Přeskočit na obsah

Civilizace je továrna na výhody

  • C

Civilizace funguje jako droga, na které jsme závislí, bez civilizace nedokážeme už existovat! Co je to civilizace to je zásadní otázka? Civilizace je továrna na výhody, díky výhodám se máme lépe, než se mají zvířata, jenže nic zde není zadarmo! Vše se točí okolo zdrojů, na kterých je vše závislé, stačí aby vypadla elektřina a vše se zastaví!

Podobná je i závislost na penězích bez peněz se taky vše zastaví! Elity, co rozhodují o nás bez nás nic hodnotného nevytvářejí a jenom na nás sobecky parazitují díky výhodám které zde mají díky centralizaci a monopolům. Vše, co je zde úspěšné to sobecky na něčem parazituje, protože nadbytek vytváří nedostatek, a tak je dobrota žebrota.

Školství je klasickou ukázkou toho že z nás dělá civilizace pitomce, každý se narodí jako génius a potom z něj civilizace udělá pitomce a jakýkoli odpor je marný! Podívejme se konečně do naší minulosti abychom pochopili naši budoucnost, v základních principech je zde vše pořád stejné mění se jenom povrch civilizace podle situace.

Lidi dosud nepochopili to, že každý jejich problém má nějakou příčinu! Pokud je člověk dlouho ve zlé situaci tak je mu z toho zle a řešit to pivem nebo cigaretou to je pitomost! Náboženství chce změnit člověka, politika chce změnit společnost, jenže chyba v civilizaci je jinde! Problémem je to že jsme praxi nahradili za teorie, co v praxi nefungují!