Přeskočit na obsah

Když stará lež vyjde z módy, je zde okamžitě nová lež

  • K

Pokrytectví není jenom lidský problém, hmyz ztuhne a hraje si na mrtvého brouka, chameleón se barevně přizpůsobí a je neviditelný, masožravé rostliny lákají hmyz vůní a vzhledem atd. vše myslí a jedná podle existenční situace tak aby se to mělo dobře, následkem je pokrytectví a mnoho jiného co nám vadí. Když se změní socialismus na kapitalismus tak si kariéristi změní masky a najednou jsou ze soudruhů kapitalističtí podnikatelé nebo senátoři. Sliby se slibují a blázni se radují, začíná to pohádkami a dneska i televizí kde běží na dětských kanálech filmy pro děti, končí to reklamou na prací prášky nebo na automobily. Když čtu diplomové práce tak si připadám jako v lese, kde je to samý pařez, navíc je stejně většina těchto prací ukradená, nebo si někdo zaplatil za to, že mu jiný člověk ubohou diplomovou práci napíše.

Pochopitelně zaměstnavatelé nestojí o studenty s diplomem, co v náročné praxi selhávají, a na co šáhnou to zkazí. Podobná je i situace ve zdravotnictví, na vše vám dají prášek a více se o vás nestarají, nejvíce mě štvou návody, které jsou stručné a hloupé, mnohdy nejsou ani přeložené do češtiny. Ano, chceme pro vás to nejlepší, to je jenom reklama ve skutečnosti je konzument jenom snadným zdrojem peněz, pro ty, co jsou nahoře a rozhodují o nás bez nás. To ta minulá vláda byla chybná, my pracujeme na tom, že vám bude lépe, když jedna lež vyjde z módy, je zde okamžitě jiná nová lež a jede se dál. Vnímám to celé jako testovací nestabilní verzi Windows, když už začne být nějaká verze po mnoha letech konečně stabilní, tak na ní okamžitě skončí podpora, aby uživatelé museli přejít na novou nestabilní verzi.

Čína odmítla Facebook a USA zase odmítla Huawei, kde je pravda, kdo je zde zlodějem informací a programů, nebo zloděj křičí, chyťme zloděje? Kdo je bez hříchu, ať hodí po hříšníkovi kamenem. Život je hra podle pravidel, jde o to poznat pravidla a neporušovat je, tím jsme u příčiny naší blbé nálady, neznáme pravidla, a pokud je známe tak je stejně porušujeme! Bible začíná tím, že nás Stvořitel psychického ráje, vyhnal z psychického ráje do psychického konzumního očistce, protože jsme svévolně porušili pravidla psychického ráje, základním pravidlem psychického ráje je pokora, pyšnost stvořila náš psychický očistec, podívejme se na psychické trpaslíky (Miloš Zeman) co mají pod sebou vysoké podstavce (funkce prezidenta) a tak si pyšně hrají na psychické obry, do té doby, než je jiný kariéristický trpaslík škodolibě nahradí, protože každá politická protekce je zde evolučně dočasně.

Pýcha peklem dýchá, je to pořád stejný kariéristický problém, na který nemůžeme nalézt lék, kariéristické závody z kariéristů udělali psychické ubožáky, moc je psychická droga, drogy je třeba zakázat, protože nám způsobují jenom problémy. Potřebujeme zbourat kariéristickou pyramidu a nastolit nový virtuální svět, ve kterém se nelže a nekrade, aby zde láska a pravda zvítězila na věčné GVKB časy, nad nenávistí a lží. Naskenujeme globálně hříšníky a jejich hříšná těla v krematoriu eliminujeme, informace dáme do GVKB počítačů, co budou ovládat stroje a roboty, vše, co bylo přirozené, jsme násilně už nahradili za umělé náhražky, a na sebe jsme bohužel zapomněli, běž se podívat do krematoria, ať víš, co tě bude brzo jistě čekat. Nechci být nulou!

