Život bez smyslu života

Někde se stala chyba v systému, protože lidi nemají smysl svého života, a tak mají psychické problémy, je zde sice mnoho náhražek ale ty lidem nepomohou. Problémem je to že se z lidí stali ovce, co poslouchají pastýře, tím pastýřem jsou elity, které rozhodují o nás bez nás, můžeme sice nahradit staré elity za nové elity, ale tím se nic nezmění.

Není kam utéci, protože všude je rozdělení na pastýře a ovce, celý systém funguje jako stroj a jakýkoli odpor je naivní a marný. Není to nový problém je to problém starý mnoho tisíciletí, války a pandemie v nahotě odhalují to, že se z lidí stali ovce, se kterými si mohou dělat pastýři co je napadne.

Není zde nikde socialismus nebo kapitalismus je zde všude dogmatická totalita ve které není spravedlnost. Aby lidi nepáchali sebevraždy tak se jim tvrdí, že sebevrazi skončí v pekle, po smrti ale nic není, smrt to je konec hry, ve které pořád prohráváme, protože jsme ovce.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deprese se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.