Přeskočit na obsah

Problémy na které nemají lidi řešení

  • P

Lidi chtějí plýtvat časem a penězi protože je to protiklad reality, ve které mají nedostatek času a peněz, protiklady nás přitahují a to co je stejné to nás nepřitahuje a často nás to rozčiluje. Kult altruismu nás přitahuje protože jsme egoisté, proto vznikli dogmatické ideologie ve kterých je vše ideální a tak je zde pro pokrytecké egoisty altruistický ráj.

Ideologie je lék bez léčivých účinků, využívající naši víru v zázraky po; smrti, volbách, zakoupení zboží atd. žijeme ve světě kde z dálky vypadá vše lépe než z blízka, vše je tak zde pokrytecké divadlo ve kterém si ovce hrají na pastýře. Jaký má smysl jít k volbám když na kandidátkách jsou jenom samé ovce? Pravým pastýřem je zde jenom program a databáze, protože vše co zde je to jsou jenom naprogramované systémy, které byli vytvořeny a nastaveny k nějakému účelu.

Toužení je jako stín před kterým nejde uniknout, lidi si neuvědomují jak realita funguje a že problémy jsou signálem který nás upozorňuje na chyby které je třeba opravit, dokud zde budou lidi do té doby zde i budou lidské chyby. Problémem je to že lidi mají veliký vliv na mnohé co je jim cizí a následkem jsou problémy na které nemají lidi řešení, diktátoři v totalitách dokázali konzumní společnost proměnit na peklo ve kterém je nám ten druhý peklem, protože v pekle je dobrota je žebrota, ryba smrdí od hlavy, bylo a bude!