Každý člověk na světě je od narození do smrti jenom nulou, to že je někdo nahoře jako; král, papež, šlechtic, milionář, celebrita, prezident, předseda vlády, ministr, poslanec, senátor, diplomat, generál, soudce, podnikatel, ředitel atd. to je jenom pokrytecká maska, za kterou se nula schovává, vše je v nás a okolo nás obrazně jenom šachová hra, ve které je každé vítězství dočasné, sejde z očí a sejde i z mysli, o tom je každá nula, co je právě nahoře díky protekci. Nevěřte na to, že existuje všemocný bůh a že Ježíš Kristus dokázal zázraky, to jsou jenom mytologie a pohádky, pravda je jenom v přírodě a lidové moudrosti. Vše, co je živé to bylo vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to něčemu dočasně sloužilo, a bylo to zde nulou s nulovou hodnotou, jediné, co zde má trvalou hodnotu jsou vesmírná a přírodní pravidla, která se nezmění v ničem ani za milion let.

Kolem těchto stabilních jednoduchých pravidel se zde vše točí, jsi jenom evoluční dočasný experiment s nulovou hodnotou pro evoluci, z prachu jsi vznikl a v prach se navrátíš, prachy zde za hlouposti utratíš. Jedeme v tom všichni, máš problémy, tak se běž podívat na hřbitov a do krematoria, ať jistě víš, co tě brzo čeká, jsi jenom mýdlová bublina, ve které nic není, a nic po ní nezůstane, až praskne. Heuréka, tak už jsem to našel, je to virus, který zabíjí to, co je málo aktivní, virus měří aktivitu u mozku a těla, když aktivita dlouhodobě klesne pod průměr, tak virus způsobí člověku infarkt, a vše vypadá z pohledu doktora naprosto normálně. Už jde jenom o to identifikovat ten virus a najít na něj lék. Vše zde jsou jenom příčiny a následky, musela zde být nějaká příčina, která vedla ke vzniku tohoto nového GVKB viru.

Kde jsi vzal ten název GVKB pro ten nový virus? Nedávno jsem četl nějaký zajímavý vědecký článek na internetu a zde byla zkratka GVKB, ale už jsem zapomněl, jak se ten článek jmenoval. Ten nový GVKB virus považuje tělo za nevyléčitelně nemocné, a tak to tělo eliminuje, jde nejspíše o nějaký virus z dávné minulosti, který se nějak dostal omylem do současnosti, viry mohou bez problémů přežít i milion let, protože jsou velmi jednoduché a nenáročné. To by ale mohlo znamenat to, že jakmile zde už nebudou na světě vadní lidé, tak virus přestane lidi zabíjet, je to jenom hloupý evoluční program, který se automaticky vypne, když je dosaženo naprogramovaného cíle. To zní logicky, takže jde o to jenom vypočítat, za jak dlouho se ten program vypne? Už jsem to zadal do globálního super počítače a on to spočítá, my si zatím dáme něco dobrého k jídlu, abychom to oslavili.

Hodinky blikají, že je už program s prací hotový, podívej se na výsledek, program GVKB se vypne, až na světě zemře 99.6 % lidí, a to bude přibližně za 66 let. Neudělal ten statistický program v něčem chybu? Neudělal, zde jsou grafy, které jasně dokazují to, že je výpočet statisticky správný. To jako mám mediálně ohlásit to, že nějaký evoluční virový GVKB program starý asi milion let, eliminuje globálně za 66 let 99.6% lidské populace ve spánku? Nejsi politik, jsi statistik a statistika je někdy nepopulární, a proto ji politici často upravují, aby byli populární. Můžeš to celé podat tak, že pokud se najde lék, tak se to celé zastaví. Jaká je statistická šance, že se najde ten zázračný lék? To nejde bohužel statisticky spočítat, ale občas se stávají i zázraky. Statistik, který hovoří mediálně o víře v zázraky, to je, jako by lékař hovořil o náboženství, co vyléčí těžce nemocné lidi.

Nikdo nechce být poslem špatných zpráv, v minulosti byl někdy takový posel špatných zpráv i zabit. Hra na mrtvého brouka, informace se dají do virtuálního trezoru, a třeba bude za rok poslem špatných zpráv někdo jiný, a novináři společně s politiky jej logicky mediálně ukřižují. To nejde vše se všude monitoruje, když to dneska nezveřejníme, tak dostaneme zítra automaticky výpověď, protože informační technologie vše monitoruje, doba, kdy šlo si hrát na mrtvého brouka je už pryč. Hodíme to na našeho nového ředitele, on to ve spěchu podepíše a on to i mediálně zveřejní jako svoje dílo. Geniální, kam ty na to chodíš? Připadá vám konzumní egoistická civilizace jako očistec? Konzumní civilizace je očistec, protože každý člověk je hříšným neznabohem.

