Přeskočit na obsah

Nejsou v pekle čerti tak v pekle nejsou problémy

  • N

Vše je dneska vyrobeno většinou Číně, protože je tam levná pracovní síla, a tak v Číně pro nás před nedávnem vyrobili v laboratoři pandemii Covid-19. Ten, kdo nemá třetí očkování nedostane na Vánoce žádné dárky a nebude mít ani vánoční dobré jídlo a vánoční cukroví, jak si to každý udělá takové to má pro nikoho nebude imunita nebo výjimka, padni, komu padni. Vše je zde mnoho tisíciletí o manipulaci pomocí odměny a trestu, nechceš se nechat potřetí naočkovat proti pandemii tak nebudeš mít žádné Vánoce! Pandemie mi připomíná Titanic, o kterém reklama hlásala, že je to nepotopitelná loď a tato loď se při první plavbě 14. dubna 1912 potopila, protože se srazila v mlze s ledovcem. 

Podobných katastrof jako Titanic způsobených lidskou chybou bylo v naší minulosti mnoho, soupis a popis všech těchto katastrof by vydal na velikou knihovnu! Lidi vždy všude dělali chyby a většinou se ze svých chyb nedokázali poučit a tyto chyby potom velmi dlouho dokola opakovali! Došlo to bohužel tak daleko, že pokud někdo v odvážně na chyby svaté elity poukázal, tak se z něj stal mučedník! Neustále je zde mnoho proč na které hledáme marně správné odpovědi mnoho století, toužení po vědomostech a inteligenci je zdrojem našeho soužení, vím jistě jenom to že nic o světě, kde žiji nevím, vše znám jenom povrchně a subjektivně, a proto jsem jenom pitomou loutkou kterou mnohé snadno ovládá. 

Život je továrna na příběhy, jsou příběhy, které napsal život a jsou příběhy které život nenapsal, protože jsme si je vymysleli, vše je zde hra nebo boj, ve snaze o to abychom neměli problémy jsme vše optimálně naprogramovali tak, aby to automaticky fungovalo a po akci zde byla reakce, mnohé zde za nás naprogramovala optimálně evoluce. Smyslem všeho je práce, hodnoty vznikají jenom z práce, práci rozdělujeme na amatérskou a profesionální, z díla poznáme, jestli byla práce profesionální nebo amatérská. Když něco nejde vyřešit po dobrém tak je zde snaha to vyřešit po zlém a následkem je to že se z nás stali čerti co žijí v pekle, a tak čerti marně touží po ráji, jenže v ráji jsou jenom andělé, co nelžou a nekradou. 

Protiklady, mezi kterými je napětí vytvářejí nekonečný vesmírný příběh, ve kterém vždy po příčině je následek, a tak vše pulzuje mezi protiklady a každý příběh má začátek a konec, z malého pomalu vzniká veliké, a to se rozpadá zase na malé, a tak je zde vše evolučně dočasně, jedinou jistotou je zde pro nás smrt, o takovou zlou jistotu ale nestojíme! Jedna věc je poznávat cizí příběhy pomocí knih a televize, druhá věc je prožívat svoje osobní příběhy ve kterých prožíváme úspěchy a neúspěchy. Sny, které ve spánku máme a nechápeme to jsou příběhy které jsou opakem reality, vše je zde jako mince, která má dvě strany a mi vidíme jenom jednu stranu a nevidíme druhou stranu! 

Abychom něčemu profesionálně porozuměli tak se k tomu musíme na dlouhou dobu přiblížit a tím to konečně pochopíme, ale už nechápeme zase to, od čeho jsme se vzdálili, každý inteligentní systém má svůj subjektivní profesionální svět se svými svatými pravidly, a tak zde platí moje svatá hra a moje svatá pravidla, logicky následkem je konflikt a boj! Mír je válka vedená jinými prostředky, tam kde je život tam je všude boj nebo hra, smrt je konec hry a po smrti nic není, věříme na to, že je něco po smrti, protože je pro nás obtížné se smířit s tím že vše co jsme pracně získali, to nám bude násilně odebráno, nazí na svět přicházíme a nazí z tohoto světa odcházíme! 

