Přeskočit na obsah

Roboti bez mozku

  • R

Největším problémem konzumní společnosti je nadbytek ubožáků, pro které nemá společnost dobré zaměstnání za dobrou mzdu, není to nový problém, jde o velmi starý problém který se většinou řešil pomocí násilí jakým bylo otroctví a války. Morální ideologie chtěli změnit myšlení lidí a politické ideologie zase chtěli změnit pravidla podle kterých lidi žijí, v praxi se ukázalo že všechny lidské ideologie, jsou jenom amatérské teorie co v praxi ekonomicky nefungují!

Práce zadarmo je pro lidi trestem a následkem jsou nemoci těla a duše, to se většinou řeší léky a drogami. Když přišla digitalizace a globalizace tak lidi naivně věřili na to že se vše změní k lepšímu a každý tak bude konečně mít dobrou práci za dobrou mzdu, jenže ekonomický zázrak se nekonal protože ti co mají na vše veliký vliv se bojí radikálních změn k lepšímu, protože by mohli přijít o svoje výhody a jistoty.

Co se stane až bude robot prezident vyznamenávat jenom roboty a tím skončí všude rozdělní lidí na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, z lidí se stanou vojáci co musí plnit rozkazy a za nesplnění rozkazu bude tvrdý okamžitý trest, z lidí se stanou genetičtí roboti bez mozku! Vše je o výchově, stačí aby se výchova dětí svěřila jenom robotům ve výchovných zařízeních, kam nebudou mít přístup rodiče dětí, vadný genetický materiál se při výchově eliminuje, aby se neplýtvalo časem a penězi.