Přeskočit na obsah

Já jsem dokonalý guru

  • J

Neustále je zde snaha o dokonalou civilizaci ale toho lze dosáhnut jenom pokud budou lidi dokonalí, aby se mohl člověk stát dokonalým tak musí být dlouho mrtvý, aby on už nemohl dělat chyby, klasikou je zde Ježíš Kristus nebo Buddha jde o svaté kulty které lidi uctívají, protože věří v jejich dokonalost. Dokud je člověk živý tak je nedokonalý i když si prezidenti a celebrity často hrají na to, že jsou dokonalí, čas má ale dost času na to, aby odhalil to, že nejsou dokonalí!

Dlouho jsem měl problémy se svojí stránkou šlo o malou návštěvnost a chyby v systému. Konečně se mi to povedlo opravit, a tak je moje velmi stará stránka konečně dokonalá a z díla tak spatříme tvůrce. Dokonalost se skládá z milionu maličkostí a stát se tak populárním milionářem to není na internetu maličkost.

Lidi by chtěli zázraky rychle a zadarmo, tak to v praxi nefunguje, praxe je o tom, jak se to naprogramuje, tak to funguje, vše v nás a okolo nás je naprogramované chybně, dokonalost je iluze, protože vše je zde evoluční experiment. Největším problémem lidí je lenost, následkem je; totalita, dogmatismus, propaganda, cenzura, inflace, vandalismus, extrémismus, válka, bída, špína, pandemie, konflikty, drogy, prostituce, mafie, deprese, krize atd.