Přeskočit na obsah

Zlo spáchal ten, kdo se chce mít dobře, protože dobrota je žebrota

  • Z

Stát nemá peníze na platy svých zaměstnanců, protože přišla veliká krize a vypadá to, že tato krize zde bude dlouho, finanční stav státu je velmi špatný, pomocí nasazení optimalizace a automatizace nebude už stát potřebovat veliké množství zaměstnanců, dojde i ke zrušení armády která by nás stejně v případě války nedokázala ochránit před nepřítelem.

Období velikého státu skončí a stát bude velmi malý a plně digitalizovaný. Velikost státu je následek sociální totality, která z lidí dělala otroky centralizace. Základem zeštíhlení státu budou aplikace v mobilním telefonu, tak jako je zde už aplikace lékař na telefonu, tak zde bude i aplikace stát na telefonu a vše tak vyřídíte rychle a levně pomocí telefonu a nebudete muset chodit za úředníky a politiky.

Zruší se nejprve zákon o odstupném pro státní zaměstnance, a tak se ušetří veliké peníze státu, stát nemůže být sociálním ústavem pro staré pitomce. Dojde i ke zrušení mnoha státních funkcí, každý státní zaměstnanec dostane statisticky průměrný plat a pro nikoho nebudou výjimky! Nelíbí se ti malý plat, tak tě tu nikdo nedrží, každý je snadno a rychle nahraditelný, i prezident republiky bude mít průměrný plat!