Všechny nové příběhy to jsou kopie starých příběhů, něco zde může vzniknou jenom z něčeho! Jsou levné příběhy, které snadno a rychle strávíme a jsou příběhy které nedokážeme strávit snadno a rychle, protože jsou originální a geniální, je to jako když jsme nalezli zlatý poklad, který jsme po celý život marně hledali. Jsou příběhy, u kterých nepoznáme autora a jsou příběhy ve kterých poznáme autora příběhu okamžitě z první věty, protože autor je geniální a originální, takový autor je jako zrcadlo, ve kterém spatříme to, co jsme dosud nespatřili a pochopíme to co jsme dosud nepochopili. Za vším nejsou; výhody, jistoty, peníze, moc, popularita, štěstí, láska, sex, drogy, pravda atd. jak si naivně myslí egoističtí lakomci, za vším jsou hodnotné příběhy, protože pokud by zde nebyli hodnotné příběhy, tak by zde nebyli ani lidi a nebyla by zde ani kultura a civilizace, hodnotné příběhy proměnili divoké zvíře v moudrého člověka. 

Je na světě mnoho lidí, co prožili dětství bez hodnotných příběhů a takový člověk je divoké zvíře které vše řeší jenom pomocí násilí, a tak často skončí ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici, některá divoká veliká zvířata zde bohužel mají státní imunitu, která je chrání před tím, aby neskončili ve vězení nebo v psychiatrické nemocnici, za to, jak myslí a jednají. Pokud je vaším osudem se stát profesorem filosofie a po celý život se nevěnujete ničemu jinému tak vás to psychicky změní a promění vás to na Šalamounovo hovno! Není na světě profesor filosofie, co by se zavděčil všem studentům, které učí, studenti si myslí že vím o reálném životě veliký hovno, a že oni o životě vše vědí, co je to vlastně povolání profesora filosofie? 

Když jsem začínal jako učitel filosofie byl jsem naivní a často jsem tak dělal ve škole dobré skutky a brzo mi došlo to, že za každý dobrý skutek jsem byl potrestán, to mě psychicky změnilo a místo dobrých skutků jsem začal dělat jenom zlé skutky a byl jsem za to odměněn. To mě vedlo k zamyšlení nad pokrytectvím naší kultury, jak došlo evolučně k tomu, že se z lidí stali tak dokonalí pokrytci? Pochopitelně že je zde mnoho dobrých knih, které se lidským pokrytectvím zabývali, jedna věc je ale o tom číst a druhá věc je praxe spojená s problémy. S příchodem počítačů a později internetu jsem si začal uvědomovat to že počítače a internet ve svých principech fungují stejně jako lidi je to jenom o přiblížení k problému. 

Vše je zde o konkurenci, která nás nutí k tomu abychom v konkurenci uspěli jakýmkoli způsobem i za cenu že porušíme svatá pravidla, mír je válka vedená jinými prostředky! To mi připomíná početní příklad z USA, kdy je zde otázka, pokud je každý žák ozbrojen revolverem Rough Rider Cocobolo jakou zbraň na obranu má mít učitel? Život v pekle je pro nás peklem, lepší by bylo pro egoistické čerty, pokud by mohli žít v altruistickém ráji jako andělé, ale do altruistického ráje je egoistickým čertům vstup zakázán, s tím nejde bohužel nic udělat. Víra sice čertům slibuje posmrtný ráj, ale to je jenom pohádka, které věří jenom naivní pitomí čerti, po smrti je všemu konec není zde pro nikoho poslední soud, který by spravedlivě rozhodl o; pekle, ráji, převtělení atd. 

