Buď ovcí a budeme tě mít rádi?

Pokud posuzuji práci, co odvádějí vysokoškoláci tak pochybuji o jejich normalitě, a je jedno jestli jde o; učitele, lékaře, psychiatry, právníky, programátory, techniky, filosofy, projektanty, ekonomy, atd. kde je zakopaný pes? Zakopaný pes je v degeneraci, výhody a jistoty, které má současný člověk vedou k degeneraci tělesné a psychické, jak pravil jeden známý profesor, musíme pracovat s tím, co máme, pokud bychom vyžadovali jenom kvalitní studenty, tak můžeme globálně vysoké školy zavřít. 
 
Není to jen náš národní problém, jde o globální problém, podívejme se třeba na zadávání hesla, kdy místo písmen a číslic spatřujeme jenom hvězdičky, přitom může být vypnutá číselná klávesnice a na klávesnici není světlo, které by ukazovalo stav vypnutí a zapnutí. Můžete si to sice v registrech opravit, ale stačí veliká aktualizace, a vaše oprava zmizí a můžete to nastavovat jako idiot znova. 
 
Někdo řekne, že lidi dělají chyby a že vysokoškoláci jsou taky jenom lidi, s tím bych souhlasil, ale proč se vysokoškoláci nepoučí ze svých amatérských chyb a opakují je neustále dokola jako hlupáci. Moje třetí manžela mi zatelefonovala, že je u maminky a že je jí zle, přijedu okamžitě za ní, diagnostikuji zánět slepého střeva, zavolám záchranku a říkám lékaři, že je to zánět slepého střeva a on se mnou nesouhlasí, jenže v nemocnici manželku operují na zánět slepého střeva. 
 
Ovšem nejvíce mě vytáčejí právníci a soudci, jejich hloupost a paličatost by se mohla dávat do konzerv. Nebo se podívejme na schůze, přihlásím se a najednou schůze díky mě okamžitě skončí a já mám zakázáno na schůze chodit, protože jsem narušitel při vymývání mozků ovcím; v armádě na letišti, u sekty Hare Krišna ve Francii, v továrně ČKD, v politice GVKB, atd. pronásledují mě i na internetu. Prý bych se měl stát ovcí, aby se mnou nebyli všude problémy, z pastýře ale ovci neuděláš. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]