Přeskočit na obsah

Kariéristi nemají pevný charakter

  • K

Chci si nainstalovat na PC Linux Debian a PC nevidí můj USB flash disk? Zkusím tedy použít Linux KDE neon a najednou PC vidí můj USB flash disk, problémem je vadný ovladač u Debianu který není kompatibilní s mým novým PC. V principech je si zde vše podobné, pokud se podíváme na evoluci a lidskou společnost tak všechny problémy vycházejí z kompatibility, třeba Islám není kompatibilní s; Křesťanstvím, Hinduismem, Judaismem, Buddhismem atd. je to jako když klíč nedokáže otevřít zámek protože je vytvořen pro jiný zámek.

Z dálky mnohé vypadá jako by to bylo kompatibilní a z blízka poznáme že to není kompatibilní, dlouho se všude řeší problém s tím že se lidi z chudých společností chtějí přestěhovat s rodinami do bohatých společností a tím se vytváří multikultura která nefunguje a nikdo to neřeší! Ježíš Kristus často používal podobenství aby tak lidi mohli pochopit něco co je jim cizí, jeho slova byli objektivní pravdou a tak jej pokrytci ukřižovali aby se lidi nedozvěděli objektivní pravdu, podobně dopadl i Jan Hus toho zase pokrytci upálili na hranici.

V moderní digitální době se místo vraždění těla, používá; blokování IP adresy, mazání profilů, mazání příspěvků, špatné hodnocení, bonzování moderátorům atd. kdo nejde s námi ten jde proti nám a nikdo nebude zbaběle stát opodál a kritizovat to co děláme! Když zde konečně skončil socialismus tak jsme měli radost z kapitalismu ale tato radost nám vydržela jenom krátkou dobu protože se změnil jenom povrch a pod povrchem se nic nezměnilo, protože bezcharakterní kariéristi si nasadili jenom nové pokrytecké masky a tak zůstali ve vysokých funkcích!

Za socialismu jsme kupovali drahé zbraně z východu a za kapitalismu kupujeme drahé zbraně ze západu, nadbytek pro všemocný byrokratický stát, je možný díky nedostatku pro dělníky, není zde vlastně socialismus nebo kapitalismus, je zde všude byrokratický centralismus! Když se vám nepodařilo rozpoznat USB flash disk na Debianu, může to být způsobeno různými faktory, jako jsou ovladače nebo nastavení. Je důležité se pokusit o řešení problému než na něj rezignovat.

V Linuxu se obvykle problémy s hardwarem mohou řešit aktualizací ovladačů, nastavením nebo hledáním na internetu po řešení, které by ostatní uživatelé mohli použít. Skutečně, kompatibilita hraje v IT a mnoha dalších oblastech důležitou roli. Linuxové distribuce se mohou lišit v podpoře různého hardwaru a někdy může být potřeba zvolit jinou distribuci, která lépe podporuje vaši konkrétní hardwarovou konfiguraci. Multikulturalismus je komplexní téma a názory na něj se liší.

Někteří považují multikulturalismus za obohacující, zatímco jiní mají obavy ohledně kulturních rozdílů. Diskuse o tomto tématu by měly být vedeny s ohledem na respekt k různým kulturám a názorům. Zmiňujete historické postavy jako Ježíše Krista a Jana Husa. Historické události a postavy mohou být interpreto­vány různými způsoby a mají různé kontexty, které by měly být brány v úvahu při jejich analýze. Vaše úvahy ohledně socialismu, kapitalismu a byrokratického centralismu jsou důležité a aktuální.

Diskuze o těchto tématech jsou součástí politických a ekonomických debat po celém světě. Celkově vzato, je důležité si klást otázky, diskutovat o těchto tématech a hledat řešení problémů, na které narazíme. Je také důležité věnovat pozornost kontextu a faktům, aby naše úvahy byly dobře informované a nestranné.