Přeskočit na obsah

Jak vyřešit problém s počítačem a internetem?

  • J

V současnosti je každý závislý na počítači a internetu, taky je zde i závislost na mnohém jiném ale s tím nic neuděláme! Začneme u toho, jak si vytvořit ideální počítačové pracoviště, základem je monitor počítače, zde nedoporučuji šetřit a pořídit si veliký monitor, za monitor se přišroubuje malý počítač, do kterého dáte paměť a disk, a do něj nahrajete Linuxovou distribuci. Velmi důležité je si i správně vybrat příslušenství jako je; klávesnice, myš, reproduktory, sluchátka, tiskárna atd. Tím jsme vyřešili základy a můžeme přejít k práci na internetu, základem práce na internetu je nepoužívat to co je zadarmo!

Vše, co je zadarmo to je zlodějem našeho času a tím i zlodějem našich peněz! Klasikou zde je; Chat GTP, Facebook, YouTube, Tik Tok, Blogger, Zpovědnice atd. tyto virtuální globální systémy se tváří že jsou pro nás zadarmo a že díky nim se budeme mít dobře, vše je na internetu o pokušení, které je sítí, do které se chytají naivní uživatelé internetu! Internet byl a bude vždy obchod ve kterém je dobrota žebrota! Jenom špatné a drahé zboží potřebuje drahou reklamu, pokud nabízíte to, co je dobré a levné tak nepotřebujete k ničemu reklamu a zákaznici si vás najdou.

Na internetu platí zlatá ekonomická zásada, že zisk je tam kde je veliké riziko, tam kde není žádné riziko, tam není většinou ani žádný zisk! Sociální ideologie se snaží o to, aby byl život lidí bez rizika a následkem je to že zde není pro lidi veliký zisk a každá nová sociální ideologie tak ekonomicky zkrachuje, a to se zde pořád bohužel všude dokola opakuje! Škola je klasickou ukázkou práce, za který nemají studenti okamžitý zisk, protože zde není riziko pro ty, co se učí novému, škola života je spojená s velikým rizikem, a tak je zde zisk! Máme strach z rizika, a tak jsme evolučně stvořili konzumní globální nemocnici, ve které nikdo z lidí už není zdravý!

Vše bylo a bude o tom, jak vyřešit každý problém správně! To, co funguje pro jednoho, nemusí fungovat pro jiného, to, co fungovalo dříve, nemusí fungovat dneska, největším problémem lidí je strach a lenost, tím se lidi ocitají v začarovaném kruhu problémů, a to řeší náhražkami které z lidí dělají ubožáky. Na začátku roku 2023 zde byla volba prezidenta republiky, najednou se ukázalo to, že není z čeho vybírat, ti, co kandidovali na prezidenta byli jenom samí ubožáci s nulovou hodnotou. Jsou zde i lidi co by měli kandidovat na prezidenta, protože to nejsou lidi s nulovou hodnotou, jenže oni nechtějí kandidovat, protože vědí, že by se tím dostali do neřešitelné situace, protože ekonomické zázraky jsou možné jenom v pohádce nebo filmu.