Ptejte se lidí, jestli jsou svatí a znají osobně boha? Nikdo osobně boha nezná a každý člověk je zatvrzelý hříšník, který myslí a žije hříšně. Naše hříšnost je v tom že jsme se naučili hříšně mluvit, a tím jsme se začali stydět za to, že jsme hříšníci. Kdo z vás je bez hříchu? Hříšné mluvení je droga, na které jsou hříšníci silně závislí, představme si, že bychom hříšníkům po narození okamžitě odebrali děti a výchovu dětí bychom globálně na tisíc let svěřili jenom inteligentním autonomním GVKB robotům, co by na děti nemluvili. Roboti by naučili každého jednoduché práci jako je třeba uklízení a tuto práci by každý člověk dělal po celý život, za to by dostal od GVKB robotů granulovanou potravu, a jednoduchou zdravotní péči jakou dneska poskytujeme psům.

Blahoslavený je ten, kdo neumí mluvit a ten kdo umí mluvit ten je zatvrzelým hříšníkem, který žije logicky v očistci. Z lidí se stali jenom profesionální šachisté, co chtějí druhým dát mat, jak vyšachovat egoisticky toho druhého, o tom je myšlení hříšníků, dobrota je přeci žebrota. Máme globálně dlouhodobě veliký problém s nepřizpůsobivými příživníky, co na nás egoisticky parazitují, a zle se k nám chovají. Odebereme jim jejich děti po narození, a svěříme je na výchovu GVKB robotům. Tak jako člověk jezdí na koni, tak bude robot jezdit na člověku, uděláme závody přes překážky a zde budou na lidech sedět malí roboti, vyšlechtíme pro tyto závory za tisíc let lidské jednice, a takový vyšlechtěný jedinec bude mít pro roboty velikou hodnotu.

Takto zde na věčné GVKB časy zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží. Podívejme se na včely, zde je rovnost, a tak zde není psychický očistec, bylo zde v minulosti mnoho naivních snah o to odstranit nerovnost mezi lidmi, ale všechny tyto snahy se ukázali jako utopie. Příčinou problému je to že máme hmotné genetické tělo, jediným možným řešením je vzdát se těla a být informační technologií v počítači a ovládat na dálku roboty a stroje. Pomocí GVKB dotazníků, co budou na internetu, se globálně každý neznaboh psychicky naskenuje, a potom se jeho hříšné tělo v krematoriu eliminuje, nebudou zde výjimky a imunita, poslední malá skupina nahých lidí skončí v poslední zoologické zahradě v pavilonu s opicemi za nerozbitným sklem.

Nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky problémy, hladit a vyhladit všechny; kacíře, jinověrce, neznabohy, hříšníky, příživníky, lenochy, hlupáky, blbce, psychopaty, devianty, idioty, blázny atd. po mnoho století jsme byli jenom zaostalá kolonie a museli jsme skákat, jak vyspělí kolonialisté pískali, co bylo, to bylo, nastoupí globálně GVKB policejní roboti a začne se s tím, že se lidi globálně nahradí za GVKB roboty. GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty, člověk to byla testovací verze, a finální verzí je GVKB robot. Neřešte to, co nejde vyřešit, vše jde změnit tím, že se staré nahradí za nové, vše jsme násilně evolučně změnili, aby se nám lépe žilo, a teď změníme konečně i sami sebe tak, že budeme jenom informacemi a programy ve virtuální GVKB realitě.

Blázen dovede blázny do blázince, potřebujeme, aby nás vedla informační technologie, která nelže a nekrade, takto konečně zvítězí láska a pravda na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží, už bylo dost egoistického násilí v rovině fyzické a psychické, jak si to uděláme takové to i budeme mít. Lidi se od svého vzniku zajímají o to, co je to vesmír, lidské názory se mění s tím čím více lidi mají informací o vesmíru. Vesmír to je nekonečná hra, my spatřujeme tuto hru z dálky velmi povrchně, a tak jsou naše informace o vesmíru chybné, jaká to je hra? Je to obrazně jako šachová hra, je zde nekonečné množství šachovnic, a když jedna šachová hra skončí tak okamžitě začne nová šachová hra.

