Přeskočit na obsah

Začarovaný kruh zaostalosti

  • Z

Zdrojem všech problémů jsou chybné databáze a chybné programy, život je na mnohém existenčně závislý a pokud nejsou závislosti uspokojeny tak je zde nemoc a smrt. Morálka po lidech požaduje aby byli spokojení i když nejsou uspokojeny jejich závislosti, je to obyčejné pokrytectví, kdy ti co jsou nahoře lžou těm co jsou dole a je jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus.

Války v nahotě odhalují lidské pokrytectví, všichni lžou a kradou, protože dobrota je žebrota, jaký má smysl jít k volbám když na kandidátkách jsou jenom lháři a zloději! Podívejme se objektivně na realitu, všude je boj a mír to je iluze, pochopte to že vše má svůj protiklad a tak protikladem času je prostor, mnohé protiklady jsou skryté nebo je nechceme vidět.

Pokud je ekonomické dělat vše ve velkém tak je třeba ve velkém i objektivně kontrolovat pravidelně každý rok všechny lidi na světě od narození do smrti na to jak jsou prospěšní společnosti, jenom tak eliminujeme degeneraci a přelidnění optimálně. Většina lidí na světě je loutkou s nulovou hodnotou, je to začarovaný kruh bídy a zaostalosti, díky automatizaci a globalizaci už není potřeba tolik lidí, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.