Přeskočit na obsah

Je to tak důležité, kdo konflikt vyhraje?

  • J

Klasickou otázkou je existuje něco po smrti člověka? Odpověď je vše se recykluje a smrt těla je o recyklaci těla jak u zvířat, tak i u lidí. Proč mnoho lidí věří na to, že po smrti je převtělení nebo očistec a ráj? Přijmout realitu takovou jaká je by znamenalo změnit svoje myšlení a tím i svůj život. Začíná to pohádkami a končí to propagandou a cenzurou, kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v popularitě náhražek, nemáme originál tak použijeme náhražku, místo praxe je zde tak teorie, místo lásky je zde pokrytectví atd.

Vše je o semenu, většina semen neuspěje, a tak z nich nic nevyroste, to vedlo u lidí ke vzniku; vandalismu, protekce, korupce, monopolu, centralizace, inflace, války, pandemie, přelidnění, degenerace, propagandy, cenzury atd. Mnoho století všude platilo to, že pokud se někdo narodil jako princ tak z něj byl král a pokud se někdo narodil jako ubožák tak z něj byl do konce života ubožák, vše zde mělo jistý osud, protože zde byla společnost kastovně a třídně pevně uzavřená. Lidově řečeno, ten, kdo je nahoře si pod sebou nepodřízne větev, protože by spadl dolů.

Trpaslíci, co mají pod sebou vysoký podstavec si myslí, že jsou obři, do té doby, než z podstavce spadnou dolů mezi trpaslíky. Většina nemocí je spojená s tím že se člověk má zle, a tak je mu z toho logicky zle, lidi, co se mají dobře jsou zdraví a dožívají se vysokého věku. Pokud se v přírodě má dlouho nějaký druh díky výhodám dobře tak se z něj stává většinou invazní druh, a to se týká i člověka který se chová mnoho tisíciletí jako invazní druh. Austrálie má veliké problémy s invazními egoistickými druhy, které pocházejí z míst daleko od Austrálie.

Sociální sítě na internetu se stávají digitálním invazním druhem a brzo je nahradí sociální virtuální realita na které bude většina lidí na světě existenčně závislá. Všichni dneska běží za tím, co potřebují a milují, ti, co jsou nejrychlejší se stávají; králem, papežem, guru, prezidentem, ředitelem, celebritou atd. logicky platí to, že čím větší je konkurence tím obtížnější je v ní uspět. Když člověku dojde to, že nemá ve veliké konkurenci žádnou šanci být nejlepší, tak věří na pitomosti nebo konzumuje drogy.

Před mnoha lety jsem si přečetl knihu s názvem, Každý volí sebe, obsah se podobá moderním sociálním sítím na internetu, zde si lidi stěžují na to, že nejsou úspěšní. Místo klasické víry v mrtvého boha, je zde víra v úspěch, není zde; feudalismus, kapitalismus, humanismus, komunismus, socialismus atd. je zde mnoho tisíciletí všude jenom egoismus! Ten druhý je egoista, protože jsme všichni pokrytci! Každá svatá morálka hlásá to, že egoismus je nejhorším hříchem, přitom hlasatelé morálky jsou egoisti a jsme zase u pokrytectví!

Všichni by chtěli na internetu číst zajímavé aktuální informace, nikdo ale nechce zadarmo tyto zajímavé aktuální informace pracně dlouho vytvářet. Strach ze smrti má tvoje ego, protože se smrtí těla umírá i ego, otázkou je, co je to lidské ego? Lidské ego to jsou vědomosti uložené v paměti, vědomosti vznikají z dat, které jsme získali díky svým smyslům a praxi. Charakter člověka je o tom, jaké má člověk vědomosti, podívejme se na lidské děti, které vychovali zvířata, charakter těchto dětí je charakterem zvířete a není už možné tento charakter výchovou změnit.

Podívejme se statisticky na lidi, co skončili na dně společnosti, jde o lidi, co byli chybně vychovány, a tak v životě selhali. Na sociálních sítích si připadám jako v lese, většina lidí rostlo jako dříví v lese, protože na ně rodina s škola neměla čas. Vše je o připojení ke zdroji, v tlačítkovém telefonu, kde není internet tam není ani reklama! Jamile se telefony připojili k internetu tak se do nich nahrála reklama! Reklama lidi klame a propaganda dělá z lidí pitomce, vše to evolučně spěje k tomu, že se lidi nahradí za stroje a programy, nejsou na světě lidi tak logicky s lidmi už nejsou žádné problémy!

Koupil jsem si chytrý drahý telefon a když jsem jej chtěl uvést do provozu, tak telefon odmítal se uvést do provozu, dokud jej nepřipojím na internet, aby si do sebe telefon nahrál mnoho ubohých zbytečných reklam! Žijeme všichni v globální digitální totalitě, zájem moderních diktátorů je nad zájmem obyčejného člověka! Heslo peníze nesmrdí geniálně vystihuje konzumní očistec! Když elity nemají peníze na pitomosti, tak si je nechají natisknout, nebo je zde měnová reforma jako tomu bylo před 70 lety. Pokud si obyčejný člověk natiskne peníze tak skončí na mnoho let ve vězení, co je dovoleno elitám to je zakázáno obyčejným lidem, bylo a bude!

