Přeskočit na obsah

Problémem lidí je to že zde jsou samí čuráci, co jsou v píči

  • P

Porušil jsi pravidla hry tak tě potrestáme o tom jsou naše lidské subjektivní soudy, vše je zde postaveno na dodržování svatých pravidel hry, v přírodě nejsou svatá subjektivní pravidla hry, a tak zde nejsou ani soudy. Moje hra a moje svatá pravidla, každý má svoji hru a svoje svatá pravidla a následkem je konflikt mezi lidmi a mezi organizacemi, Adam s Evou porušil v ráji svatá pravidla, a tak byl vyhnán hříšný člověk ze svatého ráje do konzumního očistce ve kterém není pravda a láska.

Války v nahotě odhalují to, že všechna svatá lidská pravidla jsou na píču, protože tato svatá pravidla vymysleli čuráci, co jsou v píči. Problémem lidí je to že zde jsou samí čuráci, co jsou v píči, a tak vymýšlejí svatá pravidla co jsou na píču. Svatá pravidla, co jsou na píču to jsou teorie, které nejsou v praxi otestované, je to jako s programem, který není v praxi otestovaný, a tak špatně funguje. Mnoho bláznů trpí spasitelským komplexem a chtějí spasit cizí blázny; ekonomicky, politicky, nábožensky, filosoficky, vědecky, technicky atd. následujte mě já jsem váš spasitel co vás zavede z očistce do ráje.

Vše je o propagandě a cenzuře která z nás dělá pitomce od narození do smrti, když nefunguje starý systém na vymývání mozků tak se vytvoří nový systém na vymývání mozků o tom je evoluce v naší společnosti, kde jsou krysí závody o to, kdo bude; králem, císařem, šlechticem, papežem, prezidentem, ředitelem, předsedou vlády, ministrem, poslancem, senátorem, celebritou atd. není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus atd. je zde všude jenom kariérismus, ve kterém jsou krysí závody o moc a bohatství, sliby se slibují a blázni se radují o tom jsou všechny mocné ideologie co na nás parazitují.