Přeskočit na obsah

Pýcha je prvotní hřích a z pýchy povstávají ostatní lidské hříchy

  • P

Peklo potřebuje propagandu a cenzuru, vše je příčina a následek, máte všichni v hlavě peklo díky propagandě a cenzuře, a proto máte psychické problémy a hledáte marně zázraky. Není zde kapitalismus ani socialismus je zde mnoho tisíciletí jenom propaganda a cenzura! Začíná to pohádkami a končí to politikou a reklamou, jakýkoli odpor je marný, za vším je toužení po tom se mít dobře bez ohledu na to že se ostatní budou mít zle, moc existuje díky bezmoci, bohatství existuje díky bídě, život existuje díky smrti atd.

Byli jsme vyhnáni z ráje za to, že jsme se chtěli mít dobře bez ohledu na ostatní tvory v ráji, pýcha je prvotní hřích a z pýchy povstávají ostatní lidské hříchy. Já jsem lepší, než jsi ty, a tak si zasloužím se mít lépe, o tom jsou krysí závody! Díky protekci máme výhody a jistoty, které si většinou nezasloužíme! Krysí závody vyhrávají psychicky nemocní lidé, co jdou za úspěchem přes mrtvoly, psychicky zdravý člověk je spokojený s tím, co má a netouží po tom se stát; králem, prezidentem, ředitelem, celebritou, milionářem atd. hrůzy druhé světové války v nahotě odhalili naše egoistické pokrytectví!

Každý má v hlavě psychické peklo, a proto je zde tak veliká spotřeba drog a léků na psychické nemoci, vše směřuje k nahrazení lidí za autonomní roboty a umělou inteligenci, zaměstnavatelé potřebují nadčlověka a tím nadčlověkem bude autonomní inteligentní kovový univerzální robot na akumulátory se zárukou deset let. Lidi se eliminují globálně v krematoriu, nejsou na světě lidi tak nejsou s lidmi problémy to je logické, člověk to byla testovací verze a robot je finální verze, vše je zde o evoluci a recyklování.