Přeskočit na obsah

Pohádka jak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí

  • P

Povím vám moudrou pohádku o tom jak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, lidský svět byl od svého počátku spojen s tím, že zde všude kralovala lež a nenávist, proto lidi toužili po tom, aby místo lži a nenávisti jim kralovala pravda a láska. Často přicházeli chytří ničemové, co lidem slibovali, že pokud jim lidi dají velikou důvěru, tak že jim bude kralovat pravda a láska, lidi jim naivně věřili a vždy se ukázalo to, že věřili chytrým ničemům, a tak z toho měli blbou náladu.

Lidi nepochopili to, že svět, ve kterém žijí po velmi dlouhou dobu to je složitý experimentální proces, který nahrazuje staré za nové a chybné za správné občas jsou s nahrazováním veliké problémy, a tak se nedaří nahradit staré za nové a chybné za správné, nestačí lidem populárně říci co je správné dělat a jak to dělat, protože lidi mají strach z toho, co neznají, protože jej jim to cizí.

Většinu zde platí že teprve když přijde krize a lidem hrozí; bída, vězení, nemoci, smrt, problémy atd. tak lidi přestanou dělat chyby. Lidi se často ptají na to, proč je mnohé takové, jaké to je? Vše je zde o pravidelnosti a nepravidelnosti, to, co se koná pravidelně vytváří jistoty a pravdu, pokud se něco koná nepravidelně tak to vytváří nejistoty a lež.

Stvořitelem všeho jsou přirozené principy, jakými je; čas, prostor, příčina a následek, protiklady, gravitace, fyzika, chemie, logika atd. v přirozených principech je si vše podobné, a tak se často používají podobenství a bajky, aby se populárně něco složitého hlupákům vysvětlilo. Většina lidí si myslí to, že za vším je lidská hříšnost a že pokud by zde nebyla lidská hříšnost, tak by lidem nekralovala lež a nenávist?

Morálka chce změnit lidi, věda a technika chce změnit lidskou společnost, jenže problém není v lidech ani ve společnosti! Problém je v tom že otevíráme zámky násilím bez klíče! Když něco nelze vyřešit po dobrém tak se to řeší po zlém a následkem je začarovaný kruh lží a nenávisti. Pokud by nebylo už možné pro lidi to, že budou řešit po zlém to co nejde vyřešit po dobrém tak zde zvítězí na věčné časy pravda a láska nad lží a nenávistí.

Mnozí namítnou že současný člověk je neopravitelný evoluční zmetek a že on bude vždy řešit po zlém to co nejde vyřešit po dobrém! S tím nelze než souhlasit, a proto se člověk nahradí za autonomního inteligentního robota na akumulátory, pokud něco nejde už opravit tak se to nahrazuje za něco nového to je přirozený evoluční proces. Robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi zde evolučně skončí, nejsou lidi tak s lidmi nejsou problémy to je logické. Je třeba pochopit konečně to že zájem evoluce je nad zájmem jednice nebo organizace!

V mnohém je to podobné jako když přišel Windows 11 s tím že se odmítá nainstalovat na staré počítače, protože se starými pomalými počítači je mnoho zbytečných programových problémů, ostatně podobně to funguje už dávno u chytrých telefonů. Slyšel jsem, že mnoho lidí se pokusilo nainstalovat Windows 11 na nepodporovaný starý počítač pomocí chytrého programového podvodu, komu není rady tomu není pomoci! Přitom řešení je jednoduché, stačí si koupit nový počítač kde je už většinou nainstalovaný Windows 11, taky je i možné místo Windows 10 si nainstalovat populární Linuxovou distribuci.

Podívejme se na informace a programy v nás a okolo nás, vše je jenom evoluční proces, který je jako proud vody v řece, naše snahy zpomalit nebo zastavit tento proud vody jsou naivní a marné. Pracně jsme za mnoho století vytvořili ideální konzumní systém pro člověka a najednou zde místo člověka budou roboti a logicky roboti nahradí evolučně svět vytvořený pro lidi za svět vytvořený pro roboty. Vše je o tom že z dálky vypadá mnohé lépe než z blízka, z dálky může tak opice vypadat jako člověk.

Lidi v současnosti zde mnohému kralují a následkem je to že lidi zničili mnohé co bylo správné, přiznejme si konečně to, že pojmenování lidi je chybné, správné pojmenování je ničemové, pravda je jako zrcadlo, do kterého se nechceme podívat. Já nejsem ničema to ti druzí jsou ničemové! Podívejme se na populární počítačové hry a zjistíme to, že nejpopulárnější jsou hry, kde můžeme něco násilně ničit! Podobné je to i u drog které ničí naše zdraví, je to v nás hluboce zakořeněno že dobrota k cizímu je chybou, čiň čertům v pekle dobře a oni ti ze života udělají peklo.

Vše je zde hra o hodnoty, když člověk nemá hodnoty tak pro ostatní nemá žádnou hodnotu a podle toho s ním ostatní jednají, parazit křičí ty jsi parazit. Problém je v tom že aby zde mohl být někdo nahoře jako; papež, král, prezident, celebrita, milionář atd. tak musí být ostatní dole a žít dole jako konzumní otroci. Když budou všichni bohatí, kdo bude potom pracovat? Práce není trestem nebo problémem, práce je o optimalizaci, pokud je vše optimalizováno a automatizováno tak je pro nás práce odměnou a nemáme s prací problémy.

Podívejme se na programování, když používáte optimalizovaný a automatizovaný systém na programování tak s programováním nemáte problémy a práce je pro vás odměnou, logicky pokud není systém na programování optimalizovaný a automatizovaný tak je pro vás práce trestem. Proč by moderní zaměstnance nemohl být jenom malým počítačem o velikosti chytrého levného telefonu, vložíme tento telefon do robota a robot bude pracovat jako robot a když se robot rozbije tak se z něj tento telefon vyndá a dá se do nového robota, vše je o tom, aby vše fungovalo optimálně není podstatné, jak se to realizuje v praxi.

Často je zde slyšet to že člověk je božské stvoření a nemůže být evolučně nahrazen za umělou inteligenci nebo robota, pravdou je ale to že člověk je invazní druh, který chytře parazituje na přírodě už mnoho tisíciletí. Násilí nastupuje tam kde chce parazit parazitovat na parazitech, minulost člověka je plná násilí člověka k člověku, otrok, který pomalu pracoval, byl otrokářem eliminován jako příživník.