Přeskočit na obsah

Globální politický průkaz

  • G

Velmi dlouhou dobu lidi řeší globálně ekonomiku a ideologie, komu není rady tomu není pomoci, řešení je přitom jednoduché, ekosystém je zde mnohem déle než člověk a on dospěl k tomu, že základem pro dokonalost systému jsou klasické principy, které je třeba milovat a respektovat, takovým klasickým principem je; příčina a následek, napětí mezi protiklady, svoboda, rovnost, spravedlnost atd.

Vše si je zde v principech podobné, pokud se někdo, kdo má moc a bohatství neřídí klasickými principy, tak následkem je nefungující; rodina, organizace, podnik, obchod, hnutí, strana, stát, unie atd. slovo ředitel je o řízení podniku nebo něčeho jiného, pokud neumí někdo něco řídit měl by se to naučit a získat průkaz, tak jako zde jsou průkazy na řízení; motorky, automobilu, lodí, vlaku, letadla, počítače atd.

Z díla spatříme to, jestli je autor amatér nebo profesionál, bylo a bude! Dílem je i to co lidi píší na papír nebo moderně na internet, mnoho lidí píše na internet hlouposti, protože jsou hlupáci, ti, co jsou líní psát hlouposti říkají hlouposti, podívejme se na politiku, jak politici všude na světě mnoho století říkají samé ideologické a ekonomické hlouposti, protože jsme dosud globálně nezavedli globální politický průkaz.