Přeskočit na obsah

Lidi nepochopili to že veškeré zlo, které konají druhým jim druzí oplatí

  • L

Základní otázkou je pro nás, co je to lidský život? Dlouho jsem si myslel že život je hra a smrt je konec hry, z dálky to tak vypadá, z blízka zjistíte že život je o tom přijít a odejít, neustále něco v nás a okolo nás přichází a odchází, i my neustále někam přicházíme a potom odcházíme. Přišel, spatřil, vyhrál to je známý výrok, správě by ten výrok měl znít přišel a odešel, to, jestli vyhrajeme nebo prohrajeme není evolučně důležité! Podívejme se na sociální sítě na internetu, zde neustále lidi přicházejí a odcházejí, je to nekonečný proces hledání odpovědí na naše otázky!

Každý den na světě přichází na svět velmi mnoho lidí a velmi mnoho lidí z tohoto světa odchází, jsme zde bohužel všichni dočasným evolučním experimentem, smrt nakonec vyřeší dokonale všechny naše problémy se zdravím a ekonomikou! Mladí chtějí změnit sebe a svět, staří chtějí, aby se už nic neměnilo, protože jsou už z těch životních změn unavení. Minulost naší civilizace je plná vandalismu, ve jménu dobra se koná každé zlo, lidi nepochopili to že veškeré zlo, které konají druhým jim druzí oplatí, komu není rady tomu není pomoci. Brzo zde bude už umělá inteligence, která bude všemu kralovat a následkem bude odsun zlých lidí do rezervací a v civilizaci budou místo lidí hodní roboti co nelžou a nekradou, takto zde globálně zvítězí pravda a láska na věčné digitální časy.

Neexistuje žádný jednoznačný důkaz, že by veškeré zlo, které konají lidé druhým, se jim dříve či později vrátilo. Kromě toho by takové tvrzení mohlo mít mnoho výkladů a interpretací. Například, někdy se říká, že „co se děje kolem, to se vrací k nám“, což může být chápáno jako přirozený následek našeho chování a rozhodnutí. Pokud se chováme k druhým s respektem a empatií, můžeme očekávat, že nás budou lidé obklopující taktéž respektovat a být empatický k nám. Na druhé straně, pokud konáme zločiny nebo ubližujeme ostatním, můžeme očekávat, že toto chování se nám dříve či později vrátí v podobě následků nebo karma. Nicméně je také důležité si uvědomit, že ne všechny následky našeho chování jsou viditelné a okamžité, a také že mnoho lidí trpí nezaslouženým zlem. Proto bychom měli být opatrní při obviňování druhých z toho, že si způsobili vlastní utrpení, aniž bychom znali celou situaci.