Přeskočit na obsah

Jak se změní programování díky umělé inteligenci

  • J

Je to jako s fotografováním kdy s příchodem chytrých telefonů umí fotografovat i malé děti, za evolučně krátkou dobu budou běžně programovat i malé děti, je třeba pochopit to že vše je zde podobné burze kde po dosažení vrcholu následuje rychlý pád dolů. Kvalita programů, které vytvoří rychle a levně umělá inteligence bude lepší než kvalita programů, které draho a pomalu vytvoří lidský programátor, je to obyčejný evoluční proces, který vede k optimalizaci a automatizaci.

Vše je o tom že pomocí tréninku se lze naučit čemukoli profesionálně, a pokud se budou programy trénovat na mnoho specializací tak následkem bude to že nám stroje a programy ukradnou možnost vydělat si prací peníze na naši existenci, proč zaměstnávat draho lidi, když robot prezident bude vyznamenávat roboty! 

Logicky následkem bude mnoho nepopulárních změn, se kterými jsme jako lidi nepočítali, lidi se začnou z civilizace přemísťovat do rezervací kde rostou banány, a tak je zde levná potrava a levné bydlení. V rezervacích se oddělí muži od žen, aby se tak nenásilně realizovala globální genocida, není člověk, není problém, o tom to je!