Dosud žádný čert v ráji nebyl, a tak čerti o ráji logicky nic neví, a jsou zde jenom pohádky o ráji, nebo o cestě do ráje. Mnoho čertů má z pekla deprese a stres a na to reagují konzumací; léků na deprese, piva, vína, slivovice, cigaret, marihuany, vírou v zázraky atd. Bylo zde i mnoho snah z pekla udělat ráj, problém byl v tom že čerti mají v hlavě peklo, a tak to nefungovalo. Občas se v pekle objeví nějaký spasitel, co chce čerty spasit před jejich problémy, většinou tento spasitel zle dopadne a je; ukřižován, upálen, umučen, zastřelen, otráven atd. Proč vlastně nemají čerti v pekle rádi spasitele? Každý čert podle sebe posuzuje tebe, a tak v tobě logicky vidí egoistického čerta, v egoistickém pekle totiž nejsou andělé a nikdy zde ani andělé nebudou, protože altruističtí andělé jsou jenom v ráji, kde je všude altruismus, a tak je tam i láska a pravda, v pekle je všude jenom nenávist a lež.

Už dva roky jsme mediálně bombardování propagandou na Covid-19, místo pitomé reklamy na zázračné léky a jiné pitomosti, je zde reklama na pandemii, dobré kvalitní zboží nepotřebuje reklamu ani propagandu. Díváš se na televizi? Nejsem blázen! Mnoho lidí se už dva roky na televizi nedívá, protože všeho moc škodí! Smrt se stala mediálně populární a zvyšuje sledovanost, a tak jsme informování o tom kolik lidí je nakažených a kolik lidí už zemřelo, pokud by na lidstvo zaútočil Covid-19 třeba v době kdy byl upálen Jan Hus tak by si jeho útoku nikdo v Číně nevšimnul a nedošlo by ani k rozšíření této pandemie do světa!

V minulosti byli lidi odolní proti každé nové virové nákaze a žili velmi krátce na malých vesnicích. Vše, co je živé to je továrnou, každá továrna byla evolucí vytvořená a nastavená k tomu, aby něco vyráběla! Veliká konkurence mezi továrnami vede k tomu, že když nejde dosáhnout cíle po dobrém, dosahuje se cíle po zlém, a tak je zde násilí fyzické a psychické! Život je tak hrou nebo bojem o existenční zdroje, nadbytek vytváří nedostatek, výhody přinášejí nevýhody atd. Mír je válka vedená jinými prostředky, dobrota je žebrota. Lež je továrna na chyby, tak jako zanikl evolučně feudalismus tak zanikne i; kapitalismus, socialismus, komunismus, humanismus, dogmatismus, egoismus, monopolismus, centralismus atd. vše co končí na ismus, to je naivní teorie, která v praxi optimálně nefunguje! 

Funguje jenom to, co je založeno na pravdě a lásce, ekosystém je založen na pravdě a lásce, a proto funguje a umí se vypořádat s pohromami a počasím bez problémů, protože evoluční změny zde probíhají profesionálně automaticky a do veliké systémové hloubky. Pravda a láska je skála a na této skále je možné postavit fungující společnost. Pokud společnost postavíme na lži a nenávisti tak jsme společnost postavili na písku, a taková společnost se rychle zhroutí do krize. Války a pandemie jsou následkem toho že je společnost postavená na lži a nenávisti, co jsme evolučně zaseli to i sklízíme, vše je zde o tom, jak si to zde uděláme takové to zde i máme, komu není rady tomu už není ani pomoci! 

