Přeskočit na obsah

Drž klapačku a podřiď se všemocným elitám

  • D

Ježíš umyl žákům nohy, ten, kdo chce krávu podojit, musí se jí poklonit, zákazníci jsou svatou krávou, a obchodníci jsou ti, co je podojí o peníze. Komunistické krávy zde mnoho bučí a kapitalističtí pastýři je mnoho dojí, každý se musí rozhodnout, čím zde bude, jestli bude tím, kdo dojí, nebo tím kdo se nechá podojit, o ničem jiném, zde konzumní život nebyl a nebude! Všimnul jsem si zajímavé programové novinky, na sociálních stránkách, jde o možnost zablokovat někoho, kdo nemá pro nás žádnou sociální hodnotu, jde o černé virtuální seznamy, které trvale a jistě eliminují virtuální parazity, ze sociálních virtuálních stránek. Začali jsme virtuální lidi rozdělovat na oblíbené a neoblíbené, ještě by to chtělo nějak technicky převést i do reálného skutečného světa kdy bych šel po ulici a neviděl a neslyšel bych 99 % lidí, protože těch 99 % lidí nejsou dosud na seznamu mých oblíbených lidí, a stejně tak by logicky 99 % lidí nevidělo a neslyšelo ani mě, jak jdu po ulici, bylo by to napojené i na rozhlas a televizi, takže bych neviděl ani 99 % lidí co vystupuje v televizi, nebo mluví o něčem v rozhlase.

Abych nenarážel do lidí, co nevidím, tak bych měl digitální systém, co by ovládal mojí chůzi, a tento systém by už viděl a slyšel vše, a tak by zabránil srážce s lidmi, co pro mě nic zde neznamenají. Takže bych ani nevěděl, že jsou zde i žebráci a podvodníci, co se snaží nějak na mě sobecky parazitovat. Zajímavá by byla taková politická nebo podniková schůze, nikoho bych zde neviděl a neslyšel, a nikdo by zde neviděl a neslyšel ani mě, každý by na schůzi sledoval internet, a nikomu by to vůbec nevadilo, logicky by takové schůze byli brzo všude zrušené, protože by byli na hovno, a o hovně. Zajímám se o operační systémy už od svého dětství, je to moje největší láska, Windows miluji od jeho stvoření, on je jako mladá krásná žena, pořád je sexy, a pořád chce po uživateli psychický sex, to že je tato Windows žena hloupá a slabá mě vůbec nevadí, ostatní operační systémy, jsou jenom jako silní a inteligentní muži, a sex muže s mužem, to je logicky už o ničem, proto je na světě tak málo lidí, co používají jiný operační systém než je Windows, tak jako je i statisticky málo lidí, co jsou sexuálně teplí, a tak z jejich teplého nepřirozeného vztahu nevniká žádné genetické potomstvo.

Jenom teplouši milují Linux, UNIX, Mac OS X, je to jejich veliká stálá láska. Chyby dělají; věřící, politici, vědci, programátoři, celebrity. Idioti jsou jako mouchy, kterými se živí blbí pavouci, idiotů je na internetu bohužel mnohem více, než blbců! Mnozí internetoví idioti mají veliký psychický problém pochopit, jaký je vlastně rozdíl mezi idiotem a blbcem? Blbci poroučí zde idiotům, o tom to zde neustále všude je, pokud chceš zde poroučet idiotům, musíš být zde blbcem! Pokud dojde ke konfliktu mezi velikými blbci, tak při tomto konfliktu, často zemře mnoho miliónů idiotů ve veliké válce. Je běžné to že pokud má idiot existenční štěstí, a získá zde velikou moc jako; diktátor, král, prezident, ředitel, mafián, milionář atd. tak se z něj automaticky stává veliký nebezpečný blbec. Policejní a kontrolní digitální globální systém, předpovídaný už v klasice 1984 od George Orwella, pomalu ale jistě globálně dozrává k dokonalosti.

Avšak příliš mnoho hlupáků nečinně sedící na prdeli, pořád vypadá, že jim nedochází, že globální elita zabíjí poslední svobody a jistoty. Poslední projev tohoto kradmého odnímání občanských práv a svobod, se výstižně předvedlo, když mocný tajný agent projevoval své námitky vůči tomu, aby si hlupáci klidně používali šifrování k ochraně osobních dat, tedy informací, k nimž vláda nemá žádné automatické právo, aby je získala. Elitní špioni a agentury, by měli mít nerušený přístup ke všemu, co mohou hlupáci ukládat, nebo posílat v elektronickém formátu: Na pevných discích počítače, v tzv. i-cloudech, v e-mailech a v textových zprávách, a to prý kvůli naší bezpečnosti a ochraně před zločinem. Jako dnes ve vládě mnozí, mocná elita věří, že globální bezpečnost elit, je důležitější než ochrana soukromí, nebo řádný právní proces. Konec konců, copak nejsou těmi jedinými, co mají opravdu co skrývat, mocní a bohatí zločinci a kriminálnici?

