Přeskočit na obsah

Sociální ideologie v praxi nefunguje

  • S

Vše je o příčině a následku, ve snaze se mít dobře hledáme způsoby, jak se mít dobře, a tak vznikla naše konzumní civilizace ve které se z lidí stali pitomci co dělají pitomosti. Podívejme se na to, že když něco nejde vyřešit po dobrém, tak to řešíme po zlém, a tak zde je mnoho zla. Jestliže na sociální síti, co je na internetu je mnoho pitomců, tak se sociální síť upraví programově tak že pitomci skončí ve virtuální izolaci.

Vše evolučně směřuje k tomu, že dojde k eliminování pitomců a místo pitomců zde bude umělá inteligence která bude ovládat globálně roboty a stroje, nejsou na světě nikde pitomci tak zde nikde nejsou s pitomci problémy. Z pitomců se stal invazní druh, který vytváří problémy, na které není řešení, ten druhý je pitomec, protože si pitomec nechce přiznat to, že je pitomec.

Pokud pitomí rodiče mají děti, tak jsou logicky jejich děti pitomci, je to evolučně začarovaný kruh naší konzumní civilizace. Jste všichni naivní ovce, a tak potřebujete geniálního pastýře, na tomto principu funguje každá ideologie, která rozděluje lidi na pastýře a ovce, jenže tam kde není rovnost a spravedlnost, tam není ani pravda a láska. Vše směřuje k tomu, že se pitomci budou globálně izolovat v rezervacích kde rostou banány a zde se oddělí muži od žen, aby se nemohli pitomci rozmnožovat jako invazní druh.

Ten, kdo nebude mít správnou školu a platit vysoké daně, ten bude automaticky označen za pitomce a tím skončí v rezervaci, kde bude nahý a bosý, jíst bude stylem z ruky do huby, takto se eliminuje vše, co nás zde rozčiluje. Sociální ideologie v praxi nefunguje, podívejte se do přírody, zde není žádná sociální ideologie, a tak zde nejsou pitomci, chybu zde každý udělá jenom jednou.