Lež a nenávist je začarovaný kruh ze kterého nejde uniknout, a tak jsme proměnili ráj na peklo! Proč se jenom člověk stydí za sex na veřejnosti? Sex na veřejnosti nám odhaluje že jsme všichni jenom opice, co si zde pokrytecky hrají na lidi! Morálka je všude na světě proti sexu na veřejnosti, je to proto že morálka potřebuje, aby se z nahé opice stali loutky, které ovládá svatá morálka. Nahé opice nejde nahnat do válek a do továren! Tak jako jsme oblékli tělo, tak jsme oblékli i naše myšlení, a tak si jedno myslíme a jiné říkáme, stvořili jsme propagandu a cenzuru abychom mohli tak snadno proměnit opice na loutky které ovládá elita, která rozhoduje egoisticky o nás bez nás, pandemie v nahotě odhaluje to, že nám vládnou volové, co si hrají mediálně na svaté bohy!

To, co pomocí smyslů vnímáme to jsou příběhy, které jsou mrtvé nebo živé, vše zde má svůj příběh, který má začátek a konec. Něco se někde přihodí a tím vzniká příběh, většina příběhů nemá diváky, a tak tyto příběhy neznáme, taky zde jsou příběhy, které jsou iluzí a v realitě se nestali, mnohdy se stane, že si myslíme že nějaký iluzorní příběh není iluzí a skutečně se stal, protože nemáme možnost si ověřit to, jestli jde o iluzi nebo realitu. Umění, sny, propaganda, reklama, pověry, dogmata, mytologie, náboženství, sekty atd. je plné příběhů co se nestali ale vypadají jako by se skutečně stali. Děti mají rádi pohádky, a tak se pro ně píšou pohádky, je to jenom o potřebě a uspokojení potřeby, podívejme se do světa programů a strojů, zde nejsou iluze, protože iluze jsou chybou v programu! 

Pokud by došlo evolučně k tomu, že by se lidi nahradili za stroje a programy, tak by zmizel logicky svět naivních iluzí, a místo něj by zde byl jenom svět reality ve kterém nejsou iluze. Proč naše geniální inteligence miluje iluze, to přeci nemá logiku, iluze jsou přeci chybou v programu. Proč byl tak úspěšný film Matrix, vždyť je to jenom pohádka o budoucnosti? Tajemství je v protikladech; pokud žijeme v pekle tak toužíme po ráji, pokud jsme chudí tak toužíme po bohatství atd. vše zde evolučně pulzuje mezi protiklady, a tak je zde; zdraví a nemoc, pravda a lež atd. ptal jsem se mnoha lidí v Praze proč nečetli bibli? Z odpovědí mi došlo to, že oni mají místo bible; rum, pivo, cigarety, marihuanu, pervitin, televizi, internet, sex, dobré jídlo atd.

S příchodem digitalizace se začalo vše rychle evolučně měnit, evoluční vývoj probíhá v evolučních vlnách, každý veliký vynález vytvoří velikou evoluční vlnu, která mnohé změní. Tím, jak se mění čas a prostor ve kterém existujeme tak se mění logicky i geneticky lidi a jejich konzumní kultura. Války nám odhalují evoluční změny, armády vždy měli k dispozici vyspělé zbraně, pomocí kterých dosahovali úspěchu, mír je válka vedená jinými prostředky. Život to je boj o existenci, to, co evolučně nebojuje o existenci, to logicky degeneruje a následkem nemoc nebo pandemie je, vše zde jsou protiklady, mezi kterými je napětí a tato energie příčinu a následek způsobuje. Bohem zde všemu jsou vesmírná a přírodní pravidla která se nemění podle situace, lidská pravidla se neustále mění podle situace, a tak se logicky často porušují.

Klasické knihy odhalují v nahotě naše evoluční chyby, cenzura způsobuje to, že nemáme informace, a tak se z nás stávají hlupáci, monopoly způsobují že nemáme peníze, a tak se z nás stávají žebráci. Tam kde není láska a pravda tam nejsou ani možné zázraky, a tak je tam psychický očistec ve kterém je blbá nálada. Je to celé o tom, že zde existují profesionální paraziti, co na nás mnoha způsoby egoisticky parazitují a tím zde není pravda a láska, paraziti se nám přemnožili, a tak dobrota je žebrota. Podívejme se na to, jak získává stát peníze a jak tyto získané peníze používá, musí stát mít tak veliké množství zaměstnanců ze kterých nemá společnost žádný ekonomický užitek?

