Přeskočit na obsah

Hříšníci se rozdělují podle toho, jak velicí jsou hříšníci

  • H

Vše je zde dočasně, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, hříšníci nemají prachy, a mají z toho deprese, a myslí si, že jejich hříšné problémy, za ně vyřeší jiný hříšník na internetu? Proč by proboha měl hříšník pomáhat zadarmo cizím hříšníkům? V hříšném světě, se musí za vše platit, protože zde je dobrota, jenom žebrota. Hříšníci se rozdělují podle toho, jak velicí jsou hříšníci, největší hříšníci se zde stávají; králem, císařem, šlechticem, papežem, prezidentem, ministrem, diplomatem, celebritou, podnikatelem, ředitelem atd. často se hovoří o hříšné pyramidě, kde na vrcholu v ráji, jsou největší hříšníci, kteří kralují malým hříšníkům.

Je jenom logické že hříšníky po smrti čeká pekelný očistec za jejich hříšný život, u posledního soudu je předčítán hříšníkovi dlouhý seznam všech jeho smrtelných hříchů, které za život hříšně spáchal, na žádný hřích se zde nezapomene. Pokud nechceš skončit na věčné časy v očistci tak si kup od GVKB odpustky, jestliže jsi skeptik, a myslíš si, že GVKB je jako ty hříšník, a tak si odpustky logicky nekoupíš, a tak máš na věčné časy v očistci smůlu, komu není od GVKB rady, tomu není už v očistci pomoci. Berte posmrtný ráj na věčné časy jako dovolenou, za kterou musíte zaplatit, zadarmo je jenom to, co nemá hodnotu.

Podívejme se na sociální ideologie jako je; Křesťanství, Hinduismus, Komunismus, Socialismus, Populismus, Humanismus atd. to vše je jenom o propagandě a cenzuře, vše funguje podle zákona příčiny a následku, lidská pravidla, které nejsou založená na příčině a následku to jsou teorie které v praxi nefungují! Podívejte se na sociální sítě, co jsou na internetu, zde vás jenom chytře okradou o čas a dobrou náladu! Žijete v konzumní realitě, která je naprogramována tak že se točíte v začarovaném ekonomickém kruhu, a tak z toho máte deprese! Vše, co je zadarmo to logicky nemá žádnou hodnotu, pochopte konečně to, že čerti z dálky vypadají jako andělé! Jaký má smysl jít volit prezidenta republiky, když na prezidenta kandidují jenom samí čerti!