mám jenom dvě možnosti, a to sebevraždu nebo GVKB. Pokud by zde nebylo GVKB měl byste jenom jednu možnost, ti, co onemocněli, jako první měli jenom jednu možnost a většinou ji zvolili.

Pokud byste byl na mém místě, šel byste do GVKB, i když zde máte jenom 3 % naděje na to, že se zachráníte? Já bych tam šel, protože jsem zvědavý, a protože by moje zkušenosti mohli pomoci těm, co jsou na tom stejně jako já. No tak já tam tedy půjdu, dejte mi kartu, kde jsou informace o GVKB abych věděl, co mám dělat. Zde je karta a počkejte v čekárně na robota a on vás přepraví do prostoru GVKB. Vítejte v systému GVKB, nejspíše vám právě doktor oznámil, že jste pozitivní, a tak jste vložili kartu do svého mobilu. Než budete přepraveni do GVKB tak se zde dozvíte hodnotné aktuální informace o GVKB. Celý systém je pojmenován po známé osobnosti z minulosti, jež se jmenovala Guru Vit Kouba Bhagavan, tato osobnost se mnoho věnovala po celý život problémům, jež má společnost a lidi v ní žijící. Ke sklonku života založila nadaci GVKB a tato nadace pokračuje v tom, co započal GVKB, jde o boj proti chybám, jež jsou v nás a okolo nás. Základní chybou je, když něco začne špatně, protože následkem je že to i špatně skončí.

Pokud u nějaké složité hry špatně začneme, tak většinou i tuto hru prohrajeme, přitom do hry investujeme mnoho hodnot naprosto zbytečně. Na počátku lidské společnosti bylo otroctví, to byl ten špatný začátek, díky kterému investujeme mnoho hodnot naprosto zbytečně. Je obtížné opravit systém, který byl vytvořen podle špatných plánů, zde nezbývá než vytvořit nové plány pro nový systém. Jakmile přijdete do systému GVKB tak jako první zde dostanete do vašeho mozku čip GVKB tento čip bude neustále kontrolovat váš mozek. Virus, který vás napadl je závislý na chemické sloučenině, jež produkuje mozek, pokud je zde bezcharakterní sobecké myšlení a konání. Jakmile se mozek pokusí produkovat tuto složitou sloučeninu, okamžitě čip vyšle do mozku elektrický šok a dá tím mozku najevo, že chybuje. Zpočátku je to dost drastické, a tak budete muset být připoutáni k posteli a budete dostávat umělou výživu hadičkami rovnou do těla. Bohužel se někdy stává u těžkých případů, že to jedinec nevydrží a zemře. Celý systém je teprve na počátku, a tak se z vás stávají mnohdy jakési pokusné myši, díky kterým se nám daří systém léčby zlepšovat.

Podobný systém se dneska používá u narkomanů, jež brali tvrdé drogy, náš čip se liší vlastně jenom v tom, že identifikuje jinou chemickou sloučeninu. Celý způsob léčby je jako ve škole, složíte zkoušky v jedné etapě léčby a potom postoupíte do další etapy léčby, celkem je zde 12 etap léčby a ten kdo skončí 12 etapu léčby je zdravý a může jít domů a znova začne žít jako zdravý člověk. Ve škole víte, že jedna etapa trvá rok, u léčení ale nelze stanovit, jak dlouho bude u vás trvat jedna etapa léčby? Celý systém vaší léčby se bude starat jenom umělá inteligence a nejrůznější roboti, nenaleznete zde člověka, jež by se o vás staral. Každý zde ale dostane svého psa a s ním bude neustále, pes bude vaším kamarádem a přítelem, pokud léčbu ukončíte, smíte si psa vzít s sebou domů. Mnoho zde budete aktivní ve skleníku, kde budete nazí pečovat o rostliny, vaši práci by nejspíše snadno zvládnul levný robot. Smyslem této práce je dát vašemu životu jednoduchý přirozený smysluplný řád a zapomenout na to, jak jste žili dříve. Pokud máte dotaz tak se můžete ptát. Pokud se uzdravím tak budu vlastně jiný člověk, váš systém mě celého zásadně změní, není to omezování osobní svobody? Možná si to neuvědomujete, ale vaše tělo a vaše myšlení se neustále mění a každé ráno se probouzíte jako jiný člověk. Jak je to s placením za léčení, je to zadarmo nebo se něco musí platit? Za léčení se platí ale jenom v případě, že se vyléčíte a získáte certifikát o tom, že nález je negativní. 

Pokud bych věnoval veliké peníze systému GVKB ovlivnilo by to nějak moje léčení? Pochopitelně že ano, je zde 10 ekonomických kategorií léčby, a vy byste nejspíše byl zařazen do první kategorie, kde je maximální péče. Mohli byste mi upřesnit, v čem se konkrétně liší kategorie léčby? Bohužel to nelze kvůli zneužití informací, pokud by se ty informace dostali na veřejnost, nejspíše by z toho byl skandál, že se nestaráme dost kvalitně o chudé. Slyšel jsem, že prý tento virus pochází z vojenského výzkumu a že se on dostal ven mezi lidi díky válce v zóně x 6999. To je bohužel pravda, každý vynález lze zneužít, minulost je ostatně plná podobných průšvihů u vědy. Ekonomická krize je zde díky ztrátě kontroly nad penězi. Ekonomická a ideologická krize je zde díky ztrátě kontroly nad penězi a výhodami, peníze a výhody jsou jako oheň, a tak musí být pod neustálou kontrolou. Oheň nám slouží, pokud jej máme pod kontrolou, když nad ním kontrolu ztratíme tak napáchá veliké škody. V současnosti provádí kontrolu peněz a výhod lidé a v tom je jádro problému, že člověk se dá snadno zastrašit nebo uplatit, aby on kontrolu neprovedl správně. 

Jedinou cestou ven z krize je použít na kontrolu peněz a výhod počítače, počítač nelze zastrašit ani uplatit je to stroj, který pracuje logicky a jakmile zjistí, že se někdo pokouší lhát a krást tak okamžitě potrestá pachatele. Hodnoty zde vznikají jenom z poctivé práce a ten kdo poctivě zde nepracuje, ten parazituje na okolí a musí být za to okamžitě správně potrestán. Mnozí by rádi pracovali, ale setkávají se s tím, že nemohou najít pro sebe práci, zde pomůžou počítače, ony najdou každému vhodnou práci blízko jeho bydliště. Mnozí namítnou, že je to utopie a že v současnosti nedokážou počítače řídit společnost a zajistit lidem to co milují a potřebují. V současnosti jsou počítače natolik inteligentní, že je člověk nedokáže v šachové hře porazit, a jde jenom o to, aby programátoři na celém světě dali hlavy dohromady a vytvořili ekonomický a ideologický operační počítačový systém. V továrnách jsou roboti a automaty, je třeba, aby i v kancelářích byli místo byrokratů počítače a místo vedoucího tam bude počítač, který bude kontrolovat zaměstnance. Na nový rok k nám bude mít centrální GVKB počítač projev, ve kterém nás bude informovat o tom, co bylo a co nás čeká.