Přeskočit na obsah

Odpovědi zde nejsou od toho, aby se lidem líbili

  • O

Lidi se neustále na něco ptají, a přitom správné odpovědi na jejich otázky existují, buď jsou lidi líní přemýšlet nebo hledat správné odpovědi, nebo se jim správné odpovědi nelíbí. Klasickou otázkou je u lidí, existuje něco po smrti těla? Odpověď že po smrti nic není se lidem nelíbí, a tak si vymýšlejí že po smrti je; převtělení, peklo, ráj atd.

Odpovědi zde nejsou od toho, aby se lidem líbili, ale jsou od toho, aby lidi informovali a tím jim pomohli. Tím se dostáváme k tomu, že jsme zbabělci, co unikají před realitou do iluzí a tím se dostávají do začarovaného kruhu. V minulosti bylo běžné to že ten, kdo dával lidem správné odpovědi zle skončil, protože lidi nechtěli slyšet pravdu!

V současnosti je zde možnost dávat otázky umělé inteligenci a brzo vás to přestane bavit, protože dostáváte pitomé odpovědi, protože je umělá inteligence pitomá. Vždy když se v myšlení dostanu do začarovaného kruhu tak se podívám na to, jak problémy řeší příroda a vesmír, najednou mi dojde, kde je chyba. Problém naší kulturní civilizace je v náhražkách už zbývá jenom nahradit lidi za roboty, nejsou lidi tak nejsou s lidmi problémy.