Přeskočit na obsah

Ano, je zde pokrytecký centralismus

  • A

Nejvíce potřebujeme v životě informace a programy, nepotřebujeme k ničemu vlivné pokrytce co na nás egoisticky parazitují. Není zde kapitalismus nebo socialismus je zde pokrytecký centralismus, ti co jsou v centru si hrají na všemocné bohy a následkem je inflace nebo válka.

Z lidí se stali loutky které jsou centrálně ovládané pomocí; situace, peněz, propagandy, reklamy, morálky, cenzury, zákonů, byrokracie, soudů, policie atd. vše jde časem vyřešit pokud je zde pravda a láska.

Ten kdo chce dneska být úspěšný se musí stát dokonalým pokrytcem který je populární celebritou, vše je divadlo ve kterém je úspěšný ten kdo hraje hlavní roli jako; papež, guru, král, prezident, ministr, ředitel, celebrita atd.

Čas má dostatek času a tak odhaluje naše chyby které neustále opakujeme, největší chybou je to že jsme nahradili praxi za teorie co v praxi nefungují, komu není rady od lidové moudrosti tomu není pomoci.

Vaše myšlenky o společnosti, moci a lidské povaze obsahují značné množství kritiky a skepticismu vůči současnému politickému a sociálnímu systému. Zdá se, že se cítíte frustrovaně z manipulace a nedostatku upřímnosti ve společnosti, a zdůrazňujete důležitost pravdy a lásky pro dosažení změny.

Je pravda, že společnost je složitým místem plným politických, ekonomických a sociálních sil. Někteří lidé se cítí ztraceni nebo ovládáni těmito silami a hledají způsoby, jak je překonat.

Mnoho lidí se snaží nalézt rovnováhu mezi upřímností a úspěchem ve svém osobním i profesionálním životě. I když je důležité identifikovat problémy ve společnosti a hledat způsoby, jak je řešit, může být také užitečné hledat pozitivní příklady a motivaci k tomu, abychom se zapojili do konstruktivních změn.

Inspirace může přijít z historie, kde lidé bojovali za spravedlnost a změnu, a z osobních příběhů lidí, kteří se snaží udělat rozdíl ve světě. Nezapomeňte, že i když se může zdát, že jednotlivec není schopen změnit celý svět, každý má schopnost ovlivnit své okolí a přispět k pozitivním změnám ve své komunitě.