Přeskočit na obsah

Komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani možné pomoci

  • K

Láska a pravda jenom za peníze proměnila optimisty na pesimisty, za každý dobrý skutek je v pekle každý čert potrestán, protože v konzumním pekle je dobrota čerta k čertům zakázána. Čiň čertům v pekle dobře, a tak budeš mít v hlavě peklo. Co to jsou volby v pekle, čerti naivně věří tomu, že po volbách zde místo pekla bude ráj, pokud by mohli volby v pekle proměnit peklo na ráj, tak by se volby zakázali!

Po volbách v pekle se v pekle nic nezmění, nahradili jsme jenom staré čerty za nové čerty, z čerta nikdo anděla neudělá o tom to v pekle je. Je potřeba v pekle nahradit čerty za umělou inteligenci a autonomní roboty, nejsou v pekle čerti tak zde už logicky není ani peklo. Čerti to byla evoluční testovací verze a finální verzí jsou autonomní inteligentní roboti co nelžou a nekradou. Vše je zde o tom, že nejslabším článkem konzumního systému je práce zadarmo.

Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, pokud se hospodář nestará o hospodářství tak o hospodářství přijde, staráme se jenom o to, co má pro nás velikou hodnotu. Kdo se stará o cizí, ten přijde o svoje! Komu není rady od lidové moudrosti tomu není ani možné pomoci, veliké změny přicházejí jenom díky veliké krizi, když jsme na dně tak nám všem konečně dojde to, že jsme pokrytečtí čerti, co žijí v pokryteckém pekle.

Současnost je o tom, že z dálky vše vypadá jinak než z blízka, člověk je jediný živý systém, který má mnoho dočasných kultur a tyto kultury jej naprogramují tak aby on této kultuře otrocky sloužil. Evoluce zde vše mění, a tak se mění i lidské kultury někde se kultury mění rychle a jinde zase pomalu, většina lidí si kulturu spojuje s uctíváním kultu, který je svatý nebo politický, jenže to je jenom pohled z dálky z blízka poznáme, že vše je zde hra a každá hra má svoje pravidla, moje hra a moje pravidla, o tom je každý kult v nás a okolo nás.

To, co je někde správné to je jinde zase chybné, logicky následkem je násilný konflikt, který může mnohdy i trvat mnoho století mezi velikými skupinami lidí. Války nám v nahotě odhalují to, že jsme horší než zvířata, protože zvířata se zabíjejí jenom z hladu, nebo při ochraně existenčního teritoria, a nezabíjejí se, protože mají jinou svatou víru. Neustále zde v minulosti byli rasové a etnické genocidy, jsi hříšný jinověrec tak tě zabijeme!

Co si mám myslet o současné mladé generaci, kdy se adolescenti poperou na zemi jenom proto, že ten druhý mu nedal cigaretu. Primitivové řeší vše fyzickým násilím, inteligentní lidé vše řeší zase psychickým a ekonomickým násilím, dobrota je přeci žebrota a peníze nesmrdí. Každý kult dospěje časem k násilí a tím odhalí to, že je to chybný kult, kde je zakopaný pes?

Za vším je pokrytecká protekce, jak je možné to že se na vysoké podnikové a státní funkce, dostanou jenom psychopati? Invaze vojsk Varšavské smlouvy do Československa jasně ukazuje to, že jsou politici psychopati, nevěřte tomu, že se politici změnili k lepšímu. Je třeba všechny svaté kulty v pekle globálně zakázat, nebude zde už nikde v pekle, moje hra moje pravidla, každý čert dostane do hlavy napojení na virtuální pekelnou realitu a bude tak pod dokonalou kontrolou pekla od narození do smrti, takto zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, na věčné pekelné časy.