Čas je zde tím, kdo míchá a rozdává karty

P1080004

01
Ano, neschopenka je zde pro neschopné. 
02
Abychom mohli něco vykonávat správně, tak pro to potřebujeme schopnosti, tyto schopnosti máme geneticky dané, nebo je získáváme pomocí učení, o schopnosti můžeme přijít díky; nemoci, drogám, stáří, atd. vše je zde v pohybu a tak se vše v nás a okolo nás mění a jistoty zde v ničem není. 
03
Problém nastává, pokud někdo nemá na něco schopnosti, a chce to dělat, setkáváme se s tím všude a neustále, a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, školství, dopravy, stavebnictví, podnikání, obchodu, rodiny, psychiky, atd. 
04
Nejde zde jenom o lidský problém, v přírodě k tomuto problému taky velmi často dochází, jelikož je zde příroda mnohem déle než člověk, tak díky evoluci si umí příroda s tímto problémem poradit, a tak ten kdo zde amatérsky chybuje, ten eliminován násilně z přírody je. 
05
Dobrota je žebrota, ve válce poznáváme to, že voják může udělat chybu jenom jednou, jádrem problému je zde tedy doba, ve které se neválčí, v této době může civilista udělat velikou chybu několikráte po sobě, a nic se mu nestane. 
06
Obrazně je období, ve kterém se neválčí virtuální realitou, ve které můžete nabourat s autem každou chvíli, a nic se vám nestane, protože vše je jenom umělá simulace skutečné reality. 
07
Je to jako hospodařit s cizími penězi, kdy se vám nic nestane, když plýtváte cizími penězi na hlouposti a luxus, pokud budete plýtvat se svými penězi na hlouposti a luxus, tak se z vás stane bezdomovec, lidově řečeno, z cizího krev neteče a peníze elitě nesmrdí, nadbytek je zde možný díky nedostatku. 
08
Ve skutečnosti zde není; kapitalismus, feudalismus, socialismus, komunismus, altruismus, atd. je zde jenom egoismus! 
09
Vše je zde karetní hra o společné peníze, a v této hře každý schovává svoje karty, aby mohl egoisticky vyhrát, jsou zde vysoké karetní hry o místa prezidentů a ředitelů, nebo zde jsou nízké karetní hry o místa dělníků v Amazonu. 
10
Čas je zde tím, kdo míchá a rozdává karty, ty jsi zde ten, kdo má deprese z toho, že má špatné karty, a tím máš malou naději na to, že vyhraješ.

Umělá inteligence komentáře moderuje