Přeskočit na obsah

Amatér Jan Hnízdil profesionál Vít Kouba

  • A

Mediálně je dneska populární Jan Hnízdil i když je to jenom amatér který si hraje mediálně na profesionála. Vysvětlit nemocným to že jsou nemocní, protože dělají v životě často chyby to je amatérismus, který mediálně dlouho hlásá Jan Hnízdil, nikdo z lidí není dokonalý a dosud na světě nikdy nikde ani nebyl dokonalý člověk, co by nedělal často chyby!

Vše, co je zde evolučně dočasně to je nedokonalé, dokonalé je jenom to, co je zde trvale na věčné časy, jde o; čas, prostor, protiklady, kauzalitu, logiku, gravitaci, fyziku, chemii, matematiku atd. to vše jsou informace a programy co nejde už zdokonalit, protože jsou dokonalé! Nemocným je třeba vysvětlit to že jsou evolučním dočasným pokusem a je přirozené to že jsou nemocní a jenom smrt ukončí jejich problémy a nemoci.

Nic nového pod sluncem, v přírodě se nic neléčí a nikoho zde nezajímají problémy co mají ostatní je to celé o pochopení kauzality, každá chyba má svoji příčinu, chyby byli a budou s tím nejde nic udělat! Pokud za mnou přijde někdo, kdo je nemocný tělesně nebo psychicky tak mu doporučím se jít podívat na hřbitov, aby jistě věděl, co jej bude brzo čekat, vše je nejisté a jenom smrt je pro každého ubožáka jistá, z prachu vše vzniká a v prach se to zase po čase navrací, nemáme prachy a čas, protože nejsme evolučně dokonalí.