Je třeba začít v EU státní zaměstnance nahrazovat za umělou inteligenci a roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a v EU nebude už žádný lidský státní zaměstnanec. Podívejme se na; obchod, průmysl, služby, zemědělství, dopravu, stavebnictví atd. zde všude se nasazují stroje a programy, aby se neplýtvalo časem a penězi, na státní zaměstnance se ale zapomnělo. Je potřeba lidem zkrátit v EU pracovní dobu na polovinu a zachovat jim jejich mzdy, stejně tak je třeba zkrátit školní docházku tak aby od 10 let zde každý profesionálně pracoval do 70 let.

Svatá víra v zázraky prezentuje každého boha jako by on nikdy nechyboval a byl tak dokonalý, dokonalá jsou jenom vesmírná a přírodní pravidla která se nemění podle situace, žádné náboženství si ale boha nespojuje s vesmírnými a přírodními pravidly, ale spojuje si boha s pravidly, která se mění podle situace a platí jenom v nějakém času a prostoru dočasně proto je na světě tolik; sekt, hnutí, náboženství, politických stran atd. Jaký je rozdíl mezi náboženskou propagandou a reklamou na prací prášek?

Prací prášek udělá vaše prádlo čistě bílé a náboženská propaganda udělá váš mozek čistě bílý, a tak se z vás stane naivní pitomec. Náboženství a politika nemá pro nás žádnou hodnotu, a proto je dostáváme zadarmo, skutečnou hodnou má pro nás profesionální praxe, díky které se z nás stanou profesionálové, co se mají ekonomicky dobře. Vše je zde o akci a reakci, pokud se vytvoří monopol tak reakcí je snaha monopol nahradit za konkurenci, zkuste soukromě podnikat a narazíte na monopoly, a tak neuspějete, problémem není to, že zde jsou monopoly, problémem je selhání kontroly nad monopoly! Armáda je klasickou ukázkou centrálního monopolu, a voják zde je tak jenom ubožákem s nulovou hodnotou. 

Je zde válka, a tak vojáci budou nosit respirátory a nechají se všichni očkovat, o tom to je že mocní rozhodují egoisticky o bezmocných, následkem je deprese a veliká konzumace piva a cigaret! Všude kde se používají peníze tam jsou monopoly a centralizace, jak by to zde vypadalo, pokud by se zrušili peníze a soukromé vlastnictví? Následkem by byl zánik civilizace a vrátili bychom se do doby kdy to co si každý ulovil to si i s rodinou nebo smečkou snědl. Pomáhají bezmocným a škodí mocným jenom moudří lidé, bohužel moudrých lidí je málo a hlupáků je mnoho, a tak zde jsou pořád; krize, konflikty, války, revoluce, reformy, změny, pandemie atd.

Závislosti si většinou spojujeme s konzumací piva a kouřením cigaret, protože nám tyto škodlivé závislosti způsobují mnoho problémů. Závislosti nejsou jenom lidským problémem, pokud by zde nebyli závislosti tak by zde nebyl vesmír a život. Loutka je závislá na loutkáři, vše, co je živé to je obrazně loutkou, kterou ovládaní existenční závislosti. Pokud se podaří uspokojit základní existenční závislosti tak se můžeme věnovat závislostem které nezajišťují naši existenci. Závislosti můžeme rozdělit do mnoha kategorií abychom se v nich vyznali, tak jako jsou závislosti reálné, tak zde jsou i závislosti psychické, porozumět reálným závislostem je pro nás snadné je to jenom příčina a následek, u psychických závislosti je jejich pochopení už obtížné.