My spatřujeme jenom šachovnice a figurky, nedokážeme spatřit hráče co hrají tuto hru, hráčem jsou protiklady, na jedné straně šachovnice je pravda a na druhé straně šachovnice je lež, na jedné straně šachovnice jsou klady a na druhé straně šachovnice jsou zápory atd. Co zde dělá ředitel vesmíru? Ředitel kontroluje hráče, aby hráli podle pravidel a eliminuje hráče co porušují pravidla. Dokud lidi neuměli mluvit lidskou řečí, a byli nazí, tak žili v ráji, jakmile se naučili mluvení a začali se stydět za nahotu, tak se z lidí stali hříšníci, co žijí od narození do smrti v očistci. Očistec zde není na to, aby hříšníky napravil, a umožnil jim se dostat do svatého ráje.

Očistec je zde na to, aby lidi trpěli za to, že umí hříšně mluvit a stydí se za nahotu, očistec je psychické vězení, ve kterém ti největší hříšníci dělají dozorce, a snaží se hříšníkům udělat ze života psychické peklo. Vše je zde hra, ve které pravidla určují mocní a bohatí dozorci v tomto očistci, pravidla jsou egoisticky vytvořená tak, aby se měli dozorci dobře, a vězni se měli zle, je zcela jedno, jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, digitalismus atd. to vše je jenom povrch, a pod povrchem je schovaný očistec. Všechny snahy o to, aby bylo hříšníkům lépe, v očistci jsou naivní, lze změnit jenom povrch podle módy, ale pod povrchem bude pořád jenom psychický očistec, ve kterém se hříšníci rozdělují na vězně a dozorce ve vězení.

Veliké války, nám v nahotě odhalují to, že jsme jenom hříšný dobytek, který je možno snadno nahnat na válečná jatka, protože si to přejí mocní a bohatí dozorci, dozorci ale za nic nemohou, oni si jenom plnili svoje povinnosti v tomto očistci, z čerta nikdo anděla neudělá, čiň čertům dobře a peklem se ti odmění. Mesiáš znamená osvoboditele chybného lidského světa od chybných závislostí. Mesiáš už brzy přijde a vše bude jinak, tím očekávaným Mesiášem nebude už svatý člověk, jak nám zde hlásají neznabozi, co věří naivně jako děti tomu, co si vědecky neověřili. Tím Mesiášem bude informační technologie, svět nemění k lepšímu neznabozi, co zde díky protekci mají moc a bohatství, a tak rozhodují po mnoho tisíciletí pyšně o nás bez nás. 

Svět mění k lepšímu jenom věda a technika, člověk se liší od zvířat tím, že má k dispozici vědu a techniku. Jednou takhle fotografuji v Praze na Karlově mostě a zaslechnu cizí hovor, a zde je myšlenka, vše jde naprogramovat a optimalizovat, najednou se mi v hlavě rozsvítilo, a tak jsem začal na internetu hovořit o tom, že už brzo bude vše jinak, a že ten kdo není na tyto evoluční změny psychicky připraven, ten bude eliminován a recyklován. Přijde globální totalita s digitální cenzurou, nebude už možné chybovat, informační technologie bude vše kontrolovat a preventivně bude eliminovat to, co nemá budoucnost. Ráno půjdeš jako obyčejně do zaměstnání a tam si na tebe počká tajná globální policie a odveze tě do krematoria, kde tvůj život skončí, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, co bylo, to bylo. Co bylo příčinou toho, že jsi skončil nečekaně v krematoriu? 

Informační technologie, bude vše známkovat jako ve škole, ten, kdo bude mít trvale špatné známky, ten automaticky skončí v krematoriu, nebude zde imunita ani výjimky. V krematoriu skončí i; papež, dalajláma, rabín, guru, král, šlechtic, prezident, ministr, senátor, diplomat, ředitel, podnikatel, celebrita, milionář, generál, soudce, profesor atd. protože zde takové individuum nemá už žádnou evoluční budoucnost, každý je snadno a rychle nahraditelný. Prezidentem se stane robot s kravatou a on bude vyznamenávat roboty, pro lidi zde bude globálně už jenom ubohá otrocká práce, a místo peněz zde bude čipový přídělový systém na zboží a služby, lépe bylo, bude hůře.

