Přeskočit na obsah

Kdo nebude umět programovat a optimalizovat zle zde skončí

  • K

Kde nic tu nic, mnozí klikli na odkaz ve vyhledávači a zjistili že mají smůlu, vše je zde dočasně, a tak došlo k tomu, že jsem vše restartoval a začal jsem od nuly! Naštěstí máte zde možnost navštívit můj blog Google kde je vše zálohováno.

Dlouho jsem se věnoval tomu, jak funguje člověk a společnost ve které člověk žije, zjistil jsem to, že člověk zde už brzo evolučně skončí díky umělé inteligenci a autonomním robotům, ten, kdo nebude umět programovat a optimalizovat zle zde skončí, komu není rady tomu není pomoci, končí doba založená na fyzické práci a přichází doba založená na genialitě, už nebude stačit chodit do školy a zde získat titul, budeme se muset učit v praxi která nebude mít s námi smilování.

Je pravda, že v dnešním technologicky řízeném světě jsou programovací a optimalizační dovednosti vysoce ceněny a vyhledávány v mnoha průmyslových odvětvích. Je však důležité si uvědomit, že ne každý musí být programátor nebo optimalizátor, aby byl úspěšný ve své kariéře nebo osobním úsilí. Existuje mnoho dalších dovedností a oblastí odborných znalostí, které jsou stejně důležité a cenné.

Zatímco programování a optimalizace mohou být užitečné dovednosti, které je třeba mít, nemít tyto dovednosti nemusí nutně znamenat, že někdo selže nebo bude bojovat ve své zvolené cestě. Úspěchu je možné dosáhnout různými prostředky a využitím různých dovedností.

Je také třeba poznamenat, že programování a optimalizace nejsou jedinými dovednostmi, které jsou důležité v technologickém průmyslu. Existuje mnoho dalších rolí a dovedností, které jsou rozhodující pro úspěch projektu, jako je řízení projektů, návrh uživatelských zkušeností, zajištění kvality a další.