Přeskočit na obsah

Už brzo bude člověk nahrazen za robota

  • U

Chvalte Hospodina, protože on je vaším pravým pánem, mnozí si zde hrají na vašeho pána, protože získali moc a popularitu, pochopte konečně to, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka! Co je to člověk? Člověk je genetický materiál na evoluční pokusy to logicky znamená že hodnota každého člověka je pro evoluci nulová, z prachu lidi vznikají a v prach se rozpadají, proč lidi nemají prachy? Lidi nemají prachy, protože stvořili lidskou společnost založenou na náhražkách!

Lásku jste nahradili za obchod, pravdu jste nahradili za lež, praxi jste nahradili za teorie atd. nebude to trvat dlouho a dojde evolučně k tomu, že člověk bude nahrazen za autonomního inteligentního robota na akumulátory, nejsou na planetě zemi nikde už lidi tak zde nejsou s lidmi problémy. Evoluce je o růstu a akcie člověka dlouhodobě nerostou, naopak ztrácejí rychle svoji hodnotu, a proto zde člověk skončí a nahradí jej roboti a umělá inteligence, vše je zde o nabídce a poptávce, komu není od Hospodina rady tomu není už ani možné pomoci.

Podívejme se na člověka a jeho společnost z nekonečného věčného vesmíru ve kterém je mnoho vyspělých spravedlivých civilizací, dojde nám to, že lidská civilizace je experiment, který se evoluci nepovedl, protože byl tento experiment založen na egoistickém parazitování a každé parazitování je zde dočasně protože vyčerpá existenční zdroje. Nadbytek vytváří logicky nedostatek, podívejte se do přírody zde nejsou monopoly a centralizace, a proto zde vše funguje, pochopte to, že každá monokultura je zde evolučně dočasně! Váš svět to je globální blázinec, ve kterém je každý člověk do něčeho blázen.