Mnozí řeknou, že jsem objevil to, co je už dávno objevené, vím to, že neříkám nic nového, ano ryba smrdí od egoistické hlavy, ten druhý je; egoista, lakomec, pitomec, blbec, neznaboh, blázen, vůl atd. sebekritika vyšla z módy. Život je hra podle pravidel o to, co milujeme a potřebujeme, každá hra má jiná pravidla a hrají jí jiní lidé, v každé hře platí základní principy jako to, že aby mohl někdo vyhrát, tak musí někdo prohrát. Evoluce je založená na tom že to co prohraje to zde evolučně zanikne, dobrota je žebrota, fascinují mě masožravé rostliny, které ve snaze zde evolučně uspět se chovají jako zvířata. Jsou to evoluční závody o to, kdo zde evolučně uspěje, uspěje to, co se přizpůsobí optimálně změnám a situaci, tak jako to udělali masožravé rostliny.

Dlouho jsem nemohl pochopit, proč se některé sociálně slabé skupiny lidí, nepřizpůsobí civilizačním změnám? Ekonomická migrace je už dlouho velikým problémem, protože vytváří monokultury, které optimálně nefungují. Původně jsem si myslel, že problémem je genetika, tak to z dálky vypadalo, když jsem se ale přiblížil k problému tak jsem zjistil, že hlavním problémem je péče o malé děti, pokud se rodina nestará o malé děti optimálně tak psychika dětí zakrní a tím je zde neřešitelný problém se sociálně slabými skupinami lidí co umí akorát lhát a krást. Proč se sociálně slabé rodiny nestarají o svoje malé děti optimálně? Problémem jsou vždy chybné závislosti, které v lidech zakořenili díky tomu, že vyrostli v rodině, kde se o děti rodina optimálně nestarala, naše kultura má základy v tom, že se optimálně postaráme o svoje děti, zde je otázka a kdo to zaplatí, že se budeme optimálně starat o svoje děti.

Dokud tento problém globálně nebude optimálně vyřešen, do té doby zde bude blbá nálada, díky tomu že se máme blbě, přej dětem a bude ti přáno, dej dětem a bude ti dáno. Moudrost je myslet na to co bude, a hloupost je myslet na to co bylo, nejvíce myslíme na to, co je, podle mě stvořitelem všeho je Budoucnost, Současnost, Minulost, to je trojjediný Bůh, proto se tolik bojíme nemoci a smrti, můžeme existovat jenom v rovině času, co bylo nezměníme a o tom co bude nic nevíme, současností žijeme, tak jak jsme si to udělali, jak si to každý udělá takové to i má. Otec, Syn, Duch, to bychom mohli přeložit jako, Otec = Minulost, Syn = Současnost, Duch = Budoucnost, vše je o tom, jak si to přeložíme abychom to pochopili, jenže jsme líní, a nechce se nám něco dělat, jenže bez práce nejsou koláče. Ideologie je zde díky protekci.

Protekce vytváří problémy, na které není řešení, a následkem je vznik ideologie, která je; náboženská, politická, módní, vědecká, filosofická, ekonomická atd. stvořitelem boha je protekce, dobytka je mnoho a koryt je málo, následkem jsou kariéristické závody o to, kdo bude první u koryta. Rozděluji lidi na úspěšné a neúspěšně kariéristy, myslíme a jednáme podle situace, z 99 % je lidské jednání podle pravidel, která s námi manipulují jako s loutkami, svoboda je jenom u povrchních bezvýznamných rozhodnutí, které nic nemohou změnit k lepšímu. Jedna věc je chtít být úspěšný v tom co děláme, a druhá věc je to, že ve veliké konkurenci je naše naděje na úspěch minimální. Když se k jednomu přiblížíme tak se musíme od jiného logicky vzdálit, v současnosti jsme se mnoho přiblížili k profesionální aktivitě a tím jsme se vzdálili od rodiny, a tak nemáme čas na svoje děti a na našeho partnera v manželství.