Mnohdy je zde propojení mezi reálnými závislostmi a psychickými závislostmi, podívejme se třeba na problematiku nadváhy, kde může jít o tělesný problém nebo je to psychický problém. Podívejte se na zvířata, jak jsou závislé na pohybu v přírodě a lidi radši sedí v automobilu. Než zde byla televize a internet tak byli lidi závislí na čtení knih a novin, závislosti se mění se změnou naší kultury, staré závislosti nahrazují nové závislosti, televizi a internet v budoucnosti nahradí virtuální realita s umělou inteligencí, to nám přinese výhody a nevýhody, je to celé proces a my jsme jenom materiálem na evoluční pokusy. Staré knihy nám v nahotě odhalují to, že lidi v minulosti neznali to, co známe dneska, a tak chybovali.

Největším tajemstvím je, jak něco funguje, podívejme se na politiku a ekonomiku, jak funguje, když odhalíme všechna tajemství, za ekonomikou a politikou je parazitování těch co jsou nahoře na těch co jsou dole. Každá lidská organizace je postavená na centralizaci, která lidi v organizaci rozděluje na otroky a otrokáře, rovnost je zde jenom ve smrti. Snažíte se o to se mít dobře ale jelikož jste otrokem tak je vaše snaha marná, a tak to řešíte tím, že kouříte cigarety a pijete slivovici, logicky si tím zničíte zdraví a předčasně umíráte. Otrok je loutkou, kterou ovládají otrokáři, války v nahotě odhalují to, že jsme jenom otroci, které mohou otrokáři vraždit beztrestně po milionech mnoha způsoby. Pokud by mohli demokratické politické volby eliminovat ekonomické otroctví tak by se všude volby zakázali. 

Vše je zde hra a pravidla určují otrokáři nebo situace, stali se z nás loutky s nulovou hodnotou, protože lidí je na světě jako sraček, následkem jsou; konflikty, války, revoluce, terorismus, extrémismus, vandalismus, pandemie atd. podívej se na sebe do zrcadla a spatříš v zrcadle čerta co žije v pekle! Jakýkoli váš odpor proti očkování na Covid-19 je marný, jednou jste čerti v pekle, a tak budete poslouchat nařízení v pekle, ten, kdo odmítne očkování bude eliminován v krematoriu, s odpůrci očkování nebudeme mít smilování, váš subjektivní názor na očkování nikoho nezajímá. V pekle byla a bude dogmatická policejní centrální totalita, pro nikoho v pekle nebudou výjimky nebo imunita! 

Pochopte konečně to, že jste jenom materiálem na evoluční pokusy, smrt čerta to je ukončený evoluční pokus, po smrti nic už není. Jenom zbabělci odmítají očkování a se zbabělci nebudeme mít smilování, je to o tom, pokud chceš v pekle žít, tak se musíš nechat pravidelně očkovat jenom tak v pekle zvítězíme nad nepřítelem který zabíjí čerty. S příchodem pandemie Covid-19 se stalo nemožné možným, najednou se z lidí stalo stádo dobytka, se kterým si může dělat vládnoucí elita co jí napadne! Došlo k; zavření škol, zavření hotelů, zavření obchodů, zavření restaurací, očkování, testování, nošení respirátorů atd. prý je zde nouzový stav, a tak je najednou nemožné možné. 

To že lidi umírají na nakažlivé nemoci není nic nového pod sluncem je to jenom následek toho, že lidi mají špatnou imunitu díky tomu, že nežijí zdravě v souladu s přírodou. Vše zde jsou příčiny a jejich následky, dokud nezajistíme všem lidem dobrou imunitu tak zde budou lidi umírat na nakažlivé nemoci a nic na tom nezmění testování a očkování.  Nestaráme se o imunitu, protože imunita není pro nás důležitou prioritou, prioritou je pro nás získat; peníze, moc, výhody, popularitu atd. stali se z nás roboti které ovládají egoistické závislosti, žijeme v pekle, a tak se z nás stali čerti co touží po dovolené v ráji, jenže na dovolenou v ráji si bohužel bereme peklo v naší hlavě.

