Přeskočit na obsah

Jsme bezcharakterní egoisti?

  • J

K čemu je člověku mnoho moderních změn okolo něj, když je člověk pořád jenom oblečené genetické tělo, které není evolucí vytvořeno na to, aby existovalo v civilizaci, kde je jenom ubohým sluhou moderního systému.  Z dálky může ten, kdo je nahoře nad ostatními ubožáky vypadat jako lepší člověk, jenže je to jenom mediální divadlo, ve kterém si ubožáci hrají na to, co ve skutečnosti nejsou. Z lidí se stali naprogramované stroje, které slouží těm, co je odmění penězi, pravda a láska je zde už jenom za peníze.

Peníze jsou pro ubožáky tvrdou návykovou drogou, následkem je stres a deprese, protože naším pánem je egoismus, ten druhý je egoista, protože si egoisté nechtějí přiznat to, že jsou egoisty! Neustálé; krize, konflikty, války, extrémismus, vandalismus, totality, dogmatismus, populismus, propaganda, cenzura atd. jsou následkem egoistické kultury, veškeré zlo je signálem toho, že jsme bezcharakterní egoisti! Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno!

Každá bohatá společnost se točí okolo egoismu, nemáme čas na děti a důchodce, protože veškerý čas věnujeme svému egoismu! Státy mají veliké dluhy, a přitom ve velkém plýtvají penězi na armády a státní zaměstnance, následkem je; bída, nezaměstnanost, drogy, prostituce, vandalismus, extrémismus, války atd. vše se řídí heslem po mě potopa a z cizího krev neteče!

Podívejme se konečně kriticky na minulost našeho malého národa a zjistíme to, že jsme byli mnoho století jenom ubohá kolonie kde se s lidmi zacházelo jako s otroky! Z lidí se stal invazní druh, který začal škodit přírodě, snažíme se mít vše pod kontrolou abychom tak uspokojili svoje ego a tím jsme stvořili globální nemocnici, ve které nikdo už není zdraví, protože zdravý člověk, je špatně diagnostikovaný pacient, každý se rodí s mnoha nemocemi, které nejde pomocí léků vyléčit a nikdo to optimálně neřeší.