Bez rodiny se z nás stávají jenom roboti na baterky, následkem je veliká konzumace slivovice a cigaret, komu není rady, tomu není pomoci, stvořili jsme konzumní očistec a divíme se tomu, že je nám život peklem. V minulosti byla rodina nutností, ale doba se od základů změnila, a mnoho lidí žije svobodně a nemají děti, to že nepřizpůsobiví příživníci mají hodně dětí, situaci nezachrání. Dalším problémem je existenční nejistota, to že dneska máš dobrou práci, neznamená to, že ji budeš mít i za rok, všude se optimalizuje a automatizuje, to znamená méně pracovních míst a veliká konkurence na pracovním trhu tlačí mzdy dolů. Na dveře už klepe informační technologie, která to lenochům a hlupákům rychle spočítá, skončí doba zaměstnání na neurčitou dobu a lidi budou zaměstnávat jenom pracovní agentury a pro tyto agentury bude člověk jenom statistické číslo s nulovou hodnotou.

Konzumní kultura vždy jistě skončí krizí a válkou, problémem je to, že je konzumní kultura domem bez základů. Základem pro ekonomiku je konkurence, socialismus a humanismus se vždy zhroutí díky tomu, že zde není konkurence. Proč zaměstnávat lidi, když stroje a počítače pracují lépe a levněji, najednou robot prezident bude vyznamenávat roboty, a to je něco s čím elita vůbec nepočítá, ona si naivně myslí, že je nemůže robot nahradit. Vše spěje k tomu, že si lidi koupí plyšové děti, a tím vyřeší problém s dětmi, nejsou děti tak nejsou s dětmi problémy. Blázni dělají chyby, takový je život, nikdo z bláznů není dokonalý, existujeme v situaci, která je nestabilní a jedinou jistotou je zde smrt. Život je hra podle logických pravidel, a smrt je konec hry, smrtí vše definitivně končí, po smrti už nic není, není zde; bůh, peklo, ráj, andělé, čerti, duchové, upíři atd. to vše jsou jenom pohádky a pověry.

Problémem bláznů je pokrytectví, pokrytec je herec, který si zde na něco hraje, a tím se i stává, společnost složená z pokrytců je logicky pokrytecká, následkem jsou pokrytecká pravidla, která blázny rozdělují na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole. Vše je zde o protikladech, jako je; dobro a zlo, pravda a lež, život a smrt, jednoduchost a složitost, moudrost a hloupost atd. pomocí příčin a následků můžeme najít zdroje našich problémů a největším zdrojem našich životních problémů je egoistický individualismus, je to tak snadné se chovat jako parazit, ale to vždy vede ke krizi a válce, každá pyšná bublina nakonec praskne. 

Pokud je konzumní civilizace díky pokrytectví globálním blázincem, tak je logické že blázen zde vede blázny, a to logicky nemůže optimálně trvale fungovat, nikdo z bláznů není normální, proto si pořizujeme psy a kočky! Jsme zaplavení povrchností, není zde čas něco řešit do hloubky, podle módy měníme povrch u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, vědy, techniky, psychiky atd. pod povrchem je ale mnoho chyb, které se musí opravit, jinak se nedostaneme z tohoto začarovaného kruhu. Největší skrytou chybou je dneska složitost, nejhůře jsou na tom blázni, co jsou nemocní a zaostalí, a tak si nedokážou se zbytečnou složitostí poradit, takto se z těchto bláznů stávají nepřizpůsobiví příživníci, co mnoho lžou a kradou. 

Bláznů je na světě jako much, a eliminovat ve velkém mouchy je správné, zavedeme proto u bláznů každoroční certifikaci normálnosti od 3 let to 70 let, ten, kdo nebude mít platnou certifikaci normálnosti, ten bude v krematoriu eliminován, nejsou blázni tak nejsou s blázny problémy. Jelikož globálně 90 % bláznů skončí jistě v krematoriu, tak vznikne globálně nedostatek zaměstnanců, tento problém vyřeší optimální nasazení počítačů a strojů, GVKB robot prezident bude vyznamenávat GVKB roboty. Policejní roboti zajistí globálně všude pořádek, a tak zde konečně láska a pravda zvítězí nad nenávistí a lží na věčné GVKB časy. Virtuální GVKB očistec. Hříšnost se stala rakovinou, která napadla konzumní civilizaci a nikdo neví, co s tím budeme dělat?

