Přeskočit na obsah

Správná odpověď na základní otázku vesmíru a života

  • S

Vše se točí okolo kopírování, vytvářet něco nového a originálního je drahé a časově náročné navíc není jistota, že se to povede, proto je populární kopírování toho, co se povedlo i ty jsi jenom levná kopie s nulovou evoluční hodnotou. Internet je plný návodů, jak být úspěšný, a tak se mít dobře, přitom řešení je jednoduché, stačí jenom kopírovat to co je zde úspěšné a populární, bohužel tento nápad má mnoho organizací a jedinců a tím je s kopírováním mnoho problémů.

Obsah internetu je vytvářen pomocí kopírování, originalita je na internetu vzácnou výjimkou, války to je násilné eliminování lidi, co se ve velkém geneticky nakopírovali a není zde pro tyto ubohé kopie dostatek existenčních zdrojů. Knihy vznikají z knih, protože něco může vzniknout jenom z něčeho, z nuly vzniknou jenom nuly.

Správná odpověď na základní otázku vesmíru života, a tak vůbec zní, vše je kopie. Často se každý setkává s tím, že si o něčem naivně myslí, že je to originál, z dálky kopie mohou vypadat jako originály, nejvíce mě vytáčí cenzura na YouTube, která kontroluje obsah videa a blokuje některá videa pro porušení autorských práv nebo z jiného subjektivního důvodu.

Pokud já blokuji reklamy tak je mi zablokován přístup k obsahu internetu, a jsme u jádra problému s kopírováním, vše je to jenom o příčině a následku. Nebude to trvat evolučně dlouho a na kopírování zde bude umělá inteligence a autonomní roboti, lidem se genetické kopírování zakáže, protože lidi dělají při kopírování amatérské chyby!