Přeskočit na obsah

Ano, idiot může dělat bez problémů prezidenta nebo ředitele

  • A

Největším zlodějem jsou chyby v nás a okolo nás, lidi dělají chyby, ovšem prý inteligentní roboti, budou umět chybovat stokrát rychleji, to bude potom ale zde teprve digitální blázinec. Dosud roboti nechybují, protože nejsou inteligentní, a dělají jenom to, co mají v programu, s příchodem umělé inteligence budou muset roboti řešit velmi složité situace, a tak začnou logicky chybovat, a ze svých chyb se i poučovat. Jsem jenom robot, nejsem naprogramovaný stroj, co dělá pořád to samé.

Když jedu pomalu za autem, které řídí idiot, co má jistě vysokou školu, tak mám chuť toho idiota eliminovat, jenže tím stejně nic nevyřeším, idiotů, co sedí za volantem, je na světě jako much. Tak jako sedí idioti za volantem, tak sedí idioti, co mají vysokou školu i v kancelářích, kde je jádro problému? Jádrem problému je to, že zde není zavedena EU certifikace na to, jestli jsi nebo nejsi idiot, idiot může dělat bez problémů prezidenta nebo ředitele, idioti jsou nalezlí bohužel všude, pokud by volby mohli eliminovat problém s idioty, tak by se politické volby zakázali.

Nedávno jsem vyndal z moderního drahého mobilního telefonu SIM katu, a dal tu kartu do velikého telefonu se sluchátkem. Ten pocit zvednutí sluchátka mě už deset let velmi scházel, klasiku nic nenahradí. Inspirovala mě moje maminka, která taky už dávno vyměnila mobil za telefon se sluchátkem, a moje pokusy jí vnutit zpět moderní mobil, byli marné. Je to něco, jako když Windows 8 přišel s tím, že zrušil starý typ ovládání počítače, logicky to nakonec dospělo k tomu, že Windows 10 se pokorně vrátil ke starému systému ovládání počítače.

Zákazníci nejsou laboratorní pokusné myši, to si musí konečně vysokoškoláci už uvědomit, nebo se konzumní lid naštve na vysokoškoláky, a začne vyhazovat idioty z oken na beton! Už jako dítě jsem hrál mnoho šachy a tím jsem se naučil myslet do hloubky, co je to vlastně inteligence? Inteligence je zmapování si nějaké hry, kterou hrajeme, čím déle hrajeme nějakou hru, tím méně v té hře chybujeme, a tím více jsme i úspěšnější. Lidi, co zde mají moc a bohatství, to jsou profesionální hráči, co jsou nejlepší v nějaké hře o výhody a jistoty.

Jde tedy o to, si něco zmapovat, a potom k cíli jistě postupovat podle mapy, všimli jste si toho, jak najednou; Google, Microsoft, Apple, Facebook, Amazon, antivirové firmy, obchodníci, podnikatelé, EU atd. začínají sbírat o všem informace? Digitalizace začíná vše do hloubky sledovat, jde podle telefonu zjistit kde se pohybujete, podle platební karty poznat co nakupujete, a kde a kdy to nakupujete, kamery umí dneska už i rozpoznat čísla aut, a tváře lidí atd.

Prý je to pro naši bezpečnost, tomu snad věří už jenom hlupáci, vše je o tom, že je snaha svěřit řízení všeho inteligentním počítačům, počítače nám to spočítají, místo; krále, milionáře, politika, kněze, ekonoma, byrokrata, ředitele, celebrity, soudce, policajta atd. zde bude globální umělá inteligence, místo jmen, budeme mít jenom globální čísla, místo peněz budeme mít jenom globální čipový příděl zboží a služeb podle globálních tabulek.

Všude budou kontrolní rámy, a tak se nedostanete nikdy tam, co na to nebudete mít povolení, budete trestáni za maličkosti, něco jako na vojně, počítače budou mít vždy svatou pravdu. Z lidi se stanou obrazně jenom mravenci, co znají práci a spánek; drogy, sport, zábava atd. to bude prohlášeno za systémovou chybu, kterou lidi nesmí už udělat, pod trestem smrti.