Mám jednoduché řešení, lidi se globálně za deset let převedou do GVKB virtuální reality, hříšník se posadí k počítači a vstoupí díky internetu do GVKB virtuální reality, ta si naskenuje to, jak hříšník myslí a co miluje, když bude naskenování dokončeno, tak dostane hříšník poukaz do obvodního krematoria, a zde se jeho hříšné tělo eliminuje. S lidským tělem jsou jenom samé problémy, musíte se o tělo pořád starat a tělo je často nemocné a musí mnoho spát, jakmile budete existovat ve virtuální GVKB realitě, tak nebudete už mít tělo, a tím budete konečně duševně svobodní, a budeme si moci dělat co budete chtít, ve virtuální GVKB realitě nebude možné být egoistickým hříšníkem, protože zde nebude pokušení, všechny lidské hříchy vycházejí ze špíny v nás a okolo nás, ve virtuální GVKB realitě nebude nikde egoistická špína, všude bude altruistická čistota a tak se hříšník zde očistí a stane se svatým.

Normální je se na všem dohodnout. Pokud se nedokážeme na všem dohodnout tak to není normální, co s tím uděláme? Rozhodně nemůžeme tento problém hodit do koše, nebo jej řešit povrchně, a nakonec jej stejně nevyřešit. Pokud se nedokážeme dohodnout, jistě to má i nějakou příčinu, a tou příčinou je naše hříšnost, pokud bychom nebyli hříšníky, tak bychom se bez problémů na všem snadno dohodli. Hříšnost je spojená se špinavostí naší duše, a proto cesta do ráje vede logicky přes očistec, když stojí hříšník před branou očistce, tak se otočí a zbaběle uteče, následkem je to, že zde nejsou lidé očištění od svojí hříšnosti. Budeme muset restartovat naše pravidla, tak že bude muset každý hříšník jít do očistce, aby se zde očistil od špinavých hříchů, bude zde svatá policie, co bude chytat globálně hříšníky, a převážet je do očistce, když to nejde s hříšníky po dobrém, budeme to muset řešit po zlém, jak si to uděláme takové to zde budeme mít.

Zázraky jsou hůl, o kterou se opírají ubožáci. Naše kultura je založená na víře v zázraky, sliby se slibují a jenom blázni se radují, pokud chceme změnit něco k lepšímu, musíme mnoho pracovat tělesně a psychicky, bez profesionální práce ničeho hodnotného nedosáhneme. Dokud zde budou ti, co budou táhnout ekonomiku a ti co budou na ekonomice parazitovat, do té doby zde nebude božská spravedlnost, veškeré zlo vychází z hříšné duše, je třeba dát hříšníkům do hlavy svatý GVKB čip, a tak se promění hříšný čert na svatého anděla, jiná možnost zde už není. Svatý čip promění očistec v ráj, nová doba si žádná nové metody boje s hříšníky, místo pokřtění v kostele zde bude GVKB čip do hlavy, pro nikoho nebudou výjimky ani imunita, ve společnosti musí být logicky vše společné a nesmí zde být nic soukromé, vše, co je zde soukromé to je hříšné, všechny chyby, které nám způsobují problémy, zde jsou díky tomu, že ve společnosti existuje soukromí majetek, a tím je zde hříšné pokrytectví.

Prevence je základem pro to abychom nemohli chybovat, budeme obrazně jako počítačové tiskárny, které nemají v sobě žádné informace o tom, co je správné, a jenom dělají to, co mají a nejsou s nimi problémy. Blahoslavený chudý duchem je ten, kdo díky svatému čipu nemá v sobě žádné informace o tom, co je správné, porušení svatých pravidel je jistou cestou do očistce, a proto zde nebudou pro lidi už žádná svatá pravidla, a bude zde jenom GVKB příkaz, který se jistě splní. Já jsem se zamiloval, a tím jsem se i zbláznil, stroje nemohou milovat, a tak se nemohou ani zbláznit, co je to láska, láska je to že něčemu dám protekci, a tak je to pro nás prioritní, pokud tedy někdo dává protekci něčemu, čemu my nedáváme protekci, tak je on z našeho pohledu blázen, jenže z jeho pohledu je ten druhý blázen. Normalizace by dala všem lidem svaté normy na to, čemu mají dát protekci, a tím by byl každý normálním číslem ve statistice.

