Přeskočit na obsah

YouTube objektivně odhaluje realitu ve které skutečně lidi žijí

  • Y

Po mnoho století je všude propaganda a cenzura, podívejme se na to, jak se po mnoho století násilně eliminují ti, co už mají dost propagandy a cenzury která dělá z lidí psychické ubožáky. Lidem je násilně přeprogramováno myšlení a podle toho vypadá společnost ve které lidi žijí. Dopátrat se toho co je správné a co je chybné je dlouhá cesta a málokomu se podaří dojít do cíle této cesty, protože na to není čas ani nálada. Lidi chtějí vidět a slyšet, protože to pro ně má větší hodnotu než o tom číst a prohlížet si obrázky.

Evoluce směřuje k virtuální realitě spojené s umělou inteligencí, zde už nebude propaganda a cenzura ani reklama, všechno zlo, které člověk koná člověku je následkem selhání kontroly nad lidmi, je třeba pochopit to že jsme mnoho miliónů let byli divokými predátory a v našem podvědomí jsou pořád pudy které s námi manipulují, nejvíce pomocí sexuálního pudu. Války v nahotě odhalují naše selhání, příčinou každé války je naše pitomá hlava, ve které je mnoho chyb, a tak chybujeme.

Podívejme se na naše školství, které nedokáže studenty připravit na praxi a učí je samé teorie které v praxi nefungují, nikdo za nic nemůže, protože každý si jenom plní svoje povinnosti jako by byl jenom naprogramovaným robotem. Největší tragédie je televize, kde jsou samé pitomosti, které přerušuje neustále pitomá reklama na pitomosti. Mnoho lidí se snaží uniknout z civilizace a žít jednoduchý život ve kterém s nimi nikdo násilně nemanipuluje, protože mu to centralizace umožňuje.