Neustále opakovaná lež se stává svatou pravdou, s příchodem; novin, časopisů, knih, rádia, televize, internetu atd. se stalo vymývání mozků velikým obchodem ve kterém se točí obrovské zisky z reklamy která nás kalme od narození do smrti, poznat co je pravda a co je lež se stává už nemožným, protože se z lhářů stali profesionálové, co nedělají amatérské chyby. Všichni lžou a ten kdo lže i krade, následkem je peklo, ve kterém jsou místo lidí jenom čerti, co myslí na samé čertoviny jako je; očkování, testování, respirátory, omezení pohybu, zavření škol atd. Místo ve jménu svatého boha, je zde ve jménu pandemie Covid-19 se nařizuje a zakazuje!

Nastává zde fanatický hon na ty, co nevěří na božský Covid-19 a tak je zde snaha tyto hříšné odpůrce eliminovat ohněm a mečem. Přiznej si to, že jsi blázen, co žije v blázinci, každý je do něčeho blázen! Mnoho bláznů si zde hraje na to, že jsou normální tím ale nevyřeší to, že jsou blázni. Stali se z nás blázni díky chybným informacím, o kterých si myslíme, že to jsou správné informace, příčinou je teorie, která je zde místo praxe. S odstupem dlouhého času si uvědomíme naše chyby v minulosti a díky těmto chybám jsme se chovali jako blázni. Jak dochází v mozku ke vzniku chybných informací, které považujeme za správné informace, to je základní otázka naší kultury. 

Příčinou je to že netestujeme informace, které používáme, prověřuj, než začneš něčemu věřit o tom je příčina toho, že jsme blázni, co žijí v blázinci. Propaganda ve spojení s cenzurou nám vymývá mozek a dělá tak z nás blázny, často opakované lži se tak stávají svatou pravdou, následkem je vždy zhroucení ekonomiky a politiky! Proč platit dělníkům velikou mzdu, když můžeme z dělníků udělat pomocí monopolů ekonomické otroky co mají samé dluhy. Podívejme se na výrobní cenu cigaret a prodejní cenu cigaret, drogy a léky přinášejí elitě obrovské zisky, jsi blázen tak to řešíš konzumací drogy a léků, peníze elitě nesmrdí, proč nevydělávat na tom že jsou lidi blázni co žijí v blázinci!

Podívejme se na pitomost lidí vědecky abychom mohli vyřešit problém s lidskou pitomostí, vše v nás a okolo nás to jsou jenom informace které umožňují existenci programům a inteligenci, pokud jsou informace chybné tak programy nebo inteligence chybuje a následkem je pitomý člověk nebo pitomý národ. Pokud se někdo odvážně pokusí poukázat na to, že jsou nějaké informace chybné tak je pitomci označen za pitomce, který tomu vůbec nerozumí! Podívejme se na internet z hlediska chybných informací o pandemii Covid-19, po dva roky nás chybně informují na internetu o tom, že mnoho lidí je nakažených a že mnoho lidí umírá na pandemii, podívejme se na globální statistiku o počtu lidí na světě a zjistíme to, že za pouhých dvě stě let se počet lidí na světě zdesetinásobil a za poslední dva roky na světě přibylo mnoho milionů lidí, statisticky zde žádná pandemie logicky není!