Totalita je spojená s normalizací, ti, co jsou nahoře, určují, co je normální těm, co jsou dole, pokud je někdo nepřizpůsobivý tomu, co hlásá totalita, tak je odchycen a zavřen do vězení, nebo do psychiatrické nemocnice, někdy je i zabit. Moje hra a moje pravidla o tom je totalita, která může být; náboženská, sektářská, vědecká, politická, obchodní, ekonomická, monopolní, centrální, dogmatická atd. zániky kultur a civilizací jsou zániky totalit! Za násilím je vždy totalita, pokud jste se srazili s blbcem, tak jste se srazili s totalitou, moc je pro lidi silnou drogou, co s tím uděláme? Jediná možnost je pro nás Matrix, opustíme realitu a budeme existovat jenom ve virtuálním systému, kde násilí nemůže napáchat škody, zde můžete ničit hodnoty a vraždil lidi do sytosti, protože je to jenom svět digitálních iluzí, a iluze nemají žádnou hodnotu, a tak se mohou ničit, bude to jako jízda na horské dráze, jednou budeš nahoře a potom budeš dole.

Zpovědnice je modrá technicky zastaralá internetová stránka, určená k nasrání hříšníků, kteří potřebují, aby je někdo nasral. Hříšníci se zde svěřují se svými hříšnými problémy, cizí hříšníci jim rádi zkazí dobrou náladu. Je to prostě úžasná věc, můžete se zde svěřit hříšníkům, a ti vám stejně neporadí a nepomohou, v dnešní době zde rozkvétá psaní volovin a blbostí, neslušné napadání uživatelů a psaní hříšných lží o cizích hříšnících, a dokonce i obviňování z porušování morálky a zákonů. Původní myšlenku pravdy a lásky má na svědomí naivní amatérský stvořitel této stránky Pavel Hošek, po odchodu celebrit na Facebook, a po převzetí neomezené moci svatými moderátory, co mají v hlavě nasráno, padla zpovědnice na pekelné dno. Pak hříšníkům ustřihli moderátoři, co slouží Ďáblovi jejich andělská křídla a situace se opětovně zvrhla do pekelného očistce, a tak by se dala charakterizovat celá historie zpovědnice, jednou nahoře, jednou dole, jako na horské dráze.

Naděje na lepší časy by mohli přijít jedině s GVKB, když by to tam konečně vedl jako svoji firmu. Guru Vít Kouba Bhagavan káže zde své moderní svaté učení, což většině hříšníků leze na nervy, denně smí zveřejnit málo zpovědi, což stejně porušuje a měl zde již nekonečně profilů, které se mu stále dokola mažou, moderátoři už mnoho let za porušování nepodepsané dohody, ale on zakládá další profily. Jeho nejdéle existující účty byly; Bhagavan, Bha, Svatá celebrita, Svatý kazatel atd. někdo si vymyslí nějaký příběh a píše, že se mu to stalo a že neví, co s tím a žádá po lidech pomoc a radu. Z tohoto důvodu je běžné, že když se někdo popravdě svěří s něčím neobvyklým, že je označen za blbce, a dostane blbé odpovědi, ano zpovědnice je na hovno.

Podívej se okolo sebe všude je mnoho hříšnosti, a tak je zde svatost vzácností, neřešte hloupé hříšnosti, ale řešte to, jak zachránit svět před hříšností, povrchní pokrytectví je základem, na kterém stojí hříšná civilizace, nehromaďte to, co se budete muset mnoho starat, a starosti z vás udělají hříšného ubožáka, který kouří cigarety a pije slivovici. Blahoslavený je ten, kdo je chudý a hříšný je ten kdo je bohatý. Bohatství je začarovaný pekelný kruh, ze kterého nejde uniknout, komu není rady tomu už není pomoci. Ano, nemůžete sloužit svatosti a hříšnosti současně, musíte si zvolit za svého pána svatost, jenom tak zachráníte svět před hříšností, umíte jenom useknout hlavu Janu Křtiteli, ukřižovat Ježíše Krista, upálit Jana Husa, dohnat k sebevraždě upálením Jana Palacha atd. sloužíte Ďáblu, a proto žijete v očistci. Z díla poznáme tvůrce, přírodní ráj stvořila svatost, konzumní očistec stvořila hříšnost.