Lidi dělají chyb a většinou se ze svých chyb ani nepoučí, všechny snahy o to, aby lidi nedělali chyby jsou naivní a marné, člověk, který nechybuje je tak akorát ve filmu nebo v knize, protože zde jde jenom o zisk z popularity. Když je lež odhalena tak je okamžitě narazená novou lží, představme si, že by měl v hlavě každý počitadlo lží a na oblečení by povinně nosil nápis jsem veliký lhář, kdo by potom chodil k volbám? Počet psychicky nemocných na světě rychle narůstá a tím i rychle narůstá konzumace drog a léků na psychické nemoci.

Jakmile se mozek všech lidí konečně odpojí od ubohé reality tak zmizí psychické nemoci, místo reality zde bude virtuální realita řízená umělou inteligencí, budete pracovat jako otroci a nebude vám to vadit, protože ve virtuální realitě budete svobodní a budete si užívat naplno života. Skončí problém s tím, že lidi dělali chyby a že zde byla reklama a propaganda co z lidí dělala pitomce. Zaniknou logicky všechny lidské organizace, které s lidmi chybně zacházeli, vše bude organizováno jenom umělou inteligencí místo jmen bude mít každý jenom statistické číslo.

Vše je o tom vyřešit problém a postoupit do vyšší úrovně, místo moderních drahých zbraní, zde bude objektivní globální statistika a ten kdo statisticky bude vyhodnocen jako chyba v systému ten se automaticky optimálně eliminuje pro nikoho na světě už nebude možná výjimka nebo imunita takto se eliminuje konzumní očistec ve kterém nebyla pravda a láska. Vše je zde jenom o tom, aby vše optimálně fungovalo a nebyli zde s něčím neustálé problémy.

Mnozí namítnou že si budoucnost civilizace přestavují jinak, podívejme se na staré knihy, které se snažili předpovědět budoucnost a zjistíme že o budoucnosti nic nevíme, protože naše představy vycházejí z minulosti. Vyspělost člověka je o sdílení hodnot, jakmile se sdílení hodnot eliminuje, tak následkem je zaostalost, chceš si přečíst knihu tak za to zaplať, chceš se podívat na nový film tak za to zaplať, chceš nový program do počítače tak za to zaplať, problémem není to, že platíme za autorské právo, problémem je to že cena neodpovídá skutečné hodnotě!

Je veliký rozdíl mezi výrobní cenou a prodejní cenou, protože je zde snaha zákazníky okrádat, protože bohatým lakomcům přeci snadno získané peníze nesmrdí. Společnost je proti sebevraždě, protože člověk je pro společnost jenom ekonomickým otrokem, který společnosti přináší zisk. Když společnost nemůže dát otrokům svobodu tak jim dá pomocí virtuální reality iluzi svobody a problém je geniálně vyřešen, takto zde skončí elity, které si zde hráli na bohy. Místo egoismu zde bude altruismus, peklo se tak promění na ráj a kapitalismus se promění na komunismus konečně zvítězí dobro nad zlem, nebo je to jinak?

Vše je o tom, jak investovat a jak šetřit, to platí jak pro vesmír, tak i pro život, je to o tom zbytečně nechybovat za chyby se totiž hodně platí! Podívejme se na to, kolik stojí veliká válka peněz a lidských životů je to plýtvání hodnotami ve velikém měřítku a my ještě mnoho podporujeme ty co ve válkách bojují! Je to tak důležité, kdo válku vyhraje, změní se tím něco, že zde světovou válku vyhrála jedna armáda? Nic se zde nezmění, každá výhra je jenom iluze, každý zisk je spojen automaticky se ztrátou, protože vše je zde ovládáno vesmírnými principy, které se nezmění ani za miliardu let.

V mnohém se konzumní realita podobá burze, v ničem zde není jistota a čím větší je zde riziko ztráty tím větší je zde i možný zisk. Lidi pořád nechápou příčiny a jejich následky, pokud jsi nemocný tak příčinou jsou nemocní lidé ve tvém okolí, není zde jenom nakažení pomocí virů je zde i nákaza pomocí dezinformací a reklamy.

Nejsem pesimista ani optimista jsem realista, realita vychází z vesmírných principů jde o; čas, prostor, logiku, fyziku, chemii, protiklady, příčiny a následky, gravitaci atd. vše je o pravidlech a porušování pravidel! Když hlásáme to, že společnost je základem civilizace, tak proč zde nejsou všechny hodnoty společné? Jsme pokrytci co si hrají na to, co nejsou, odstraňme vše, co je soukromé, a tak budeme konečně žít ve společnosti. Proč by nemohli být naše myšlenky společné?