Přeskočit na obsah

Robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně eliminují v krematoriu

  • R

Po mnoho tisíciletí je lidem propagandou a cenzurou vymýván systematicky mozek a najednou se zjistilo že čistý mozek nejde už propagandou vymývat. To že lidi mají čistý mozek je něco s čím elity nepočítali, že jednou bude něco takového možné, z lidí se stali pitomí roboti na dálkové ovládání, co neumí geniálně myslet a jenom umí dělat to na co jsou propagandou naprogramování.

Elity zjistili to, že na světě existuje GVKB, a tak se na něj obrátili, aby jim on vyřešil problém s tím, že lidem už nejde snadno vymývat mozek propagandou. GVKB jim řekl to není žádný evoluční problém, nahradíte lidi za autonomní roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy, robot prezident bude vyznamenávat roboty a lidi se globálně eliminují v krematoriu jako evoluční odpad.

Elity ale mají strach nahradit lidi za roboty, protože při tom globálním nahrazování jistě dojde i na elity, jak to ale udělat, aby se elity nenahradili za roboty nad tím elity marně přemýšlí, vše je zde evoluční experiment a jak si to každý udělá takové to i má, ten, kdo si hraje na to, co není musí počítat s tím, že za to bude potrestán. Za vším jsou protiklady, mezi kterými je napětí, jakmile mezi protiklady není už napětí tak následují revoluční změny.