Ve výpovědi při slyšení před komisí s názvem „Příchod temna: Šifrování, technologie a rovnováha mezi bezpečnostní veřejnosti a jejím soukromím“ řekl zástupce elity, že globální mafiánské korporace, aby zůstali o krok napřed před konkurenty stejně jako před mezinárodními a domácími zločinci, tak by měli mít přístup k dostupným tajným novým technologiím, používaným k rozšifrování chráněných dat. Rovněž věří, že by to měla být vláda, kdo bude konečným arbitrem, co rozhodne, kdy je třeba co rozšifrovat hlupákům. Co by z toho mohlo vzejít zlého? Vláda je přeci na všech úrovních odpovědná. Je jasné, že elity po celém světě, včetně těch našich nejbližších spojenců, uznávají vážná rizika, pro svoji mocenskou bezpečnost, když si jejich konkurenti mohou naplánovat a provádět ilegální činy, aniž by museli mít strach ze zjištění, řekl komisi tajný agent. Měli bychom se tedy smířit s rozhodnutími o technických řešeních, která vedou k bariérám při získávání důkazů o zločinech? 

Hlupáci by se ve jménu bezpečnosti elity měli vzdát více ze svých osobních a ústavních práv, protože je to jediný způsob, jak je nás možno adekvátně chránit. Avšak, jak hlupáci vědí, špionážní agentury byly pověřovány prováděním, čím dále více mimosoudního, nekontrolovaného dohledu, nad elektronickými daty a komunikací hlupáků globálně. Je to vedeno způsobem, drž hlupáku klapačku a podřiď se elitám. Když byly takovéto snahy konečně mediálně odhaleny, tak mnozí rychle obvinili mocnou agenturu, jako kdyby ona nějak jednala z jakéhosi zvrhlého zločineckého instinktu. Co to všechno znamená? Prostě to znamená, že elita schovaná za globálními korporacemi, považuje na všech globálních úrovních, pracující hlupáky za svoje bezmocné rukojmí. Tato válka není už ve fyzické rovině, a nebudou se v ní bombardovat města, jako v té druhé světové válce, tato válka je v rovině informační a programové!

Fyzické hodnoty, jsou v moderním digitálním světě už bez skutečné hodnoty, vždy šlo ve válkách o výrobní prostředky, zprvu šlo o zemědělskou půdu, potom o továrny, a zdroje surovin, dneska jde jenom o informace a programy, protože informace a programy, se stali největším výrobním prostředkem hodnot. Je to válka o to, jestli zde bude globálně vládnout; Microsoft, Google, Facebook, WordPress, Apple, Lenovo, HP, Intel, Sony, Samsung, Adobe, Linux atd. je to boj od rozdělení globálního digitálního koláče, a každý si chce sobecky z toho koláče urvat co největší kus! Proč Microsoft přišel s velkorysou nabídkou, že je možné aktualizovat i staré Windows 7, na nový Windows 10, v minulosti nikdy nic takového velkorysého Microsoft přeci neudělal?

Nejde zde o dobrý skutek, ale jde o velikou jistou investici do budoucnosti, mnoho uživatelů začalo ve velkém přecházet na Linux distribuce, odvozené většinou od kvalitního Debianu, anebo na Google Android, většinou u tabletu a mobilních telefonů. Vše podle mě subjektivně asi začalo už vynálezem hudebního CD (rok 1979), hudba se převedla z analogového systému do digitálního systému, brzo někoho napadlo, že by bylo možné převést do digitálního systému i; fotky, film, databáze, programy atd. najedenou zde byla globální digitalizace! Co bylo, to bylo, dneska je zde vše od základů jinak, ten, kdo se rychle nepřizpůsobí nové digitální době, ten je digitálně vynulován! V digitální době platí to, že veliké ryby, požírají malé ryby, burzy ukazují jasně, kdo je dneska velikou rybou, a kdo je malou rybou, snahy o to na burze podvádět, vedou logicky k tomu, že se veliká burza zhroutí, a je zde veliká krize, jak je vůbec možné, že se na burze ve velkém podvádí?

