Přeskočit na obsah

Z dálky vypadají čerti jako andělé, vše je zde pokrytecké divadlo

  • Z

Vše, co je společné to musí být pod optimální kontrolou, jak zajistit optimální kontrolu pro vše co je společné? Jedinou možností je nahrazení lidí za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, člověk bude dělat vše pro to, aby nebyl pod optimální kontrolou, protože jeho geniální mozek ovládají inteligentní paraziti. Války v nahotě odhalují to, že lidské mozky ovládají paraziti, a proto zde není láska a pravda! Vědci dospěli k tomu že evolučním stvořitelem člověka a jeho civilizace jsou paraziti v lidském těle, každý člověk je tak ubohou loutkou, kterou ovládají paraziti v jeho těle, jde o mnoho druhů parazitů není to jenom jeden druh inteligentního parazita! Naše veliká touha po sexu je způsobená parazity v našem těle kdy se chtějí paraziti dostat do nového těla, aby měli nový domov.

Je naivní představa že bychom se mohli pomocí moderních léků zbavit všech svých starých parazitů, naše tělo by bez těchto parazitů už nedokázalo existovat! Jedné, co můžeme dokázat pomocí léků je tyto parazity dočasně oslabit, zabít je bohužel už nijak nemůžeme! Nové druhy parazitů nám způsobují nemoci a někdy i předčasnou smrt, se starými druhy parazitů nemáme zdravotní problémy, protože nám škodí minimálně, protože se jim to evolučně vyplatí. Je chybou nazývat zlé lidi; blbci, blázny, devianty, psychopaty, příživníky, podvodníky atd. správně bychom měli tyto jednice nazvat parazity, ten druhý je parazit, protože jsme všichni pokrytci! Vše je zde hra, ve které jde o to se mít jako parazit lépe, než se mají ostatní paraziti, parazitů je na světě jako sraček, nebojme se říkat pravdu, protože jenom tak se budeme mít lépe, díky tomu, že zde už nebude člověk na člověku parazitovat.

Toto je české přísloví, které znamená, že vzdálené věci mohou vypadat jinak, než když jsou blízko. Příkladem může být, že něco, co se zdá být skvělé z dálky, může mít mnoho nedostatků, když se k tomu přiblížíme a podrobněji si to prohlédneme. Toto přísloví může mít mnoho různých významů v různých situacích. Může nám připomenout, že není dobré soudit věci, dokud je nevidíme zblízka a z různých úhlů. Také nás může upozornit na to, že věci, které se nám zdají být špatné nebo děsivé, by mohly být v skutečnosti dobré a užitečné, kdybychom jim dali šanci.