Ubožáku jsi zde dočasně

Vše se zde recykluje a kopíruje, je to naprogramovaný evoluční proces a ty jsi zde ubožáku dočasně, vše co jsi pracně získal to ti bude odebráno a bude to recyklováno. Je jedno jestli jsi zde byl prezidentem nebo dělníkem, vše je zde jenom divadlo ve kterém si nuly hrají na veliká čísla.

Nejlepším přítelem člověka není pes, protože pes jenom hraje pokrytecké divadlo aby se měl dobře, nejlepším přítelem člověka je štěstí, pokud jsi šťastný tak jsi v ráji, s příchodem neštěstí přichází očistec. Štěstí existuje díky neštěstí, je to celé o tom kdo bude zde mít protekci a tak bude nahoře a bude šťastný, když protekce zde není tak jsi dole a jsi nešťastný.

Následkem jsou kariéristické závody o vysoké funkce, v těchto kariéristických závodech uspějí nejlepší lháři a zloději, to logicky nemůže fungovat když nám vládnou paraziti. S příchodem digitalizace se začalo vše od základů měnit, končí doba ve které bylo potřeba na vše kulaté razítko, a přichází digitální doba ve které roboti nahrazují lidi, najednou zde bude robot prezident, co bude vyznamenávat roboty.

Svět se začíná proměňovat ve veliké mraveniště a každý člověk se zde stává mravencem s nulovou hodnotou, místo vězení zde bude krematorium, ten kdo se pokusí být zde příživníkem nebo zlodějem, ten skončí v krematoriu, místo idealismu zde bude všude objektivní realismus, protože vše bude řídit umělá inteligence spolupracující s roboty.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]