Bůh je dokonalá celebrita, díky které získává svatá víra v zázraky velikou popularitu, výhodou boha je to že jej nejde kritizovat za jeho chyby, protože bůh je pohádková postava, kterou si čerti v pekel vymysleli, aby mohli z cizích čertů dělat pitomce. Jakmile je celebritou živý čert v pekle tak je to vždy spojeno s velikým rizikem, že kritika čerta v pekel připraví o jeho popularitu, protože on není dokonalý, a tak dělá chyby. Ideální jsou jako celebrity dlouho mrtví čerti, jako je třeba Ježíš Kristus, který je ve skutečnosti literární postavou ve svaté pohádce, a tak může dělat zázraky. Věda dokázala že všechny svaté příběhy v každé svaté knize si čerti vymysleli, a tak nemají nic společného s objektivní realitou v pekle, všechny svaté knihy jsou pohádky pro dospělé čerty v pekle. 

Často opakovaná lež se tak v pekle stává svatou pravdou, jenom v lidové moudrosti a přírodě najde pravdu kterou hledáte, pochopte konečně to, že v pekle není pravda a láska populární, protože dobrota je zde žebrota, čiň čertu dobře a on se ti peklem odmění. Populární nejsou jenom čerti v pekle, populární je i; obchodní značka, značka kvality, doména na internetu atd. popularita je dneska zlatý důl, vše, co je populární to je dobře prodejné. Založili jste si na internetu; stránku, portál, blog, sociální síť atd. máte malou návštěvnost a příčinou je většinou to že nejste populární na internetu, logicky se začnete zajímat o to, jak být na internetu v pekle populární, a tak mít velikou trvalou návštěvnost. Proč je nějaký virtuální systém na internetu populární a má tak velikou návštěvnost?

Vše je o nabídce a poptávce, pokud nabízíte to, po čem na internetu není poptávka tak máte malou návštěvnost, o tom je tajemství popularity! Minulost pekla je o tom že neustále zanikají kultury a civilizace, protože nebyli u čertů populární! Elita neustále slibuje ekonomické a sociální zázraky v pekle ale zapomíná svoje sliby splnit, mění se jenom povrch pekla a pod povrchem je pořád pokrytecký egoismus! Cesta ven z nefunkční pekelné civilizace je v tom že začneme nahrazovat egoistické celebrity za umělou inteligenci a autonomní inteligentní roboty na akumulátory, zaměstnavatelé potřebují v pekle zaměstnance, co pracují jako roboti, a tak jim vyhovíme. 

Nejsou v pekle čerti tak v pekle nejsou problémy, místo čertů zde budou roboti, se kterými nejsou problémy, už zde nebudou existovat v pekle celebrity, každý robot zde bude jenom statistickým číslem, které se po záruce recykluje. Popularita bude v pekle postavená na; kvalitě, rychlosti, hodnotě, optimalizaci atd. jakýkoli odpor čertů proti příchodu robotů je naivní a marný, co bylo to nezměníme a o tom co bude nic nevíme. Z díla se pozná tvůrce a pokud se podíváme na dílo jaké jsme zde zanechali za mnoho tisíciletí, tak nám dojde to, že jsme všichni čerti, co žijí v pekle. Svaté knihy sepsali čerti, proto aby z čertů udělali pitomce, od čertů můžete očekávat jenom čertoviny, boha a anděly si čerti vymysleli, aby mohli stvořit sekty a náboženství, dneska je zde v pekle místo náboženství politika a reklama. 

Svaté knihy jsou pohádky pro dospělé čerty v pekle, vše je zde o tom že život v pekle není ideální, a tak v pekle vznikají svaté ideologie a taky zde jsou i drogy které z čertů dělají blázny. Digitalizace v pekle vedla k tomu, že zde místo knih je televize a internet, zde je pro čerty k dispozici moderní přeprogramování mozku pomocí dogmatické propagandy na pitomosti. Máte v pekle možnost jít k pekelným politickým volbám v naději, že po volbách bude čertům líp, sliby se slibují a blázni se radují, líp bude jenom kariéristickým čertům, které jste naivně zvolili za svoje zástupce, pochopte konečně to, že v pekle nejsou žádní andělé! Bůh a andělé to byla testovací verze co se evoluci nepovedla, a tak finální verzí jsou čerti co myslí na čertoviny.