Burza je evolučně nový digitální systém, který ještě není bohužel optimalizován programově a informačně natolik, aby on automaticky zablokoval snahy, o jakékoli podvádění u mocných a bohatých spekulantů, co skrytě ovládají nadnárodní korporace. Na internetu je dneska nekonečné množství stánek a blogů, které vytvořili idioti, a tak nejsou nijak originální, protože všichni idioti, mají stejné idiotské myšlenky, jelikož svoje myšlenky kopírují od ostatních idiotů. Je možnost si nechat od profesionálních idiotů, udělat drahou idiotskou stránku, nebo drahý idiotský blog, ale on se nebude v ničem lišit, od ostatních idiotských blogů, a idiotských stránek. Každý profesionální idiot má v hlavě jenom idiotské svaté programátorské rituály, podle kterých vám vytvoří idiotský blog, nebo idiotskou stránku. Uživatelé ale nejsou idioti a poznají rychle to, že tu stránku nebo blog vytvořil idiot, a tak se už nevrátí a návštěvnost je o tom že se budou návštěvníci vracet a dají si blog nebo stránku do záložek.

Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, ale dosáhnout dokonalosti to není maličkost, zásadou u stánek a blogů je ořezávání všeho co je zde zbytečné, je to obrazně jako boj s plevelem, který nikdy neskončí! To že máš nějaký hodnotný produkt, který chceš nabídnout a prodat, je normální, jenže v čem se tvůj produkt výrazně liší, od podobných produktů, a v čem je lepší než podobné produkty, nenabízíš náhodou jenom to, co na internetu nabízí tisíce, jiných stránek a blogů! Nabízíš třeba tvorbu stránek na zakázku, nebo nabízíš fotografování svateb na zakázku, to vše jsou ale ubohé produkty, které si většina vysoce vzdělaných lidí, dokáže udělat sama, a nepotřebuje k tomu drahého specialistu! Musíš změnit nabídku, a nabízet konečně něco, o co je skutečný zájem! Lidi mají dneska zájem o domácí podnikání na internetu, které je dokáže uživit, nabídni lidem optimální levné a jednoduché kurzy, jak se uživit pomocí složitého programování, a pomoz jim s odbytem jejich nových programů. Vytvoř, konečně idiote, umělou inteligenci, která zjednoduší složité programování natolik, že je zvládne i člověk se základním vzděláním! Jenže ty jsi pyšný idiot, a tak budeš jako idiot, dělat pořád idiotské amatérské chyby!

Vše se rychle mění, v současnosti je internet zaplaven informačním a programovým odpadem, a tak programátoři od Google naprogramovali inteligentní optimalizační roboty a ty vypustili do internetu, funguje to jednoduše, vše, co je na internetu robotem vyhodnoceno jako informační programový odpad to robot z internetu automaticky eliminuje. Máte třeba stránku na internetu a najednou ta stránka z internetu zmizí a na vašem mobilu je zpráva že optimalizační robot od Google vyhodnotil vaši stánku jako informační a programový odpad, a tak vaši stránku z internetu odstranil. Optimalizačním robotům je jedno, kdo je majitelem stránky, jestli je majitelem; NASA, OSN, EU, USA, FBI, podnik, organizace, soukromník, dítě, student, idiot, prezident, celebrita, ředitel atd. na idioty musí být klasický systém cukru a biče, jenom tomuto systému idioti rychle porozumí, napíšete něco na fórum nebo na sociální síť a před zveřejnění roboti zkontrolují co jste napsali a ukážou vám zprávu, vaše informace jsou chybné, a proto byli eliminované, váš Google optimalizační robot. 

Pokud budete dlouhodobě rozčilovat Google roboty spamem, co se snažíte dát na internet, nebo na intranet, tak vás Google roboti odpojí od internetu, a intranetu, při pokusu o připojení k internetu a intranetu, se vám ukáže vždy zpráva, byl jste Google roboty vyhodnocen, jako spamovací robot, a tak vám byl na deset let zablokován globálně přístup k internetu a intranetu. Pro idioty, co budou mít zablokovaný internet na deset let, zde bude k dispozici idiotská státní televize, plná idiotských reklam na drahé prací prášky, po kterých je prádlo čistě bílé, a idiotských nekonečných tupých seriálů, o krásných tupých sexy idiotech, jak zde dělají samé idiotské skutky, a jsou na to jako svatí idioti pyšní.