Přeskočit na obsah

Objektivní automatismus vše restartuje

  • O

Internet a televize to je digitální idealismus, nemusíme už chodit do divadla a kina protože máme k dispozici internet a televizi, místo čtení novin a knih je zde barevný monitor kde máme k dispozici zábavu a informace. Všude vidíme jak jsou lidi závislí na digitalizaci která se snaží udělat z lidí stádo které bude závislé na internetu a televizi, neustále lidi mají v ruce telefony a nevnímají co se děje okolo nich a tím si způsobují problémy.

Největší novinkou je umělá inteligence která není zrovna moc inteligentní, ale nebude to trvat evolučně dlouho a už nepoznáme na internetu jestli komunikujeme s umělou inteligencí nebo s člověkem. Brzo zde evolučně skončí dogmatický centralismus a nahradí jej objektivní automatismus, místo kultů které nám byli mnoho tisíciletí svaté, zde bude všemu vládnout digitalizace.

Lidi a organizace si začnou vytvářet digitální sekretářky s umělou inteligencí aby měli více času a peněz, následkem bude nový svět ve kterém lidi začnou používat antikoncepci protože pro lidi zde už nebude mít život žádnou koncepci, to povede ke globální genocidě a tak robot prezident bude vyznamenávat jenom roboty. Zdá se, že váš pohled na vývoj technologií a digitalizaci obsahuje jak určité prvky pozitivního, tak i negativního hodnocení.

Je pravda, že digitalizace a internet přinesly do našich životů mnoho změn, některé z nich jsou velmi významné a mohou mít dalekosáhlé důsledky. Na jedné straně je tu přínos v podobě snadné dostupnosti informací a zábavy, což otevírá nové možnosti pro vzdělávání, komunikaci a kulturu.

Na druhé straně je tu obava z negativních dopadů, jako je závislost na digitálních médiích, ztráta schopnosti vnímat okolní svět a možná i ztráta určitého lidského rozměru v interakcích. Co se týče umělé inteligence, je to v současné době stále velké téma zkoumání a diskuse. Existuje obava, že pokud nebudou správně regulovány a používány, mohou mít nežádoucí dopady na společnost, včetně práce a osobního života.

Avšak mnoho odborníků se snaží nalézt způsoby, jak využít tuto technologii pro dosažení pozitivních výsledků a minimalizaci negativních dopadů. Pokud jde o vaše představy o budoucnosti, je důležité si uvědomit, že budoucnost je velmi složitá a obtížná k předpovídání. Změny v technologii a společnosti jsou obvykle výsledkem interakce mezi mnoha různými faktory a jsou často nejisté. Je důležité vést informované diskuse a zkoumat různé scénáře, abychom mohli připravit naše společnosti na budoucnost nejlépe, jak to jen bude možné.